Forum

Po 6 miesiącach powrócił do służby

zdjęcie
Po 6 miesiącach powrócił do służby
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
No, no. Widzę żę mnie sfociliście w 109. Czerwona kurtka to ja. :) Tyle że kierowcy na początku nie podobało się że ktoś robi zdjęcie, tyle że później pomyślał o sławie... :)

wysłane przez Lukasy

marcin_bozek napisał(a):

> Tyle że kierowcy na początku nie podobało się że ktoś > robi zdjęcie, tyle że później pomyślał o sławie... :)

No pewnie mu się nie podobało, ale akurat autobus, którym jechał, od 3 dni nie schodzi ze szczytów list przebojów :P W końcu wrócił po dłuuugim przestoju :)

--- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> No pewnie mu się nie podobało, ale akurat autobus, którym > jechał, od 3 dni nie schodzi ze szczytów list przebojów :P W > końcu wrócił po dłuuugim przestoju :)

I kto by pomyślał że Jelcz M11 wywoła takie zainteresowanie :P

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)
> I kto by pomyślał że Jelcz M11 wywoła takie zainteresowanie :P

Spokojnie, to jeszcze nic. Zainteresowanie będzie jeszcze większe, kiedy za jakieś 20 lat ostatnie egzemplarze zostaną przeznaczone do kasacji ;-)

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
marcin_bozek napisał(a):

> No, no. Widzę żę mnie sfociliście w 109. Czerwona kurtka to > ja. :) Tyle że kierowcy na początku nie podobało się że ktoś > robi zdjęcie, tyle że później pomyślał o sławie... :)

O to dobrze wiedziec, że to byłeś Ty :) A tak swoją drogą to kierowcy z SPPK są bardzo, ale to bardzo róźni w stosunku do zdjęc. A ten widziałem, że zbyt ok nie był nastawiony do nich, bo jak pierwszą fotkę przy przejeździe robiłem, to mine zrobił taką jakbym mu chciał autobus wysadzic w powietrze. A i tak go nie widziac na żadnym zdjęciu zbyt dobrze. :)
man751 napisał(a):

> O to dobrze wiedziec, że to byłeś Ty :) A tak swoją drogą to > kierowcy z SPPK są bardzo, ale to bardzo róźni w stosunku do > zdjęc. A ten widziałem, że zbyt ok nie był nastawiony do nich, > bo jak pierwszą fotkę przy przejeździe robiłem, to mine zrobił > taką jakbym mu chciał autobus wysadzic w powietrze. A i tak go > nie widziac na żadnym zdjęciu zbyt dobrze. :)

No jak ja fociłem "Szczyt na ulicy Piaskowej" to kierujący 111 wykonał charakterystyczne "kichnięcie" autobusu (nie wiem jak się dokładnie taki dźwięk określa i z czego on wynika :P ). Ale i tak z powodu odbijającego się światła, na zdjęciu nie widać żadnego z kierowców. Fakt, że kierowcy reaguja różnie, niektórzy machają, inni się denerwują, jeszcze inni po prostu wykonują swój zawód i nie zwracają uwagi =)

Pozdrawiam wszystkich kierowców i motorniczych =)

Technik serwisu :)
> No jak ja fociłem "Szczyt na ulicy Piaskowej" to kierujący 111 > wykonał charakterystyczne "kichnięcie" autobusu (nie wiem jak > się dokładnie taki dźwięk określa i z czego on wynika :P ). Ale i > tak z powodu odbijającego się światła, na zdjęciu nie widać > żadnego z kierowców. Fakt, że kierowcy reaguja różnie, niektórzy > machają, inni się denerwują, jeszcze inni po prostu wykonują swój > zawód i nie zwracają uwagi =)

No ja choc nie wykonuje za często zdjęc a na KOMIsie jest tylko 8 fotek ale ja najbardziej lubie tych którzy poprostu nie zwracają na to uwagi.

--- Już się nie moge doczekac 1184 na mieście...
Michal105N napisał(a):

> No ja choc nie wykonuje za często zdjęc a na KOMIsie jest tylko 8 > fotek ale ja najbardziej lubie tych którzy poprostu nie zwracają na > to uwagi.

Ja również. Bo kiedy jakiś kierowca na widok mnie z aparatem "syczy" czy też "kicha" albo robi głupią minę, to mam wrażenie, że ma ochote mnie rozjechać za to, że robię zdjęcie, na którym i tak nie bedzie go widać, lecz on oczywiście o tym nie wie :)

Technik serwisu :)

wysłane przez konjo (gość)

Luke_Police napisał(a):

> Fakt, że kierowcy reaguja różnie, niektórzy > machają, inni się denerwują, jeszcze inni po prostu wykonują swój > zawód i nie zwracają uwagi =)

A jeszcze inni jak Pan ze SPAKu co to chcialiśmy z Jackiem "A" upolować na Przelotowej wystawiają trzeci palec. :)
konjo napisał(a):

> A jeszcze inni jak Pan ze SPAKu co to chcialiśmy z Jackiem "A" > upolować na Przelotowej wystawiają trzeci palec. :)

Fote i do dyrektora. W GOPie tak jeden motorowy polecial - wystawil srodkowy palec, zaslonil cala twarz roleta przeciwsloneczna, kolega sie wkurzyl, poszedl do dyrektora i prosze:

- srodkowy plac - brak zachowania wobec osob trzecich - zasloniecie twarzy roleta - brak jakiejkolwiek widocznosci - spalony lewy reflektor (prawy sie swiecil) - woz niesprawny technicznie...

--- Mareczek

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
man751 napisał(a):

> A ten widziałem, że zbyt ok nie był nastawiony do nich, > bo jak pierwszą fotkę przy przejeździe robiłem, to mine zrobił > taką jakbym mu chciał autobus wysadzic w powietrze. A i tak go > nie widziac na żadnym zdjęciu zbyt dobrze. :)

No raczej rozmawiając o tym i o innym kiedy zauważyliśmy "aparaciarzów" (nazwa osób które robią zdjęcia [wg. niektórych kierowców]) znajomy kierowca zrobił brzydką minę aby nie być w internecie. Ale jak wcześniej napisałem później zrobił się łagodniejszy na zdjęcia.

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia
marcin_bozek napisał(a):

> No raczej rozmawiając o tym i o innym kiedy zauważyliśmy > "aparaciarzów" (nazwa osób które robią zdjęcia [wg. niektórych > kierowców])

Bardzo ciekawe określenie, jeszcze takiego nie słyszałem. :D
> Bardzo ciekawe określenie, jeszcze takiego nie słyszałem. :D

Jak zaczną na MKMów mówić "aparatczyki" to bdziemy mogli zacząć się martwić ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> Jak zaczną na MKMów mówić "aparatczyki" to bdziemy mogli zacząć się > martwić ;-)

Niech już tak strasznie nie marudzą MKM nikogo nie atakują, nie biją, nie demolują pojazdów i zwykle nie przejawiają agresji. Nie ma się co bać, a jak ktoś nie chce być na zdjęciu to o ile nie jest w trasie może to powiedzieć normalnie a nie wyskakiwać z bluzgami.

--- A permanent vacation.

So never mind the darkness.
marcin_bozek napisał(a):

> No raczej rozmawiając o tym i o innym kiedy zauważyliśmy > "aparaciarzów" (nazwa osób które robią zdjęcia [wg. niektórych > kierowców]) znajomy kierowca zrobił brzydką minę aby nie być w > internecie. Ale jak wcześniej napisałem później zrobił się > łagodniejszy na zdjęcia.

Niektórzy kierowcy powinni czasem pomyśleć zanim zrobią głupią minę. Jeżeli jadą pod słońce, a "aparaciarz" robi zdjęcie ze słońcem, to i tak światło odbija się od szyby i kierowcy nie widać...

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Niektórzy kierowcy powinni czasem pomyśleć zanim zrobią głupią > minę.

Zresztą jak twarz skryta za szybą ma kilka pikseli to trudno tu mówić o jakiejś identyfikacji.

--- A permanent vacation.

So never mind the darkness.