Forum

Standardowy skład na linii 6

zdjęcie
Standardowy skład na linii 6
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Mario ?

Zdjęcie już historyczne... Już się nie mogę doczekać, jak będzie wyglądał w tych koszmarnych barwach na modernizacji.

wysłane przez Pepe 90

Bella napisał(a):

> Zdjęcie już historyczne... Już się nie mogę doczekać, jak > będzie wyglądał w tych koszmarnych barwach na modernizacji.

Tak samo koszmarnie, jak 651. Myślisz, ze wyświetlacze w tym wozie spowodują jakąś odmianę na lepsze tego malowania? :) A na 1023 jeszcze 3 tygodnie poczekamy :)

wysłane przez Mario ?

man751 napisał(a):

> Tak samo koszmarnie, jak 651. Myślisz, ze wyświetlacze w tym > wozie spowodują jakąś odmianę na lepsze tego malowania? :) A na > 1023 jeszcze 3 tygodnie poczekamy :)

Nie, chodzi mi o pudło, a dokładnie o dzwi :-p

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję

wysłane przez lhb178 17

Bella napisał(a):

> Nie, chodzi mi o pudło, a dokładnie o dzwi :-p

Drzwi są całe kremowe.

wysłane przez Mario ?

lhb178 napisał(a):

> Drzwi są całe kremowe.

Wiem :-) Dzisiaj krązyłem koło WNT i widziałem, że 1023 był jeszcze biały. Miałem okazję zobaczyć tramwaj, który jest w trakcie modernizacji. Nie był jeszcze pomalowany. Widać było, że to pierwszy wagon (738 lub 1033) ze składu, bo miał dużą szafe i kabinę

--- Nie długo na tej stronie pojawi się 100 moich zdjęć. Mam nadzieję
bis

wysłane przez Michal105N 11

O ile mi się zdaje to zdjęcie było już chyba w galeri i to obok tesh.Albo pomyliłem z pestką.

wysłane przez Mario ?

Michal105N napisał(a):

> O ile mi się zdaje to zdjęcie było już chyba w galeri i to > obok tesh.Albo pomyliłem z pestką.

Podobne zdjęcie jest w galerii autorstwa Damiana

wysłane przez Michal105N 11

> Podobne zdjęcie jest w galerii autorstwa Damiana

Bo to WOjtek zrobił a oni mają własną stronke:)