Forum

PR110 na sprzedaż

wysłane przez torwid (gość)

Ja wiem, że zamieszczając link do innej strony narażam się Administracji, ale może jakieś elementy przydadzą się jednak, albo ściągnąc go w charakterze atrakcji i postawić przed muzeum dla strudzoinych zwiedzaniem oczekujacych na "3", która jak zwykle wypadła z trasy? :)))

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T117240

wysłane przez Michal105N

> Ja wiem, że zamieszczając link do innej strony narażam się > Administracji, ale może jakieś elementy przydadzą się jednak, > albo ściągnąc go w charakterze atrakcji i postawić przed > muzeum dla strudzoinych zwiedzaniem oczekujacych na "3", > która jak zwykle wypadła z trasy? :)))

> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T117240

Ja proponuję zakupic mikrowelę albo najlepiej całą kuchnię zaby oczekujący na 3 mogli się rozgrzac w oczekiwaniu na tramwaj.

--- Krzysztof jest bogiem,Turczyn nałogiem,malowanie to zabawa,a barwy to podstawa!

wysłane przez Mareczek 5

torwid napisał(a):

> Ja wiem, że zamieszczając link do innej strony narażam się > Administracji, ale może jakieś elementy przydadzą się jednak, > albo ściągnąc go w charakterze atrakcji i postawić przed > muzeum dla strudzoinych zwiedzaniem oczekujacych na "3", > która jak zwykle wypadła z trasy? :)))

Otworzylem powiekszone pierwsze zdjecie, zobaczylem autobus obity deskami i wiecie co od razu mi przyszlo na mysl? Samochod w siersci psa z filmu "Głupi i głupszy" :D

--- - Proszę Państwa, trzeba przyznać się otwarcie, że te dzwony nie są takie imponujące i piękne, jak np. dzwon Zygmunta w Krakowie... - On już nie jest Zygmunta, on jest państwowy! - (C) Tey, Opole '79

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez torwid  67

Mareczek napisał(a):

> Otworzylem powiekszone pierwsze zdjecie, zobaczylem autobus > obity deskami...

W dodatku na chodzie i z kominem ;) A na poważnie - tam jest nawet jakieś logo z którego mogę rozszyfrować jedynie "komunikacja prywatna", ale nazwy firmy czy miasta juz niestety nie. Rejestracja to chyba Piaseczno, ale na tym logo jest coś krótszego. Ostatecznie mógłby na przeciwko muzeum robić za wiatę :D

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez kajetansz 65

torwid napisał(a):

> A na poważnie - tam jest nawet jakieś logo z którego mogę > rozszyfrować jedynie "komunikacja prywatna", ale nazwy firmy > czy miasta juz niestety nie.

Takie same loga widziałem na autobusach w Lublinie.

Штирлиц

wysłane przez t105n  49

torwid napisał(a):

> A na poważnie - tam jest nawet jakieś logo z którego mogę > rozszyfrować jedynie "komunikacja prywatna", ale nazwy firmy > czy miasta juz niestety nie. Rejestracja to chyba Piaseczno, ale > na tym logo jest coś krótszego.

Tak jak pisze Stirlitz, to jest logo prywatnej KM w Lublinie (tzn. wszystkich prywaciarzy, którzy jeżdżą na zlecenie miasta). Barwy także są lubelskie. To miasto to niewykluczone, że... Chełm, ale tam chyba nie ma prywatnej KM. Rejestracja jest z Piaseczna - potwierdzam.