Forum

Przegub na Linii Działkowej

zdjęcie
Przegub na Linii Działkowej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy są bilety na linie LD ????

wysłane przez Pepe 235

gerber napisał(a):

> Czy są bilety na linie LD ????

Są, takie jak na Samorządówkę, po 0,60 gr ulgowy, 1,20 normalny. :)

wysłane przez konjo  4

man751 napisał(a):

> Są, takie jak na Samorządówkę, po 0,60 gr ulgowy, 1,20 > normalny. :)

Jeżeli ktoś posiada takowy bilecik to chętnie bym pozyskał. :) Nie mam czasu się wybrać osobiście na zakupy, więc jakby ktoś byłby tak miły i mi odsprzedał byłoby cudnie.

--- Hey you caught me in a coma.

So never mind the darkness.

wysłane przez Pepe 235

konjo napisał(a):

> man751 napisał(a):

> > Są, takie jak na Samorządówkę, po 0,60 gr ulgowy, 1,20 > > normalny. :) > > Jeżeli ktoś posiada takowy bilecik to chętnie bym pozyskał. :) > Nie mam czasu się wybrać osobiście na zakupy, więc jakby ktoś > byłby tak miły i mi odsprzedał byłoby cudnie.

Posiada, posiada. Przy okazji może odsprzedac. ;)

wysłane przez konjo  4

man751 napisał(a):

> Posiada, posiada. Przy okazji może odsprzedac. ;)

Byłbym rad, chętnie skorzystam :) Mogę też komuś oddać lub wymienić kilka sztuk z różnych ciekawych miast. Bo miałem duże dostawy. :)

--- Hey you caught me in a coma.

So never mind the darkness.

wysłane przez Michal105N

Czy wie ktoś może z kąd rusza LD? Bardzo chętnie bym się przejechał i może jakieś fotki bym zrobił...? :>

wysłane przez Pepe 235

Michal105N napisał(a):

> Czy wie ktoś może z kąd rusza LD? Bardzo chętnie bym się > przejechał i może jakieś fotki bym zrobił...? :>

Było już w innym wątku, ale powtórze. Police Osiedle Chemik - Jasienica Działki.(Od Polic Rynku jedzie jak 101-ka do przystanku Jasienica, czyli jeden przyst. przed pętlą) Z Chemika odjazdy w czerwcu o 9:00 i 18:35 :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Michal105N napisał(a):

> Czy wie ktoś może z kąd rusza LD? Bardzo chętnie bym się > przejechał i może jakieś fotki bym zrobił...? :>

Z Os. Chemik

wysłane przez Administracja 0

Nie ma potrzeby odpowiadania, gdy ktoś już udzielił odpowiedzi.

wysłane przez Luke_Police  163

Michal105N napisał(a):

> Czy wie ktoś może z kąd rusza LD? Bardzo chętnie bym się > przejechał i może jakieś fotki bym zrobił...? :>

Ponieważ MAN751 już odpowiedział na to pytanie, to mogę tylko tytułem ciekawostki dodać, że kurs wieczorny DL w dni powszednie zawsze obsługuje brygada zjeżdżająca z Siedlic z linii 109 (wyjazd z pętli Police Rynek 18:01, dojazd do pętli w Siedlicach o 18:15). Najczęściej jest to Jelcz M11 lub 120M, choć i MANy się zdarzały, ale to dawno dosyć. Wymiana tablic ma miejsce na pętli "Osiedle Chemik" linii 107 i F, a sam autobus stoi przy "Kindze" około 15 minut zanim wjedzie na przystanek, więc jak chcesz robić fotki z wymiany tablic 109->LD, to zapraszam pod Kingę :) Sam kilka posiadam, ale robionych z balkonu, więc wykadrowanie leży :P

Technik serwisu :)

wysłane przez Luke_Police  163

UPS... przepraszam szanowną Administrację za 2 odpowiedzi o zbliżonej treści, ale wyświetliło mi "nie można wyświetlić strony" więc sądziłem że się nie wysłało i dałem "cofnij" po czym napisałem ponownie odpowiedź.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ ?

Spoko, już wkrótce będzie można samemu usuwać posty :-)

wysłane przez Luke_Police  163

mkubien napisał(a):

> Spoko, już wkrótce będzie można samemu usuwać posty :-)

Cieszę się :) Już drugi raz mi się zdarza coś takiego, z tym, że poprzednio wiadomość się nie załączyła :-P. Raz mi się zdarzyło, że dostałem na maila odpowiedź na mojego posta, a jak się potem okazało, ta odpowiedź nie pojawiła się na forum :| i do dziś jej nie ma na forum...

Technik serwisu :)