Forum

Która najgorsza/najlepsza?

wysłane przez pioko17 38

Mam pytania do tego jaka linia jest najgorsza WG. ZAPEŁNIENIA?

W dni powszednie: - linia zwykła tramwajowa? - linia zwykła autobusowa na prawobrzeżu? - linia zwykła autobusowa na lewobrzeżu? - linia zwykła autobusowa w Policach? - linia pospieszna autobusowa? - linia nocna autobusowa?

To samo w: -soboty -niedziele -święta

Wytłumaczę jeszcze o co chodzi. jak ktoś wie która linia np. tramwajowa jest najgorsza to niech odpowiada. Jeżeli ktoś wie która jest najlepsza, to też może odpowiadać tylko niech napisze że pisze o najlepszej!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

pioko17 napisał(a):

> Mam pytania do tego jaka linia jest najgorsza WG. > ZAPEŁNIENIA? [ciach] > Wytłumaczę jeszcze o co chodzi. jak ktoś wie która linia np. > tramwajowa jest najgorsza to niech odpowiada. Jeżeli ktoś wie > która jest najlepsza, to też może odpowiadać tylko niech > napisze że pisze o najlepszej!

Tylko wytłumacz mi jak linia może być najlepsza pod względem napełnienia? Czy chodzi Tobie o to, która ma największe i najmniejsze napełnienie?

wysłane przez pioko17 38

> Czy chodzi Tobie o to, która ma największe i najmniejsze > napełnienie?

Tak dokładnie! Zgadłeś!

wysłane przez mmm

pioko17 napisał(a):

> Mam pytania do tego jaka linia jest najgorsza WG. > ZAPEŁNIENIA?

Tu trzeba byłoby generalizowac bo to zalezy od pory dnia i odcinka. Np 4 w szczycie jest zbędna, ale miedzyszczytami potrzebna. 76 tez nie ma zawsze dużej frekwencji, ale powinna jezdzić tak jak dotychczas. Wg proponowanego przez Ciebie rankingu (bardzo niedokonałego), dla mnie najgorsza dzienna to 70.

wysłane przez torwid (gość)

mmm napisał(a):

> Tu trzeba byłoby generalizowac bo to zalezy od pory dnia i > odcinka. Np 4 w szczycie jest zbędna, ale miedzyszczytami > potrzebna. 76 tez nie ma zawsze dużej frekwencji, ale powinna > jezdzić tak jak dotychczas.

Tylko nadal nie rozumoiem: linia jest dobra, jak hjest tłok, czy jak jest pusto (wtedy pasażer się cieszy, że ma komfort)

> Wg proponowanego przez Ciebie rankingu (bardzo niedokonałego), > dla mnie najgorsza dzienna to 70.

I tu też bym polemizował, bo z tej linii korzystam kilkanaście razy w tygodniu. Na tej linii n ie ma reguły. W różne dni i o różnych porach są kursy, że jest kierowca + 1, ale są też takie, gdy i w stronę UM, i do dworca na pewnych odcinkach jedzie ponad 20 osób. W skrajnych wypadkach jest więcej, występują problemy w domknięciem drzwi.

wysłane przez MQ ?

pioko17 napisał(a):

> Mam pytania do tego jaka linia jest najgorsza WG. > ZAPEŁNIENIA?

Uśmiechnij się do ZDiTM-u, może Ci podadzą wyniki pomiarów.

wysłane przez pioko17 38

Daje przykład bo chyba sam odpowiem, bo wiem! Mianowicie, najlepszą linią autobusową zwykłą na prawobrżeżu w dni powszednie w szczycie jest chyba 65, a najgorszą ?62?.

wysłane przez konjo  4

pioko17 napisał(a):

> Mianowicie, najlepszą linią autobusową zwykłą na prawobrżeżu w dni > powszednie w szczycie jest chyba 65, a najgorszą ?62?.

Że, co niby taki luzik w 65 w szczycie? Polemizowałbym z tym...

--- Hey you caught me in a coma.

So never mind the darkness.

wysłane przez pioko17 38

konjo napisał(a):

> Że, co niby taki luzik w 65 w szczycie? Polemizowałbym z tym...

Przecierz ja prawie na codzień jak wsiadam na Lnianej ok. 15 nie mogę sobie miejsca znaleźć

wysłane przez konjo  4

pioko17 napisał(a):

> Przecierz ja prawie na codzień jak wsiadam na Lnianej ok. 15 nie > mogę sobie miejsca znaleźć

A to może określ co oznacza u Ciebie najlepsza i najgorsza, żeby nie było nieporozumień.

--- Hey you caught me in a coma.

So never mind the darkness.

wysłane przez pioko17 38

konjo napisał(a):

> A to może określ co oznacza u Ciebie najlepsza i najgorsza, żeby nie > było nieporozumień.

Chodzi o to że najgorsza-w której jeździ najmniej ludzi, najlepsza-w której jeździ nawiecaj ludzi (czyli innym słowem jest bardzo zapchana)

Jesne? Myśle że tak...

wysłane przez konjo (gość)

pioko17 napisał(a):

> Chodzi o to że najgorsza-w której jeździ najmniej ludzi, najlepsza-w > której jeździ nawiecaj ludzi (czyli innym słowem jest bardzo zapchana)

No widzisz a mi się narzuciło dokładnie odwrotnie: najgorsza to najbardziej zapchana, a najlepsza to luz, że można spokojnie siąść.

wysłane przez mike_1994

konjo napisał(a):

> No widzisz a mi się narzuciło dokładnie odwrotnie: najgorsza to > najbardziej zapchana, a najlepsza to luz, że można spokojnie siąść.

Tez myślałem, że jako najgorsze uwaza jako najbardzej zapchane i na odwrot. Moze najlepsza to 75?

--- Lex iubet, non disputat - Prawo nakazuje, nie dyskutuje

wysłane przez pioko17 (gość)

Niech wam będzie ale, ja będę to odczytywał jak ja to rozumiem.

wysłane przez X

pioko17 napisał(a):

> Niech wam będzie ale, ja będę to odczytywał jak ja to rozumiem.

Ale nie wszyscy rozumują tak jak Ty.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz