Forum

Koncert na Cmentarzu Centralnym

Dla uczestników koncertu "Requiem" Wolfganga Amadeusza Mozarta, który odbędzie się 11 czerwca na Cmentarzu Centralnym, Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego uruchomi dodatkowe kursy.

wysłane przez paki

Ten autobus na Ludową pojedzie tą samą trasą co 67?

Ta ósemka będzie chyba trochę za wcześnie, requiem kończy się około 23.40 i mogą być drobne problemy ze zdążeniem na tramwaj. Z resztą jeden tramwaj i dwa autobusy to trochę za mało... W tamtym roku było pełno ludzi...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez kapil

paki napisał(a):

> Ten autobus na Ludową pojedzie tą samą trasą co 67?

"pojedzie z oznaczeniem linii 53" tzn jej trasą > Ta ósemka będzie chyba trochę za wcześnie, requiem kończy się > około 23.40 i mogą być drobne problemy ze zdążeniem na > tramwaj.

"Na linii 8 brygada 3, która normalnie wykonuje zjazd z Basenu Górniczego o godz. 22:31" 22.31 z Basenu czyli 22.58 na Gumieńcach i 23.05 pod Cmentarzem

Czy czytanie ze zrozumieniem naprawde aż tak boli?

wysłane przez paki

kapil napisał(a):

> "Na linii 8 brygada 3, która normalnie wykonuje zjazd z Basenu > Górniczego o godz. 22:31" > 22.31 z Basenu czyli 22.58 na Gumieńcach i 23.05 pod Cmentarzem

Wskaż mi miejsce w tym artykule, gdzie znajduje się ten cytat.

Będę wdzięczny...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez kapil

paki napisał(a):

> Wskaż mi miejsce w tym artykule, gdzie znajduje się ten cytat.

2. akapit albo mówiąć inaczej 3. linijka od góry...

wysłane przez t105n  49

kapil napisał(a):

> 2. akapit albo mówiąć inaczej 3. linijka od góry...

Zgadzam się z paki, że artykuł jest bardzo lakoniczny. Owszem, jest info, że "8" wykona dodatkowe kółko, ale nie jest napisane, o której godzinie będzie koło Cmentarza. Można jedynie próbowac zgadnąć przybliżony czas. Ponadto dodatkowe autobusy z oznaczeniami "B" i "53". To nasuwa mi się pytanie: gdzie "53" włączy się na swoją trasę, bo ja widzę co najmniej 3 warianty od Cmentarza: 1) Ku Słońcu, Bohaterów Warszawy, Mieszka I i włączenie się na trasę od przystanku "Milczańska" 2) Ku Słońcu do Derdowskiego 3) Ku Słońcu, Santocka, Poniatowskiego, Traugutta i włączenie na trasę na Wojska Polskiego. Dzisiaj wprawdzie to już musztarda po obiedzie.

wysłane przez MQ ?

t105n napisał(a):

> Zgadzam się z paki, że artykuł jest bardzo lakoniczny.

Niestety, równie lakoniczny jest komunikat ZDiTM, więc nic się nie dało z niego wyciągnąć. A zmyślać nie chciałem.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/