Forum

"Gorący Kubek" wygrzewa sie w świetle słońca

zdjęcie
"Gorący Kubek" wygrzewa się w świetle słońca
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Podziwiam kolegę, że przy takiej ekipie stojącej na przystanku chwaliłeś się sprzętem fotografującym. Odwaga, czy nieuwaga? :)
man751 napisał(a):

> Odwaga, czy nieuwaga? :)

Może to było zdjęcie szpiegowskie a'la J23 - szybko cyk i aparat w kieszeń. :)

So never mind the darkness.
> Może to było zdjęcie szpiegowskie a'la J23 - szybko cyk i > aparat w kieszeń. :)

Hehe mam jeszce z 5 podobnych zdjęc tylko ze z nieco daleka i uznałem że to zdjęcie jest najlepsze.

--- Krzysztof jest bogiem,Turczyn nałogiem,malowanie to zabawa,a barwy to podstawa!
> Podziwiam kolegę, że przy takiej ekipie stojącej na > przystanku chwaliłeś się sprzętem fotografującym. Odwaga, czy > nieuwaga? :)

No czy ja wiem że takie sprzęcicho?Canon PC1080.Ale wogóle wczoraj był jakiś dziwny dzień dla 5 ponieważ jak stałem na przystanku Poniatowskiego to 5 nie jezdziły z chyba godzinę a 1043 zrobił kółko wogół Stoczni i czekał z 20 min. na odjazd.Pozatym to towarzystwo czekało na 6 którą sfociłem z blizka ale nie jest w Galeri :(

--- Krzysztof jest bogiem,Turczyn nałogiem,malowanie to zabawa,a barwy to podstawa!

wysłane przez DamTram (gość)

> No czy ja wiem że takie sprzęcicho?Canon PC1080.Ale wogóle > wczoraj był jakiś dziwny dzień dla 5 ponieważ jak stałem na > przystanku Poniatowskiego to 5 nie jezdziły z chyba godzinę a > 1043 zrobił kółko wogół Stoczni i czekał z 20 min. na > odjazd.Pozatym to towarzystwo czekało na 6 którą sfociłem z > blizka ale nie jest w Galeri :(

Dnia morza :PP przez to cały ruch matejki skierowany i tramy zablokowane a na dodatek tam i bliżej rodła co chwila jakieś optarcia na linii tram samochód i jeszcze większe problemy
Michal105N napisał(a):

> Pozatym to towarzystwo czekało na 6 którą sfociłem z > blizka ale nie jest w Galeri :(

Obcięte pantografy nie są mile widziane. Ale nie przejmuj się, następnym razem będzie lepiej :-)

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/