Forum

Jedna z atrakcji dnia pieszego pasażera 2006

W sumie autorzy newsa o awarii szyny na Poltulickiej nie piszą dokąd kursowały tramwaje linii 1 i 4. Też na Pomorzany, Dworcową, czy może Basen Górniczy? W sumie to dziwię się, że puścili 9 aż na Pomorzany, a nie na Dworcową.

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Luke_Police napisał(a):

> W sumie autorzy newsa o awarii szyny na Poltulickiej nie > piszą dokąd kursowały tramwaje linii 1 i 4. Też na Pomorzany, > Dworcową, czy może Basen Górniczy? W sumie to dziwię się, że > puścili 9 aż na Pomorzany, a nie na Dworcową.

Ja sam nie wiem co sie stalo z 1 i 4 nigdzie nie widzialem... Widziałem na nietypowej trasie tylko #612 na 9/1 w ktorym zreszta jechalem jak sie zapalil ;]
Maciek napisał(a):

> Ja sam nie wiem co sie stalo z 1 i 4 nigdzie nie widzialem... > Widziałem na nietypowej trasie tylko #612 na 9/1 w ktorym > zreszta jechalem jak sie zapalil ;]

Jeszcze przyszedł mi do głowy taki pomysł, że ten metr torów wyłamał się na na żeberku linii 9 na pętli na Potulickiej i z uwagi na różnice rozkładów tramwaje linii 9 nie mieściły się na pętli... inny pomysł wyjaśniający to co się stało, to skierowanie tramwajów linii 1 i 4 na Dworcową a 9 na Pomorzany ze względu na brak miejsca na Dworcowej. Ale oczywiście tylko wtajemniczeni wiedzą jak to naprawdę było...

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Jeszcze przyszedł mi do głowy taki pomysł, że ten metr torów > wyłamał się na na żeberku linii 9 na pętli na Potulickiej i z > uwagi na różnice rozkładów tramwaje linii 9 nie mieściły się na > pętli... inny pomysł wyjaśniający to co się stało, to skierowanie > tramwajów linii 1 i 4 na Dworcową a 9 na Pomorzany ze względu na > brak miejsca na Dworcowej. Ale oczywiście tylko wtajemniczeni > wiedzą jak to naprawdę było...

4 w ogóle sprawiały wrażenie jakby nieobecnych. 11 i 12 jeździły jak chciały, a 4 pojawiały się dość rzadko. Zresztą około 16 Potulicka była już przejzdna. Motorniczy tej 9/1, która spaliła przetwornicę mówił, że kazali mu po prostu jeździć, żeby tylko "wyjeździć czas" do 23. Tak więc... Bóg raczy wiedzieć gdzie podziewała się reszta tramwajów. :)

wysłane przez Wojciech

Luke_Police napisał(a):

> W sumie autorzy newsa o awarii szyny na Poltulickiej nie > piszą dokąd kursowały tramwaje linii 1 i 4.

Od ok. 14:05 do Dwrocowej kierowano 1,4 oraz 9.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie