Forum

nowe trasy?

wysłane przez pioko17 37

Kiedy będą zmieniane trasy tramwajowe?

wysłane przez M21 1

pioko17 napisał(a):

> Kiedy będą zmieniane trasy tramwajowe?

Jak zmienone człwieku o czym ty mówisz pytanie z kapelusza wyjete :]

wysłane przez torwid 64

pioko17 napisał(a):

> Kiedy będą zmieniane trasy tramwajowe?

Z trasami to niewiele da się zrobić. Prędzej spodziewam się zmian w zakresie pojemności wystawianego taboru i częstotliwości poszczególnych linii, co podobno ma być zauważalne po wakacjach.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez M21 1

torwid napisał(a):

> > Z trasami to niewiele da się zrobić. Prędzej spodziewam się > zmian w zakresie pojemności wystawianego taboru i > częstotliwości poszczególnych linii, co podobno ma być > zauważalne po wakacjach.

Czyli 4 tylko w godzinach szczytu albo co 24 min :D No ale tak na serio jak to niby ma byc z taborem przez nie ma na co zamieniac . No chyba ze np na 5 GT6 a na 11 105N/Na

--- Phobosie wracaj do Meridjanu :) ]:->]:->]:->]:->

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

> Czyli 4 tylko w godzinach szczytu albo co 24 min :D

Bo to jest rentowna linia.

wysłane przez M21 1

mmm napisał(a):

> Bo to jest rentowna linia.

Przepraszam jaka ?? Rentowana twoim zdaniem . Tak naprawde jak by 11 i 12 kursowały co 10 min poza szczytem i co 5 w szczycie to braku 4 nawet bysmy nie zauwazyli .

wysłane przez MQ 0

M21 napisał(a):

> Przepraszam jaka ?? Rentowana twoim zdaniem .

Owszem, rentowna. Roczny zysk zgodnie z raportem wynosi 465 098,51 zł.

> Tak naprawde jak by 11 > i 12 kursowały co 10 min poza szczytem i co 5 w szczycie to braku 4 > nawet bysmy nie zauwazyli .

No, a jakby się to fajnie synchronizowało z 6/12 na innych liniach...

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

> Przepraszam jaka ?? Rentowana twoim zdaniem . Tak naprawde jak by 11 > i 12 kursowały co 10 min poza szczytem i co 5 w szczycie to braku 4 > nawet bysmy nie zauwazyli

Nie moim zdaniem tylko ZDiTM-u. A co do czestotliwości to nie po to jest tramawajowy takt 12/6, żeby teraz zrąbać calą sieć.

wysłane przez M21 1

mmm napisał(a):

[Ciach]

No to skor jest tak rentowna to czemu kursuje tylko od 6 do 18 i do tego takie złomy jak by kursowała normalnie jak wszytkie linie to by było całkiem inaczej . Rentowan zaczeła byc jak ja hamsko pocieto (takie jest moje zdanie ) no ale to sie nazywa dostosowywanie rozkładu do potrzeb pasazerów :)

wysłane przez MQ 0

W wątku http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1149895846.sigma&viewall=1 znajdziesz odpowiedź. Tylko trzeba trochę poczytać, a nie się rzucać.

wysłane przez M21 1

mkubien napisał(a):

> W wątku > http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1149895846.sigma&viewall=1 > znajdziesz odpowiedź. Tylko trzeba trochę poczytać, a nie się rzucać.

Ale mi lekture dałes :D oki poczytam :D

wysłane przez M21 1

mkubien napisał(a):

> W wątku > http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1149895846.sigma&viewall=1 > znajdziesz odpowiedź. Tylko trzeba trochę poczytać, a nie się rzucać.

Łoki juz czaje :D i sorki za zucanie sie .

wysłane przez Mareczek 1

M21 napisał(a):

> Rentowan zaczeła byc jak ja hamsko pocieto > (takie jest moje zdanie )

Myslenie jak na PKP. Po co ma sie utrzymywac jak nie przynosi zyskow. Najlepiej pociac, przez co zmniejszy sie liczba chetnych do skorzystania, nastepnie znowu pociac, zostana dwa kursy na dzien i hucznie bedzie mozna zawiesic kursowanie linii ze wzgledu na brak zainteresowania. Proste prawda?

--- - Proszę Państwa, trzeba przyznać się otwarcie, że te dzwony nie są takie imponujące i piękne, jak np. dzwon Zygmunta w Krakowie... - On już nie jest Zygmunta, on jest państwowy! (C) Tey, Opole '79

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez lhb178 17

M21 napisał(a):

> No to skor jest tak rentowna to czemu kursuje tylko od 6 do 18 i do > tego takie złomy

Odwrotny ciąg przyczynowo-skutkowy.

> jak by kursowała normalnie jak wszytkie linie to by > było całkiem inaczej .

No właśnie :>

> Rentowan zaczeła byc jak ja hamsko pocieto > (takie jest moje zdanie ) no ale to sie nazywa dostosowywanie rozkładu > do potrzeb pasazerów :)

Lepsze to niż dostosowanie potrzeb pasażerów do rozkładu :>

wysłane przez lhb178 17

mmm napisał(a):

> M21 napisał(a):

> > Przepraszam jaka ?? Rentowana twoim zdaniem . Tak naprawde jak by 11 > > i 12 kursowały co 10 min poza szczytem i co 5 w szczycie to braku 4 > > nawet bysmy nie zauwazyli > > Nie moim zdaniem tylko ZDiTM-u.

Nie ZDiTMu tylko krakowskiego SITK. A ta ich teoretyczna rentowność z rzeczywistą ma niewiele wspólnego.