Forum

Czy jeszcze wyjedzie na miasto?

zdjęcie
Czy jeszcze wyjedzie na miasto?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez kajetansz 65

Co ten motorowy pokazuje? Znak V czy się zasłania?

Штирлиц

wysłane przez X

Stirlitz napisał(a):

> Co ten motorowy pokazuje? Znak V czy się zasłania?

Pewnie pokazuje znak solidarności:P, ale wydaje mi się, że raczej macha na powitanie fotografowi:-)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Pepe 235

Romanas napisał(a):

> Pewnie pokazuje znak solidarności:P, ale wydaje mi się, że > raczej macha na powitanie fotografowi:-)

Motorowy zasłaniał się przed fotką :) Dla wtajemniczonych jedno słowo: Gruber wystarczy :D

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> Motorowy zasłaniał się przed fotką :) Dla wtajemniczonych jedno > słowo: Gruber wystarczy :D

Przecież to był Kaszpirowski, gruber pokazuje "f**k of"
Maciek napisał(a):

> Przecież to był Kaszpirowski, gruber pokazuje "f**k of"

Hehehe, Kaszpirowski klimat! :-) Pamiętam, jak czekałem na Basenie na pętli, a on akurat miał przerwe :D Chlopak sie tyle nameczyl, zaslonil sie gazeta i co jakies 2 minuty jedno oko uciekalo od tekstu i patrzalo, co robie :-)

--- Non qui parum habet, sed qui plus cupit, paupere est

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ja fociłem #602 na 4 na Pomorzanach, podjeżdża i -"f**k"

wysłane przez Filip_Police

Nie no, motorowy się pochwalił. I to nie źle. Tablica "czwórki" jest wspaniale przyczepiona. Takim motorowym życzę (prosto z serca) aby ta tablica spadła na torowisko i żeby tak niefortunnie spadła na szyny żeby ją przejechać. Tego życzę ... :)

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez DamTram (gość)

marcin_bozek napisał(a):

> Nie no, motorowy się pochwalił. I to nie źle. Tablica > "czwórki" jest wspaniale przyczepiona. Takim motorowym > życzę (prosto z serca) aby ta tablica spadła na torowisko i > żeby tak niefortunnie spadła na szyny żeby ją przejechać. > Tego życzę ... :)

Tablicy się uczepiłeś czasem na niczym się ona nie trzyma i nie spada. Czemu? bo 102Na się strasznie wolno rozpędza, hamowanie nie działa a prędkość przy dobrych watrach 30 km/h :D