Forum

Więcej linii niskopodłogowych

wysłane przez novy (gość)

Ale bomba! Normalnie trzeci świat... W Poznaniu niedługo wszystkie linie dzienne będą obsługiwane niską podłogą. Buehehehe... Na poważnie mówiąc to płakać się chce, że mamy takich decydentów w ratuszu.

wysłane przez leks 17

Hmmm szkoda, że urzędnicy nie pomyśleli przy okazji o dokupieniu tego typu taboru :] - może warto im uświadomić, że dobrze gdyby więcej linii było niskopodłogowych, a zatem nakłonić też do zakupu taboru... :/.

wysłane przez ronaldinio (gość)

novy napisał(a):

> W Poznaniu niedługo wszystkie linie dzienne będą obsługiwane > niską podłogą. Buehehehe...

A wiesz że Poznań ma tylko jedną linie pospieszną? Patrzyłem na stronę www.mpk.poznan.pl, na plan miasta. To jest święta prawda.

wysłane przez MQ ?

ronaldinio napisał(a):

> A wiesz że Poznań ma tylko jedną linie pospieszną? > Patrzyłem na stronę www.mpk.poznan.pl, na plan miasta. > To jest święta prawda.

A co to ma do rzeczy?

--- NIE dzieciom Neostrady! http://sopot.i365.pl/neo/

wysłane przez ronaldinio (gość)

mkubien napisał(a):

> A co to ma do rzeczy?

Że poznań jest w kilku rzeczach gorszy od Szczecina.

wysłane przez konjo  4

ronaldinio napisał(a):

> Że poznań jest w kilku rzeczach gorszy od Szczecina.

Fantastycznie, jeszcze jakieś wybitne argumenty? Może wiatru od wody tyle nie mają, to autobusy punktualniej jeżdzą? Może nasłonecznienie przekłada się na stawkę za wzkm? Co to w ogóle ma do rzeczy? Jest wiele miast które nie mają linii pośpiesznych ani przyspieszonych, bo mają odmienną specyfikę od Szczecina.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez Titanic1912 5

Ale się wysilili po 1 brygadzie niskopodłogowej...na 80 i 82...:P To w Szczecinie będą już w tygodniu dwie linie obsłógiwane takim taborem :)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez konjo  4

Titanic1912 napisał(a):

> To w Szczecinie będą już w tygodniu dwie linie > obsłógiwane takim taborem :)

Zawsze mogliby podpisać ze SPADem na 84, bo szpital jest blisko, a i ja bym miał atrakcje taborowe pod bokiem. :> Żarty żartami, ale dobre i to 80 z 82 do spółki od czegoś trzeba zacząć.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez Titanic1912 5

konjo napisał(a):

> Zawsze mogliby podpisać ze SPADem na 84, bo szpital jest > blisko, a i ja bym miał atrakcje taborowe pod bokiem. :> > Żarty żartami, ale dobre i to 80 z 82 do spółki od czegoś > trzeba zacząć.

Miejmy nadzieje że to nie będą jedyne linie, tylko taka lista będzie się rozwijać linii obsłógiwanych taborem niskopodłogowym...

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Michal105N

Jest wiele liń na których autobusy podłogowe powinny w całości byc obsługiwane taborem niskopodłogowym.Tylko że spółki nie maja co wystawić ponieważ na pewno na 60(SPSK nr 1)był by mile widziany niskopodłogowiec.Na 73 również.Ale tak jak mówie nie stać nas niestety i nie chodzi tu o zdrowych pełnospranie pasażerów ale w szczególności o pacjentów i osoby starsze.

--- Krzysztof jest bogiem,Turczyn nałogiem,malowanie to zabawa,a barwy to podstawa!

wysłane przez kapil

Michal105N napisał(a):

> spółki nie maja co wystawić ponieważ na pewno na 60(SPSK nr > 1)był by mile widziany niskopodłogowiec.Na 73 również.Ale tak > jak mówie nie stać nas niestety i nie chodzi tu o zdrowych > pełnospranie pasażerów ale w szczególności o pacjentów i > osoby starsze.

Mówiąc o szpitalach to mamy jeszcze SPSK 2 na Powstańców i na 53 by się przydał, i na tramwajach :).... A co do ludzi starszych to mamy z 2 linie wożące na ogródki 52 i 74 gdzie starsi ludzie stanowią większość i chyba tam by się bardziej przydały. A tym bardziej już na 74 niż 80. Bo do szpitala wojewódzkiego to raczej więcej ludzi jedzie korzystając z 3 niż 80.

wysłane przez Michal105N

> Mówiąc o szpitalach to mamy jeszcze SPSK 2 na Powstańców i na > 53 by się przydał, i na tramwajach :)....

No 53 raczej tam nie zajeżdża jeżeli chodzi o przystanek:/

> A co do ludzi starszych to mamy z 2 linie wożące na ogródki 52 > i 74 gdzie starsi ludzie stanowią większość i chyba tam by się > bardziej przydały.

W zimę na pewno frekwencja jest mniejsza,ale z jakiej linii chcesz sciągnąć niskie podłogi?Bo na 82 to chyba prawie sami starsi ludzie jeżdżą

Bo do > szpitala wojewódzkiego to raczej więcej ludzi jedzie > korzystając z 3 niż 80.

Masz niskopodłogowce to wystaw na 3...

--- Krzysztof jest bogiem,Turczyn nałogiem,malowanie to zabawa,a barwy to podstawa!

wysłane przez kapil

Michal105N napisał(a):

> No 53 raczej tam nie zajeżdża jeżeli chodzi o przystanek:/

Przystanek "Dunikowskiego" na Milczańskiej jest jakieś 100m od szpitala...

> W zimę na pewno frekwencja jest mniejsza,ale z jakiej linii > chcesz sciągnąć niskie podłogi?Bo na 82 to chyba prawie sami > starsi ludzie jeżdżą

Nie mówie o zimie bo 74 kursy na ogródki wykonuje wtedy tylko w szczycie. Mówie o sezonie, przejedź się obojętnie o której to zobaczysz jacy ludzie dominują

wysłane przez Andrzej (gość)

kapil napisał(a):

> A co do ludzi starszych to mamy z 2 linie wożące na ogródki 52 > i 74 gdzie starsi ludzie stanowią większość i chyba tam by się > bardziej przydały. A tym bardziej już na 74 niż 80. Bo do

A 75? Przecież to też głównie linia emerytów...

wysłane przez Luke_Police  163

Andrzej napisał(a):

> A 75? Przecież to też głównie linia emerytów...

A widziałeś kiedyś na tej linii autobus niskopodłogowy przegubowy ? Bo ja nie. Skoro SPAK takich nie posiada, to poruszony przez Ciebie problem linii 75 na chwilę obecną jest nierozwiązywalny.

Technik serwisu :)

wysłane przez Luke_Police  163

... to ciekawe, że nie nałożyli na żadną z linii polickich przymusu obsługi taborem niskopodłogowym. Choć w sumie może nie ma uzasadnionej potrzeby jak przy linii 82. Ale SPPK na tyle niskopodłogowców, że i bez przymusu ZDiTM cała 103 i 106 jest obsługiwana MAN-ami, a Jelcze pojawiają się na tych liniach naprawdę sporadycznie. Może argumentem dla przewoźnika jest to, że obie te linie przejeżdżają obok szpitala na Siedleckiej. A swoją drogą to dawno nie widziałem Jelcza na 102, który też ma trasę obok szpitala, czy ta linia też już jest całkowicie niskopodłogowa ?

Technik serwisu :)

wysłane przez Titanic1912 5

Luke_Police napisał(a):

[Ciach]

Na 103 i 101 niskacze zaczeły jeździć od początku czyli od dostawy 3011-3015 a głównym celem puszczania na tych trasach było to że były to linie długie i szybkie stąd M11 miały problemy z wyrobieniem się w rozkładzie i do tego dochodziła wysoka awaryjność...A na 102 są bo gdzie mają jeździć. Był okres że wiecej Manów puszczali na 109 kosztem właśnie 102 ale na 102 autobusy są bardziej wykorzystywane niż na 109 gdzie masz same szczytówki prócz jeden brygady:P

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez Luke_Police  163

Titanic1912 napisał(a):

> Był > okres że wiecej Manów puszczali na 109 kosztem właśnie 102 ale > na 102 autobusy są bardziej wykorzystywane niż na 109 gdzie > masz same szczytówki prócz jeden brygady:P

To prawda. Nawet chyba po zakupie NL 202/262 któregoś dnia 3/4 lini 109 była niskopodłogowa, ale to był odosobniony przypadek.

Ciekawi mnie teraz jeszcze jedna rzecz. (Może to trochę mniej związana z tematem wątku sorry :P) Teraz na wakacje jak zwykle linia 109 zostaje zawieszona. Ponieważ popołudniowy kurs LD obsługiwał właśnie ostatni 109, to czy teraz będzie to po prostu specjalnie wyjeżdżający autobus z zajezdni, czy może kursy LD obejmnie brygada kończąca kursy jako 111? W sumie ostatni kurs kończy o podobnej porze jak 109.

Technik serwisu :)

wysłane przez Titanic1912 5

Luke_Police napisał(a):

> Ciekawi mnie teraz jeszcze jedna rzecz. (Może to trochę mniej > związana z tematem wątku sorry :P) Teraz na wakacje jak zwykle > linia 109 zostaje zawieszona. Ponieważ popołudniowy kurs LD > obsługiwał właśnie ostatni 109, to czy teraz będzie to po prostu > specjalnie wyjeżdżający autobus z zajezdni, czy może kursy LD > obejmnie brygada kończąca kursy jako 111? W sumie ostatni kurs > kończy o podobnej porze jak 109.

Pamiętam że rok temu ten popołudniowy kurs na LD wykonywał kierowca który prowadził Ogórka na linii 100 i 50. Czasem się zdarzało że pasażerowie mieli podróż autobusem zabytkowym na tej linii:) ale to jeśli chodzi o Niedziele...a tyogdniu będzie to zapewne autobus ze 111 a pytanie pozostaje co z sobotą...

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez MQ ?

Luke_Police napisał(a):

> ... to ciekawe, że nie nałożyli na żadną z linii polickich > przymusu obsługi taborem niskopodłogowym.

Poczekaj na podpisanie umowy z przetargu.

wysłane przez Titanic1912 5

mkubien napisał(a):

> Poczekaj na podpisanie umowy z przetargu.

ta...i zapewne linia F będzie w tym gronie :P

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez yo (gość)

Szkoda, ze nikt się nie zdcydował na stałą obsługę linii 61 bis niską podłogą. Widziałem jak studenci na wózkach jeżdżą na uczelnię darmobusem z Carrefoura, bo ma niską... żałosne i wstyd

wysłane przez leks 17

yo napisał(a):

Widziałem jak studenci na wózkach jeżdżą > na uczelnię darmobusem z Carrefoura, bo ma niską... żałosne i > wstyd

--> Bus z Carrefoura ma niską? Z tego co wiem PKS Gryfice ma tylko jeden autobus niskopodłogowy no chyba, że jakieś nowe zakupy...

wysłane przez Titanic1912 5

lex napisał(a):

> --> Bus z Carrefoura ma niską? > Z tego co wiem PKS Gryfice ma tylko jeden autobus > niskopodłogowy no chyba, że jakieś nowe zakupy...

Zwłaszcza że ten niskacz jak już jeździ to na linii 701:P. A uciekająć od tematu niedawno zdziwiłem się widząc przegubowego Neoplana PKS Gryfice...myślałem że go już sprzedali...

--- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez konjo  4

Titanic1912 napisał(a):

> A uciekająć od tematu niedawno zdziwiłem się widząc przegubowego > Neoplana PKS Gryfice...myślałem że go już sprzedali...

Nie no oni to raczej kupują, z tego co widziałem ostatnimi czasy jadąc po naszym pięknym województwie i obserwując darmobusy to nieźle ciągną w tym PKSie, Szczecin to już w ogóle się może schować ze swoimi trupami.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez konjo  4

yo napisał(a):

> Widziałem jak studenci na wózkach jeżdżą > na uczelnię darmobusem z Carrefoura, bo ma niską... żałosne i > wstyd

A co oni tam mają z niską podłogą? Setry? Przecież to średnia jak nie wysoka. Zresztą z całym szacunkiem dla studentów na wózkach, ale przy takiej liczbie niskich są rejony miasta gdzie jest więcej starszych i schorowanych osób. Dlatego niskiemu 61bis mówimy na chwilę obecną stanowczo nie.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez yo (gość)

konjo napisał(a):

> Zresztą z całym szacunkiem dla studentów na > wózkach, ale przy takiej liczbie niskich są rejony miasta gdzie > jest więcej starszych i schorowanych osób. Dlatego niskiemu > 61bis mówimy na chwilę obecną stanowczo nie.

Moim zdaniem niska podłoga jest bardziej potrzebna na 61bis niz na 57bis.

wysłane przez konjo  4

yo napisał(a):

> Moim zdaniem niska podłoga jest bardziej potrzebna na 61bis niz > na 57bis.

Ale ja nic nie mówiłem o 57b w tym wątku :>. Twierdzę natomiast, że przy tak małej liczbie niskich busów nie jest to linia pierwszej potrzeby. Żeby nie było, że pod moim domem na Bukowym, ale chociażby na Prawobrzeżu 64 łączy dwa cmentarze, w centrum Dąbia (56) mieszka sporo osób starszych, dla 73 jest szpital ortopedyczny... tak więc z grupy Dąbia 61b to moim zdaniem fanaberia.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez kapil

yo napisał(a):

> Szkoda, ze nikt się nie zdcydował na stałą obsługę linii 61 > bis niską podłogą. Widziałem jak studenci na wózkach jeżdżą > na uczelnię darmobusem z Carrefoura, bo ma niską... żałosne i > wstyd

Tylko że trasa Carrefourobusa 702 ma się praktycznie ni jak do trasy 61bis.

wysłane przez RJawdyk

Nie powiem że mnie to cieszy :) Skoro korzystam z tej linii najczęściej to i fajno, a ludzi starszych jeździ sporo i to niekoniecznie tylko do szpitala. Jeżdżę to i widzę.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

a kiedy będzie jeździł ten niskopodłogowy tabor? Bo np. dziś (24.06.2006) wyjechał jelczyk 120m 1413 a podobno miały jeździć od 1 czerwca ....

wysłane przez MQ ?

bartek1413 napisał(a):

> a kiedy będzie jeździł ten niskopodłogowy tabor? Bo np. dziś > (24.06.2006) wyjechał jelczyk 120m 1413

Kilka godzin temu poszła skarga do ZDiTM-u.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Kilka godzin temu poszła skarga do ZDiTM-u. To daj znać jak coś będzie wiadomo bo ja mieszkam koło zakładów i na tym mi zależy

wysłane przez MQ ?

bartek1413 napisał(a):

> To daj znać jak coś będzie wiadomo bo ja mieszkam koło zakładów i > na tym mi zależy

Jak się dziś dowiedziałem w ZDiTM-ie, od wczoraj wszystko powinno być cacy.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://sopot.i365.pl/neo/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ja bym do tej pary dorzucił jeszcze linię 59. Bądź co bądź tą linią też codziennie jeździ bardzo dużo starszych, schorowanych osób do szpitala na Golęcinie.

wysłane przez Wojtek 24

Columb napisał(a):

> Ja bym do tej pary dorzucił jeszcze linię 59. Bądź co bądź tą > linią też codziennie jeździ bardzo dużo starszych, > schorowanych osób do szpitala na Golęcinie.

I do Hospicjum. Czasami widzę jak osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, które chcą zaczerpąć świeżego powietrza zjeżdżają na dół ulicami Pokoju, Świętojańska. Z powrotem jest im bardzo ciężko wjechać na górę, więc korzystają z autobusu linii 59. Nie zawsze na tej linii pojawia się tabor niskopodłogowy, chociaż jest on tam potzebny. Dzsiaj widziałem jak pewien starszy pan czekał na Wiszesława na autobus, naszczęście miał farta bo dwie brygady tej linii są obsługiwane dzisiaj przez autobus niskopodłogowy.

wysłane przez M21 8

Wojtek napisał(a):

[ciach]

Ostanio codzienie jest na 59 niska podłoga na obydwu brygadach .Dziwi mnie ze jeszcze nie oznaczono tej lini jako w całości obslugiwanej niskopołogowymi autobusami.

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez Phobos 17

> Ostanio codzienie jest na 59 niska podłoga na obydwu brygadach > .Dziwi mnie ze jeszcze nie oznaczono tej lini jako w całości > obslugiwanej niskopołogowymi autobusami.

Może dlatego, że na 59 jeżdżą 3 brygady? :-P

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez M21 8

Phobos napisał(a):

> Może dlatego, że na 59 jeżdżą 3 brygady? :-P

Od kiedy ?? Kiedys były 3 teraz sa cały czas 2 . Niby kiedy kursuja 3 ??

wysłane przez Phobos 17

> Od kiedy ?? Kiedys były 3 teraz sa cały czas 2 . Niby kiedy kursuja > 3 ??

Mea culpa - pomyłka z przepracowania :-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Pepe 234

M21 napisał(a):

> Od kiedy ?? Kiedys były 3 teraz sa cały czas 2 . Niby kiedy kursuja > 3 ??

Marcin albo sobie zażartował, albo się pomylił. Są dwie brygady przez cały tydzień. :)

wysłane przez M21 8

man751 napisał(a):

> Marcin albo sobie zażartował, albo się pomylił. Są dwie brygady przez > cały tydzień. :)

Wiem ;) bo mieszkam koło trasy 59 .Ale takiej jego wtopy nie mogłem sobie odpuścić :P

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez damian (gość)

proszę wprowdzić na linie 60 bo te volvo o juz obżydzenie chociaż autobus jeden proszę bardzo

wysłane przez Phobos 17

damian napisał(a):

> proszę wprowdzić na linie 60 bo te volvo o juz obżydzenie > chociaż autobus jeden proszę bardzo

1. Na 60 autobusy już kursują, więc fraza "proszę wprowadzić chociaż jeden autobus" nie ma sensu.

2. Nie bardzo zrozumiałem fraze "bo te volvo o juz obżydzenie".

3. Te ostatnie słówko pisze się "obrzydzenie".

4. Taaaaaak. A SPA Klonowica nieskopodłogowego przegubowca to z powietrza weźmie...

5. Takie koncerty życzeń to proszę na zditm@zditm.szczecin.pl - tak jak w nagłówku zostało napisane - to jest serwis hobbystyczny.

--- Jestem zły i niedobry - wiem. Wymyślcie coś nowego...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Piotr

damian napisał(a):

> proszę wprowdzić na linie 60 bo te volvo o juz obżydzenie > chociaż autobus jeden proszę bardzo

a nie wiedziałem, że takie życzenia to KOMIS spełnia :), a poza tym na 60 jeżdzą przeguby, a tak się składa, że Klonowica nie ma ani jednej niskiej przegubowej podłogi :)

wysłane przez t105n  49

Piotr napisał(a):

> a nie wiedziałem, że takie życzenia to KOMIS spełnia :)

A może Bahn, wersja fikcyjna ;-)

wysłane przez torwid  67

"Na linii 80 kursy niskopodłogowe wykonuje brygada 1, zarówno w dni powszednie, jak i świąteczne (co oznacza, że wszystkie kursy świąteczne są wykonywane przez taki tabor). Linia 82 jest obsługiwana w całości autobusami niskopodłogowymi, we wszystkie dni tygodnia."

To jeszcze niech mi ktoś powie która brygada jest która. Bo tabliczek z nr brygady jakoś nie mogę uświadczyć. A jeżdżę 80 codziennie między 9 a 10. I wczoraj na jednej z brygad był Ikar #1084 albo #1184, na drugiej Volvo #1701. Dziś zamiast Ikara jest Volvo (chyba właśnie #1701), natomiast na drugiej Jelcz M11, bodajże #568. Dobrze więc, że kursów niskopodłogowych nie ma na tabliczkach rozkładowych, bo mielibyśmy kolejną fikcję.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Luke_Police  163

torwid napisał(a):

> I wczoraj na jednej z brygad był > Ikar #1084 albo #1184, na drugiej Volvo #1701.

Dokładnie Ikar #1184 i żaden Volvo, tylko MAN i #1702 :P

> Dziś zamiast > Ikara jest Volvo (chyba właśnie #1701), natomiast na drugiej > Jelcz M11, bodajże #568. Dobrze więc, że kursów > niskopodłogowych nie ma na tabliczkach rozkładowych, bo > mielibyśmy kolejną fikcję.

Ja niestety nie wiem która brygada jest która, ale skoro jeżdżą jak chcą to rzeczywiście SPAK najwyraźniej wykłada na to co ZDiTM wymaga, albo dyspozytor numeruje sobie brygady wg jego widzimisię.

Technik serwisu :)

wysłane przez torwid (gość)

Luke_Police napisał(a):

> Dokładnie Ikar #1184 i żaden Volvo, tylko MAN i #1702 :P

Mea culpa maxima... Upały mnie wykończą. :( I wczoraj i dziś oczywiście widziałem MANidło.

wysłane przez leks 17

torwid napisał(a):

> To jeszcze niech mi ktoś powie która brygada jest która. Bo > tabliczek z nr brygady jakoś nie mogę uświadczyć. A jeżdżę 80 > codziennie między 9 a 10. I wczoraj na jednej z brygad był > Ikar #1084 albo #1184, na drugiej Volvo #1701. Dziś zamiast > Ikara jest Volvo (chyba właśnie #1701), natomiast na drugiej > Jelcz M11, bodajże #568. Dobrze więc, że kursów > niskopodłogowych nie ma na tabliczkach rozkładowych, bo > mielibyśmy kolejną fikcję.

--> Zgadza się - wczoraj cały dzień jeździł Ikar - dzisiaj nie wiem jak jest. Natomiast Volvo pomyliłeś z Manem, bo to ten jeździł wczoraj, nie wiem jak dzisiaj. Mnie jednak nie martwi to, że na tej linii pojawia się tabor stary, bo drogi na tej trasie są kiepskie i szkoda np. Mana NL 223. Co na 80 robił Ikar jednak nie umiem wyjaśnić - dlaczego w dzień powszedni gdy SPAK'owi brakuje przegubów pojawia się przegub na linii obsługiwanej solówkami...

Tak w ogóle to wie ktoś czy jeździ 1083? Wczoraj zepsół się na Witkiewicza ( linia 75 ) - jestem ciekaw, bo to mój ulubiony wozik :P.

wysłane przez mmm

lex napisał(a):

> Co na 80 robił Ikar jednak nie umiem wyjaśnić - dlaczego w > dzień powszedni gdy SPAK'owi brakuje przegubów pojawia się > przegub na linii obsługiwanej solówkami...

Patrząc na poprzednie lata to w wakacje na 80 pojawiały sie przeguby.

wysłane przez MQ ?

torwid napisał(a):

> Dobrze więc, że kursów > niskopodłogowych nie ma na tabliczkach rozkładowych, bo > mielibyśmy kolejną fikcję.

Możliwość zaznaczania kursów niskopodłogowych na linii 80 istnieje gdzieś od dwóch tygodni, więc jeśli w tym okresie były wymieniane jakieś tabliczki, to nowe są już z takimi oznaczeniami.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez torwid (gość)

mkubien napisał(a):

> Możliwość zaznaczania kursów niskopodłogowych na linii 80 > istnieje gdzieś od dwóch tygodni, więc jeśli w tym okresie były > wymieniane jakieś tabliczki, to nowe są już z takimi > oznaczeniami.

To mam nadzieję że ich jeszcze nie ma. W przeciwnym wypadku dzięki samowolce SPAK, tylko wprowadzają w błąd. No chyba, że jest tam także informacja, że niskopodłogowiec jest w poniedziałki, środy i piątki o 9.01, a we wtorki i czwartki o 9.41 :D

wysłane przez kapil

torwid napisał(a):

> To jeszcze niech mi ktoś powie która brygada jest która. Bo > tabliczek z nr brygady jakoś nie mogę uświadczyć.

1 brygada to ta całodzienna w dni powszednie i świąteczne, czyli masz jej wszystkie kursy wypisane na świątecznym rozkładzie. No a 2 to ta, co jej nie ma na świątecznym :P

wysłane przez torwid (gość)

kapil napisał(a):

> 1 brygada to ta całodzienna w dni powszednie i świąteczne, > czyli masz jej wszystkie kursy wypisane na świątecznym > rozkładzie. No a 2 to ta, co jej nie ma na świątecznym :P

Czyli w poniedziałek było OK, a wczoraj w roli niskopodłogowca wystąpił M11. Za jakąś godzinę sprawdzę, jak jest dziś, więc SPAK ma jeszcze czas na podmianę jakby co :D

wysłane przez Lol przeciwko PiS (gość)

Lepiej byłoby jakby zrobili niskopodłogową linię tramwajową (lecz najpierw trzeba coś kupić)

wysłane przez Luke_Police  163

Lol przeciwko PiS napisał(a):

> Lepiej byłoby jakby zrobili niskopodłogową linię > tramwajową (lecz najpierw trzeba coś kupić)

Tak, ale żeby coś kupić, to trzeba mieć na to pieniądze. A nasze miasto ma chyba trochę za mały bużdżet żeby po prostu tak od teraz spełnić zachciankę jednego gościa na forum Komisu, który chciałby pojeździć tramwajem niskopodłogowym w szczecinie :P.

Technik serwisu :)