Forum

102Na 612

wysłane przez 105ngs

Nie wiem czy to autor tego newsa ma taki zapłon czy to może ja źle go zrozumiałem, ale 612 jeździ po mieście już od tygodnia, z tego co słyszałem z przetwornicą od 604.

wysłane przez Mario ?

105ngs napisał(a):

> Nie wiem czy to autor tego newsa ma taki zapłon czy to może > ja źle go zrozumiałem, ale 612 jeździ po mieście już od > tygodnia, z tego co słyszałem z przetwornicą od 604.

Nom właśnie. To żadna nowość. To samo powiedziałbym o "Wreszcie wakacje na lini 5!", to też żadna nowość, bo helmuty i skład jeżdzą regularnie od wczoraj. Widoczne jest w galerii. Wczoraj jeżdziły: 509, 918, 919 i jakiś jeszcze jeden helmut. I w końcu jeżdził też skład 1055+1056

--- 100 zdjęć już mam za sobą. Fajnie.

wysłane przez Pepe 90

Bella napisał(a):

> To samo powiedziałbym o > "Wreszcie wakacje na lini 5!", to też żadna nowość, bo > helmuty i skład jeżdzą regularnie od wczoraj. Widoczne jest w > galerii. Wczoraj jeżdziły: 509, 918, 919 i jakiś jeszcze jeden > helmut.

Jeszcze #508, był też 904 po wymianie :)

wysłane przez Pepe 90

105ngs napisał(a):

> Nie wiem czy to autor tego newsa ma taki zapłon czy to może > ja źle go zrozumiałem, ale 612 jeździ po mieście już od > tygodnia.

Oj, ktoś po prostu po mieście nie jeździ i ma faktycznie fatalny zapłon. A #612 nawet już 2 tygodnie jeździ po wymianie przetwornicy. :)