Forum

Tłok w 64 i 66

wysłane przez pioko17 37

Pasażerowie liń 64 i 66 wiedzą co się dzieje w Szczycie. Ostatnio jadąc 64 nie było gdzie miejca - autobus wypełniony po brzegi i jeszcze na dodatek był to Jelcz M11 , a z kolei na 66 ok.9 autobus oddaje swój ostatni kurs w stronę Bukowego jechał Ikarus 280 - również był zapchany na maxa. Na 64 można wysłać przegubowce. Lecz gorzej będzie z 66 - SPAD nie ma jeszcze autobósów dwuprzegubowych ( i żadna zajezdnia w Polsce). Zotaje więc zrobić w rozkładzie co 30 minut i będziee dopieroo o.k...

--- Ja chcę Klęskowo NŻ!

wysłane przez Jacek

pioko17 napisał(a):

> na 66 ok.9 autobus oddaje swój ostatni kurs w stronę Bukowego > jechał Ikarus 280 - również był zapchany na maxa.

I zapewne nie dało się do niego wsiąść :>

> Lecz gorzej będzie z 66 - SPAD nie ma > jeszcze autobósów dwuprzegubowych

Ja bym tam dwa TIRy wysłał i będzie git. Co o tym sądzisz?

> Ja chcę Klęskowo NŻ!

A po co Ci?

--- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)

wysłane przez pioko17 37

Jeżeli nie zauważyłeś to "Ja chcę Klęskowo NŻ!" to jest STOPKA.

wysłane przez Jacek

pioko17 napisał(a):

> Jeżeli nie zauważyłeś to "Ja chcę Klęskowo NŻ!" to jest STOPKA.

Jeżeli nie zauważyłeś to robisz z siebie pośmiewisko. A Klęskowo ma wystarczające potoki, żeby posiadać miano przystanku stałego.

--- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)

wysłane przez MC (gość)

Jacek napisał(a):

> Jeżeli nie zauważyłeś to robisz z siebie pośmiewisko. A Klęskowo ma > wystarczające potoki, żeby posiadać miano przystanku stałego.

Bzdura. Ta likwidacja NŻ owszem sprawiła, że wsiada tam więcej ludu, ale na ogół jest to wietrzenie autobusu No chyba, że to ja mam takie kursy gdzie jest wsiadających i wysiadających 0.

wysłane przez Luke_Police 151

pioko17 napisał(a):

> Pasażerowie liń 64 i 66 wiedzą co się dzieje w Szczycie. > Ostatnio jadąc 64 nie było gdzie miejca - autobus wypełniony > po brzegi i jeszcze na dodatek był to Jelcz M11 ,

Czy ty czasem nie przesadzasz? Jeżeli rzeczywiście jest tak ciasno jak mówisz, to kierowcy widzą co się dzieje i dyspozytor skieruje na te linię przegubowca. Tymczasem dziś na 64 widziałem Solarisa #2551 nawet mu fotkę robiłem.

> na 66 ok.9 autobus oddaje swój ostatni kurs w stronę Bukowego > jechał Ikarus 280 - również był zapchany na maxa. Na 64 można > wysłać przegubowce. Lecz gorzej będzie z 66 - SPAD nie ma > jeszcze autobósów dwuprzegubowych ( i żadna zajezdnia w > Polsce).

Nie wyobrażam sobie autobusu dwuprzegubowego na niektórych zakrętach tam u was, a zresztą, po co aż taki pojemny tabor? Teraz obowiązuje wakacyjny rozkład jazdy, jest mniejsze wykorzystanie taboru, również tego wielkopojemnego. Wystarczą zwyczajne przegubowce, jeżeli sie je skieruje na wszystkie brygady 66.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ 0

Luke_Police napisał(a):

> Nie wyobrażam sobie autobusu dwuprzegubowego na niektórych > zakrętach tam u was, a zresztą, po co aż taki pojemny tabor?

Pewnie odpowiedź będzie brzmiała "bo tak", podobnie jak z linią 13. Człowiek raz widział tłok i panikuje, jakby się koniec świata zbliżał.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://sopot.i365.pl/neo/

wysłane przez MQ 0

pioko17 napisał(a):

> Pasażerowie liń 64 i 66 wiedzą co się dzieje w Szczycie.

Myślę, że pasażerowie nawet nie wiedzą, co to jest "liń".

> Zotaje więc zrobić w rozkładzie co 30 minut i > będziee dopieroo o.k...

A może piętrusy puścimy, co?

> Ja chcę Klęskowo NŻ!

Jedyne, co jest inteligentne w tej wypowiedzi.

PS. Mógłbyś wreszcie przestać robić z siebie idiotę?

--- NIE dzieciom Neostrady! http://sopot.i365.pl/neo/

wysłane przez techno

> wysłać przegubowce. Lecz gorzej będzie z 66 - SPAD nie ma > jeszcze autobósów dwuprzegubowych ( i żadna zajezdnia w > Polsce).

Myślę, że z tą informacją mógłbyś się udać na ulicę Wiejską w Warszawie. Tam dopiero mogą zmienić obowiązujące przepisy, wg których w Polsce nie mogą się poruszać dłuższe autobusy niż 18-metrowe (albo jednoprzegubowe). Tak przy okazji, to chce się komuś tego szukać? Bo mi jakoś nie bardzo;)

--- Reflektor prawdy rzuci światło na ukrytych w krzakach manipulatorów!

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez marko 4

pioko17 napisał(a):

>Lecz gorzej będzie z 66 - SPAD nie ma > jeszcze autobósów dwuprzegubowych ( i żadna zajezdnia w > Polsce). Zotaje więc zrobić w rozkładzie co 30 minut i > będziee dopieroo o.k...

Stary, chcesz dwuprzegubowców to wyjedź np. do Francji. Tam ich zobaczysz od groma, może się na nie napatrzysz i się opamiętasz, i przestaniesz wypisywać te bzdury na forum. Zachowujesz się jak Jasiu Śmietana z onetu- tyle, że on jest czasami śmieszny. Dziwie się, że Phobos jeszcze Cię nie wywalił z tego forum.

wysłane przez Phobos 17

> Dziwie się, że Phobos jeszcze Cię nie wywalił > z tego forum.

To ci powiem, że jest nas dwóch... ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Kriz8 35

> > Dziwie się, że Phobos jeszcze Cię nie wywalił > > z tego forum. > > To ci powiem, że jest nas dwóch... ;-)

Torwid się dopisał jako trzeci, a ja się dziwię jako czwarty ;-)

--- www.dziecineostrady.prv.pl

Pokemony atakują...

wysłane przez RJawdyk

Kriz8 napisał(a):

> > > Dziwie się, że Phobos jeszcze Cię nie wywalił > > > z tego forum. > > > > To ci powiem, że jest nas dwóch... ;-) > > Torwid się dopisał jako trzeci, a ja się dziwię jako czwarty ;-)

To jest nas pięciu. Się czytać nie da, o pisaniu nie wspominając.

wysłane przez X

pioko17 napisał(a):

> liń , nie było gdzie miejca - autobus wypełniony

Czasami warto abyś zajrzał również do słownika ortograficznego i nauczył się troszeczkę gramatyki, bo składnie masz nieciekawą.I mógłbyś juz skończyć z tymi bezsensownymi postami, bo mi się już niedobrze robi jak je czytam:/:/:/

--- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez M21 1

pioko17 napisał(a):

Lecz gorzej będzie z 66 - SPAD nie ma > jeszcze autobósów dwuprzegubowych ( i żadna zajezdnia w > Polsce). Zotaje więc zrobić w rozkładzie co 30 minut i > będziee dopieroo o.k...

To może odrazu zbudujmy linie TGV za 66 będzie i szybki tramwaj i ludzie sie nie beda ściskać .Jezu 2 przegubowców mu sie zapragneło do tego na 66 powiedz chciałeś być śmieszny czy tak na serio napisałś :>

A i jak chcesz wiedziec to 2 przegóbowce nie maja pozwolenia na jeżdzenie po polskich drogach :]

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez torwid 64

pioko17 napisał(a):

Zotaje więc zrobić w rozkładzie co 30 minut i > będziee dopieroo o.k... Al;bo wręcz nie pozostaje nic innego, jak siedząc w domu wyłączyc komputer i poczytać Słownik poprawnej polszczyzny, bo wspomniany juz prze kogoś słownik ortograficzny, to w Twoim przypoadku o wiele za mało. Wtedy może będzie O.K. Phobosie, ja jestem trzeci. Naprawdę nic się nie da zrobić??? ;)

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez t105n (gość)

pioko17 napisał(a):

> a z kolei > na 66 ok.9 autobus oddaje swój ostatni kurs w stronę Bukowego > jechał Ikarus 280 - również był zapchany na maxa.

A ja widziałem wczoraj na "66" Ikarka i frekwencja nie przeraziła mnie: około 30 osób.