Forum

Koszmar mieszkańców się skończy

wysłane przez kajetansz 65

no to teraz czekać aż na nowej trasie zawiąże się komitet strajkowy.

Штирлиц

wysłane przez leks 15

Stirlitz napisał(a):

> no to teraz czekać aż na nowej trasie zawiąże się komitet > strajkowy.

--> No właśnie... było dobrze - dobra ulica to NIE ! - już trzeba coś popsuć. Ja jestem przeciwny temu. Dlaczego mamy zmieniać trase przejazdu autobusu ( którymi jeżdzą potoki pasażerów na Zawadzkiego ) z powodu jakiś snobków z ulicy Żwirki i Wigury, którzy narzekają, ponieważ mają własne samochody... i KM im nie potrzebne .

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez mmm

Stirlitz napisał(a):

> no to teraz czekać aż na nowej trasie zawiąże się komitet > strajkowy.

Albo komitet przeciwników przeniesenia dotychczasowych przystanków z Reduty. Zaraz inni bedą protestować, że mają za daleko. A na Czorsztyńskiej nie protestują ? Tam jest taka sama zabudowa jak na Reduty.
mmm napisał(a):

> Albo komitet przeciwników przeniesenia dotychczasowych > przystanków z Reduty. Zaraz inni bedą protestować, że mają za > daleko. A na Czorsztyńskiej nie protestują ? Tam jest taka sama > zabudowa jak na Reduty.

Dołożyłbym do tego pytania jeszcze Żwirki i Wigury. Czyli przedłużenie Czorsztyńskiej. Też taka sama zabudowa.

Technik serwisu :)

wysłane przez Luke_Police 151

Tylko pytanie o ile minut? Dotychczas korzystałem z połaczenia Osiedle Zawadzkiego - 26 Kwietnia głównie dlatego, że było ono szybkie. A swoją drogą, to czy połaczenie w drugą stronę (z przystankiem Żwirki i Wigury) również zostanie przeniesione ?

Technik serwisu :)

wysłane przez ronaldinio (gość)

Luke_Police napisał(a):

> A swoją drogą, to czy połaczenie w drugą > stronę (z przystankiem Żwirki i Wigury) również zostanie > przeniesione ?

Z informacji wynika że nie, ale wszystko może się zmienić...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mieszkam na ulicy Czorsztyńskiej jakieś 4,5 metra od słupka przystankowego "Czorsztyńska" (no on jest na latarni) i jako miłośnik KM nie przeszkadza mi on ale jednak na Czorsztyńskiej domki są ciut ciut dalej od drogi niz na Reduty Ordona. Mnie dziwi jak autobus pojedzie z przytsanku Wernyhory na Roweckiego chyba nie bedzie zakręcał Z Reduty w Łukasińskiego jak 74 i 80. Pozdrawiam

wysłane przez alat57

bjorki napisał(a):

> Mieszkam na ulicy Czorsztyńskiej jakieś 4,5 metra od słupka > przystankowego "Czorsztyńska" (no on jest na latarni) i > jako miłośnik KM nie przeszkadza mi on ale jednak na > Czorsztyńskiej domki są ciut ciut dalej od drogi niz na > Reduty Ordona. Mnie dziwi jak autobus pojedzie z przytsanku > Wernyhory na Roweckiego chyba nie bedzie zakręcał Z Reduty w > Łukasińskiego jak 74 i 80. > Pozdrawiam

Chyba raczej tak bo inaczej była by mowa również o liniach 74 i 80 a widać że mieszkańcom ulicy Reduty Ordona na odcinku od Żołnierskiej do Łukasińskiego nie przeszkadza i to jeszcze większy ruch bo aż pięć linii plus szusta nocna.

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

sorrry za tamten post :) alat57 napisał(a):

(...) szusta (...) SZÓSTA PRZEZ Ó !! a tak pozatym to ja się cieszę i popieram ZDiTm
bartek1413 napisał(a):

> sorrry za tamten post :)

Ten też nie jest do końca czytelny...

wysłane przez alat57

bartek1413 napisał(a):

> sorrry za tamten post :) > alat57 napisał(a):

> (...) szusta (...) SZÓSTA PRZEZ Ó !! > a tak pozatym to ja się cieszę i popieram ZDiTm

ja również, tylko jak tak dalej będą postępować to komunikacja miejska zostanie sparaliżowana przez komitety protestacyjne które mogą spowodować że autobusy i tramwaje trzeba będzie zlikwidować, wszystko idzie w tym kierunku, bo nie jeden klient którego 10 lat temu nie było stać na "Wigry" to dzisiaj rozbija się złomem typu "Golf" za 500PLN i to komitetowi protestacyjnemu nie przeszkadza?

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez alat57

bartek1413 napisał(a):

> sorrry za tamten post :) > alat57 napisał(a):

> (...) szusta (...) SZÓSTA PRZEZ Ó !!

jestem ciekawy, czy Ty facet jesteś tylko od wyszukiwania pleduw (błędów) ortograficznych, które każdemu mogą się przydażyć? Jeżeli tak to niepotrzebnie wchodzisz na tą strone bo ona ma służyć miłośnikom komunikacji a nie wytykaczą "pleduw".

Pozdrawiam

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
alat57 napisał(a):

> jestem ciekawy, czy Ty facet jesteś tylko od wyszukiwania pleduw > (błędów) ortograficznych, które każdemu mogą się przydażyć? > Jeżeli tak to niepotrzebnie wchodzisz na tą strone bo ona ma służyć > miłośnikom komunikacji a nie wytykaczą "pleduw".

To ja proponuję lekturę: http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum

Punkt 2

--- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez alat57

Romanas napisał(a):

> alat57 napisał(a):

> > jestem ciekawy, czy Ty facet jesteś tylko od wyszukiwania pleduw > > (błędów) ortograficznych, które każdemu mogą się przydażyć? > > Jeżeli tak to niepotrzebnie wchodzisz na tą strone bo ona ma służyć > > miłośnikom komunikacji a nie wytykaczą "pleduw". > > To ja proponuję lekturę: > http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum > > Punkt 2 > > --- > Myślenie nie boli...

no i co nowego wniosłeś do tematu(?), jesteś tylko kontynuatorem poprzedniego postu którego treść nie ma żadnego zwiążku z tematem - gratulacje!!!!!

Jeżeli taka ma być atmosfera na tym forum to ja się wypisuję, ponieważ szkoda mi nerwów!!!!!

Pozdrawiam.

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
alat57 napisał(a):

> no i co nowego wniosłeś do tematu(?), jesteś tylko kontynuatorem > poprzedniego postu którego treść nie ma żadnego zwiążku z tematem - > gratulacje!!!!! > > Jeżeli taka ma być atmosfera na tym forum to ja się wypisuję, ponieważ > szkoda mi nerwów!!!!!

-> Kolega Romanas zapewne został moderatorem i musi się z tym oswoić. Gatunek ludzki tak ma, że jak dostanie coś w ręce to najpierw musi się tym popisać na innych. Trzeba się więc przygotować na wymachiwanie nam poszczególnymi punktami owej lektury zwanej regulaminem przed nosem... ;)

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
lex napisał(a):

> -> Kolega Romanas zapewne został moderatorem i musi się z tym oswoić.

Kolega Romanas narazie został współpracownikiem redakcji, a jedynym moderatorem, który notabene nie ma jeszcze "zabawek" w ręku jest HDD i taka jest oficjalna wersja. Przestańcie się przerzucać bzdurami, bo Wam zamknięmy ten wątek.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez alat57

konjo napisał(a):

> lex napisał(a):

> > -> Kolega Romanas zapewne został moderatorem i musi się z tym oswoić. > > Kolega Romanas narazie został współpracownikiem redakcji, a jedynym > moderatorem, który notabene nie ma jeszcze "zabawek" w ręku jest HDD > i taka jest oficjalna wersja. Przestańcie się przerzucać bzdurami, bo > Wam zamknięmy ten wątek.

nie rozumię po ...j się wcinacie, próbujecie narzucić cenzurę, jeżeli nie potraficie klikać w temacie to nie odzywajcie się wcale..., a zamknąć to sobie możecie własne buzie, delikatnie mówiąć!!!!!!!!!!!

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
alat57 napisał(a):

> nie rozumię po ...j się wcinacie, próbujecie narzucić cenzurę,

Nie prubujemy narzucać cenzury to po pierwsze. Ze słowami na ch to ostrożnie to po drugie.

> nie potraficie klikać w temacie to nie odzywajcie się wcale...

Nie bardzo rozumiem w czym nie potrafimy klikać.

> zamknąć to sobie możecie własne buzie, delikatnie mówiąć!!!!!!!!!!!

Nie krzycz na mnie i nie rozkazuj mi.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.
> nie rozumię po ...j się wcinacie,

Właśnie wyjechałeś na urlop - masz troche czasu, żeby się nad tym zastanowić...

> próbujecie narzucić cenzurę,

Tak, tak. Jesteśmy źli i niedobrzy.

> jeżeli > nie potraficie klikać w temacie to nie odzywajcie się wcale..., a > zamknąć to sobie możecie własne buzie, delikatnie mówiąć!!!!!!!!!!!

Jeśli nie potrafisz przestrzegać regulaminu (który sam zaakceptowałeś rejestrując się oraz uczestnicząc w forum), pisać po polsku i estetycznie, a jedyne co robisz, to rzucasz obelgami - uwierz mi, zrobimy wszystko, żebyś "się zamknął".

--- KoMiS wersja 6 się zbliża. Drżyjcie dzieci neostrady...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez alat57

Romanas napisał(a):

> alat57 napisał(a):

> > jestem ciekawy, czy Ty facet jesteś tylko od wyszukiwania pleduw > > (błędów) ortograficznych, które każdemu mogą się przydażyć? > > Jeżeli tak to niepotrzebnie wchodzisz na tą strone bo ona ma służyć > > miłośnikom komunikacji a nie wytykaczą "pleduw". > > To ja proponuję lekturę: > http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum > > Punkt 2

ja natomiast Tobie proponuję zapoznać się z punkem 3.

na http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum

miłej lektury!!!!

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez lhb178 17

Tamten wątek zamknięty, to napiszę w nowym: wyrzucenie autobusów z Reduty Ordona nie jest decyzją ZDiTM, a wręcz przeciwnie.

wysłane przez torwid (gość)

lhb178 napisał(a):

> Tamten wątek zamknięty, to napiszę w nowym: wyrzucenie > autobusów z Reduty Ordona nie jest decyzją ZDiTM, a > wręcz przeciwnie.

Już się tak nie usprawiedliwiaj. O tym, że ZDiTM był jedyną przeszkodą we wprowadzeniu tych zmian, najbardziej zainteresowani mieszkańcy mówią od bodajże 2 lat. W ZDiTM nie było odważnego, który by ten pomnysł zaczął forsować, ale o przyczynach nie będę tu mówił. ;) Potwierdzam natomiast - bezczynność ZDiTM nadrobił WGKiOŚ.

wysłane przez lhb178 17

torwid napisał(a):

> > Tamten wątek zamknięty, to napiszę w nowym: wyrzucenie > > autobusów z Reduty Ordona nie jest decyzją ZDiTM, a > > wręcz przeciwnie. > > Już się tak nie usprawiedliwiaj.

Nikogo nie usprawiedliwiam, a wręcz przeciwnie.

> O tym, że ZDiTM był jedyną > przeszkodą we wprowadzeniu tych zmian, najbardziej > zainteresowani mieszkańcy mówią od bodajże 2 lat.

Bo ci najbardziej zainteresowani od tylu lat tam mieszkają.

> W ZDiTM nie > było odważnego, który by ten pomnysł zaczął forsować, ale o > przyczynach nie będę tu mówił. ;)

Nikt nie będzie forsować pomysłów, którym jest przeciwny.

> Potwierdzam natomiast - bezczynność ZDiTM nadrobił WGKiOŚ.

A pasażerowie będą nadrabiać kilometry.

wysłane przez enka167 25

torwid napisał(a):

> Już się tak nie usprawiedliwiaj. O tym, że ZDiTM był jedyną > przeszkodą we wprowadzeniu tych zmian, najbardziej > zainteresowani mieszkańcy mówią od bodajże 2 lat. W ZDiTM nie > było odważnego, który by ten pomnysł zaczął forsować, ale o > przyczynach nie będę tu mówił. ;) > Potwierdzam natomiast - bezczynność ZDiTM nadrobił WGKiOŚ.

To nie jest trafiona decyzja taka jest prawda. Autobusy powinny zostać na Reduty Ordona.