Forum

Serwis KOMIS poszukuje...

Serwis Komunikacja Miejska Szczecin poszukuje osób chętnych do objęcia stanowiska moderatora forum. Wymagania stawiane kandydatom to stały dostęp do Internetu, nadwyżki ilościowe czasu oraz anielska cierpliwość...

wysłane przez adamdi

wreszcie bedzie porządek :) prawidłowe posunięcie:)

wysłane przez leks 17

adamdi napisał(a):

> wreszcie bedzie porządek :) prawidłowe posunięcie:)

-> Miejmy nadzieje, mam nadzieje, że decyzje moderatorów będą troche bardziej sprawiedliwe...

wysłane przez LLUZNIAK

lex napisał(a):

> -> Miejmy nadzieje, mam nadzieje, że decyzje moderatorów będą > troche bardziej sprawiedliwe...

...bardziej sprawiedliwe niż? :>

wysłane przez Mario  ?

LLUZNIAK napisał(a):

> ...bardziej sprawiedliwe niż? :>

Pewnie ma na myśli Administracji :>

wysłane przez LLUZNIAK

Bella napisał(a):

> Pewnie ma na myśli Administracji :>

Domyślam się :-) Chciałem to od niego wyciągnąć.

wysłane przez leks 17

LLUZNIAK napisał(a):

> ...bardziej sprawiedliwe niż? :>

--> Ostatnio miałem to napisać :D:

Otóż odnoszę wrażenie, że nie wszyscy uzytkownicy na forum są równo traktowani... Nie chce nikogo tutaj zdenerwować czy coś w tym stylu, liczę natomiast na rozwianie moich wątpliwości... Po prostu ja np. mam "-2" jeśli chodzi o kartki, a uważam, że nie jestem żadnym DN, zachowuje się poprawnie, a jedyne co niepoprawne z mojej strony to tylko odpowiadanie - czasem sie myle. Forum napisaliscie zapewne sami, ja pierwszy raz sie z nim spotkalem, a poniewaz jestem nowy po prostu mi nie idzie za co przepraszam... Nie robie zdjęc, a widze, że na to idzie najwięcej "zielonego", a ja po prostu nie mam aparatu. Prosze tylko nie krzyczeć na mnie, ja tylko delikatnie chce zwrócić uwage, a nie tworzyc pretekst do awantury.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez konjo  4

lex napisał(a):

> Nie robie zdjęc, a widze, że na to idzie najwięcej "zielonego"

Zielone idzie za: aktywność na forum, wzorową postawę na forum, aktywność w niusach, aktywność w sandbox/galerii, redakcję artykułów, opisy do encyklopedii, odkrywanie luk w komisie, dostarczanie materiałów archiwalnych, informacje taborowe, szczególne osiągnięcia/nietypowe inicjatywy, odkrywanie plagiatów, i wiele, wiele innych... Oczywiście nie podamy tu ścisłej np. przez aktywność na forum, bo niektórzy będą strasznie podbijać. Niektórzy focą, ale nie znaczy to, że mają komplet zielonych kartek wyłącznie za te osiągniecia.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez DamTram (gość)

konjo napisał(a):

> ... > odkrywanie luk w komisie, > ...

No tak odkryłem ze 2 i i tak mam -1 takie tam suche gadanie...

wysłane przez konjo  4

DamTram napisał(a):

> No tak odkryłem ze 2 i i tak mam -1 takie tam suche gadanie...

Pomijając luki, które odkryłeś, a przynajmniej ja o nich nie wiem, to jak chcesz dostać kartki za pewne formy działalności jeżeli jesteś wiecznie nie zalogowany?

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez DamTram (gość)

konjo napisał(a):

> Pomijając luki, które odkryłeś, a przynajmniej ja o nich nie wiem, to > jak chcesz dostać kartki za pewne formy działalności jeżeli jesteś > wiecznie nie zalogowany?

mhm, ciekawe a torwid jest niezalogowany zazwyczaj, a katki mu przybywają. No on może dostaje je za samo logowanie?

wysłane przez Phobos 17

> mhm, ciekawe a torwid jest niezalogowany zazwyczaj, a katki mu > przybywają. No on może dostaje je za samo logowanie?

Większość kartek Torwid dostał za zdjęcia - dodawane do sandboxa w czasie kiedy jest zalogowany (bo niby jak inaczej?). Jeszcze jakieś pytania?

--- KoMiS wersja 6 się zbliża. Drżyjcie dzieci neostrady...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez DamTram

Phobos napisał(a):

> Większość kartek Torwid dostał za zdjęcia - dodawane do sandboxa w > czasie kiedy jest zalogowany (bo niby jak inaczej?). Jeszcze jakieś > pytania?

Nie, dziękuję

wysłane przez konjo  4

DamTram napisał(a):

> Nie, dziękuję

Zbliża się już ten czas dla niezalogowanych... :> Pozatym jedna z niespodzianek, ułatwień Marcina tak mi się spodobała, że już się nie mogę doczekać, wcielenia jej w życie. :) Ukruci to radykalnie pewne zachowanie na forum. :)

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez t105n  49

konjo napisał(a):

> Ukruci to radykalnie pewne zachowanie na forum. :)

Ha, ha! I admina można czasem złapać na ortografie ;-DDD

wysłane przez konjo  4

t105n napisał(a):

> Ha, ha! I admina można czasem złapać na ortografie ;-DDD

Można, admin też człowiek. :D

So never mind the darkness.

wysłane przez Mario  ?

lex napisał(a):

> Nie robie zdjęc, a widze, że na to idzie najwięcej "zielonego", a > ja po prostu nie mam aparatu.

Tak samo LLUZNIAK nie robi zdjęć, a ma 7 pięknych zielonych kartek :-)

--- 100 zdjęć już mam za sobą. Fajnie.

wysłane przez leks 17

> Tak samo LLUZNIAK nie robi zdjęć, a ma 7 pięknych zielonych kartek > :-)

-> No tak, ale ja np. jestem tu od niedawna, nie łamie cały czas zasad ortografii, zachowuje się myśle normalnie, a dostaje kartki, bo po prostu tak jak powiedziałem nie mam jeszcze wprawy w używaniu waszego forum i czasem się myle i za każdym razem dostaje kartke. Najgorsze jest to, że jako zarejestrowany użytkownik moge dostać kartke za byle co, a uzytkownik-gość kartki dostać nie może, co najwyżej odrazu bana...

Nie mam czasu siedzieć na ulicy i patrzeć czy jakiś autobus nie miał jakiegoś wypadku itd. i żeby pisać newsy, no ale dobra dosyć tych wywodów :) zdaje sobie sprawe jak trudne jest sprawiedliwe moderowanie, sam jestem moderatorem na kilku forum i czasem łatwo popełnić błędne decyzje - ja się na razie ciesze, że moge kozystać z tego forum :).

Co do inicjatyw to myśle, że dwa razy coś takiego zrobiłem, ale nikt tego nie spostrzegł :).

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez MQ ?

lex napisał(a):

> nie mam jeszcze wprawy w używaniu waszego > forum i czasem się myle i za każdym razem dostaje kartke.

Jesteś niesprawiedliwy. Wielokrotnie przypominaliśmy Ci na forum, że odpowiadasz źle. Rozmawiałem z Tobą również na Tlenie na ten temat. Skutek dość mizerny.

> ja się na razie ciesze, że moge kozystać z tego forum :).

No dostać bana jest naprawdę dość trudno. Trzeba adminom porządnie dać w kość, żeby na to zasłużyć.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://sopot.i365.pl/neo/

wysłane przez DamTram (gość)

mkubien napisał(a):

> No dostać bana jest naprawdę dość trudno. Trzeba adminom porządnie dać > w kość, żeby na to zasłużyć.

Ja już raz dostałe, ale nie mam się czym chwalić. Wiem jednak, że są osoby, które mają dużżoooo zielonego, a banowane byłe niejednokrotnie (dużżooooo odnacza ponad 10)

wysłane przez piotrek

DamTram napisał(a):

> Ja już raz dostałe, ale nie mam się czym chwalić. Wiem jednak, że są > osoby, które mają dużżoooo zielonego, a banowane byłe niejednokrotnie > (dużżooooo odnacza ponad 10)

Przecież nie można nie ganić tych co mają kartki na +. To jakbyś postanowił nie stawiać dwój - bo nie - komuś kto ma same bdb.

wysłane przez LLUZNIAK

Bella napisał(a):

> Tak samo LLUZNIAK nie robi zdjęć, a ma 7 pięknych zielonych kartek > :-)

...i wszystko na tego Łukasza :/ Ja nie wiem, nooo... ;-)

W woli wyjaśnień. LLUZNIAK robi całą masę zdjęć, jednak żałuje kasy na foty KM :P Natomiast większość tego zielonego czegoś ma "za opracowanie encyklopedycznego hasła..." (coby rozwiać wątpliwości :D).

wysłane przez mike_1994

A na czym będzie polegała praca moderatora forum?

wysłane przez mike_1994

mike_1994 napisał(a):

> A na czym będzie polegała praca moderatora forum?

Sorry, nie przeczytałem dokładnie informacji. Jeszcze raz przepraszam adminów :).