Forum

Nie rozumiem

wysłane przez M21 1

Nie rozumiem polityki SPA Dąbie dzisaj widziałem taką sytuacje na 65 kursował ikarus a na płycie zajezdni stało pełno Volvo . Może mi ktoś wytłumaczyc czemu nie puszczaja volvo na trasy .My się męczymy w ikarusach a nowsze busy stoja i grzeją płyte zajezdni . Gdzie tu logika ??

--- Jupi zabrali nam 5 ke dali 12 stke :D niech sie pogodno z nią meczy :D (nawet jesli tylko na wakacje to jupi :D)

wysłane przez 105ngs

M21 napisał(a):

> Nie rozumiem polityki SPA Dąbie dzisaj widziałem taką > sytuacje na 65 kursował ikarus a na płycie zajezdni stało > pełno Volvo . Może mi ktoś wytłumaczyc czemu nie puszczaja > volvo na trasy .

Bo Ikarusy też muszą swoje wyjeździć ? A Volva też jeżdżą, nie bój się - zamiennie z Ikarusami. :)

wysłane przez konjo 4

M21 napisał(a):

> Może mi ktoś wytłumaczyc czemu nie puszczaja > volvo na trasy .My się męczymy w ikarusach a nowsze busy > stoja i grzeją płyte zajezdni . Gdzie tu logika ??

Logika jest taka, że jak się zainwestowało w remonty kilku Ikarów, a dodatkowo nie ma wizji na duże dostawy taborowe to nie ma większego sensu wyekploatowanie w miarę przyzwoitych Volvo. One i tak już swoje dostały przez te lata, a długo jeszcze będą musiały robić za podstawę naszej KM.

--- I sense a smell of retribution in the air.

So never mind the darkness.

wysłane przez Luke_Police 151

M21 napisał(a):

> Nie rozumiem polityki SPA Dąbie dzisaj widziałem taką > sytuacje na 65 kursował ikarus a na płycie zajezdni stało > pełno Volvo . Może mi ktoś wytłumaczyc czemu nie puszczaja > volvo na trasy .My się męczymy w ikarusach a nowsze busy > stoja i grzeją płyte zajezdni . Gdzie tu logika ??

Nie zapomnij o szczytowych brygadach niektórych linii. Przecież na liniach A i B Ikarusa raczej nie puszczą, no chyba że jako rezerwę. Ponadto około godziny 13 3 autobusy Volvo mają kursy pracownicze do Sonionu. W umowie jest napisane, że muszą być to Volva, a nie Ikarusy, zresztą niedawno była na ten temat dyskusja na forum. Szkoda że nie napisałeś o której godzinie widziałeś te "pełno Volvo" na płycie zajezdni. Bo jeżeli to było poza szczytem, to właśnie dostałeś wyjaśnienie :P

Technik serwisu :)

wysłane przez MC (gość)

Luke_Police napisał(a):

>[ciach]

Do tego dołóż sobie 4 wozy z 61, najmniej 3 szczytówki z pospiesznych, te soniony co to już ktoś pisał i cos tam z 81 chyba też stoi i juz mamy 11 sztuk :>

wysłane przez konjo 4

MC napisał(a):

> Do tego dołóż sobie 4 wozy z 61, najmniej 3 szczytówki z > pospiesznych, te soniony co to już ktoś pisał i cos tam z 81 > chyba też stoi i juz mamy 11 sztuk :>

Ale też nie zapominajcie o MANach co to są w liczbie 9, które po zwolnieniu z D i E, śmigają ostatnio nawet po dwa na 61 czy pojedyńczo na 77.

wysłane przez Mario ?

konjo napisał(a):

> Ale też nie zapominajcie o MANach co to są w liczbie 9, które po > zwolnieniu z D i E, śmigają ostatnio nawet po dwa na 61 czy > pojedyńczo na 77.

Wczotaj to nawet widziaem Mana na 81 (chyba by nim 2253) :-)

--- 100 zdjęć już mam za sobą. Fajnie.

wysłane przez konjo 4

Bella napisał(a):

> Wczotaj to nawet widziaem Mana na 81 (chyba by nim 2253) :-)

A ja widziałem wczoraj 2303 lub 2304 na 71. Tam w sumie jeszcze nigdy nie miałem przyjemności podróżować NG272. W sumie to teraz w końcu jeżdzą na brygadach całodziennych niektóre, tak więc ciekawa atrakcja.

wysłane przez Wojciech

M21 napisał(a):

> Nie rozumiem polityki SPA Dąbie dzisaj widziałem taką > sytuacje na 65 kursował ikarus a na płycie zajezdni stało > pełno Volvo . Może mi ktoś wytłumaczyc czemu nie puszczaja > volvo na trasy .My się męczymy w ikarusach a nowsze busy > stoja i grzeją płyte zajezdni . Gdzie tu logika ??

Na 65 to akurat dziś same Ikarusy jeżdżą :) A te Volva to pewnie uszkodozne, od kilku dni sporo Volvo stoi uszkodzonych :/ W szczycie(w wakacje oczywiście) gotowych na placu to stoi pełno Ikarusów i garstka Volvo.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez Kriz8 35

M21 napisał(a):

Pół godziny temu przechodziłem koło zajezdni i poza odstawionymi i "sonionowymi" to może ze 2 Volvo stoją. Już Ikarusów więcej stoi. A na 65 faktycznie dzień Ikarusa (2195-65/1, 2193-65/2, 2052-65/3, 2192-65/4), zazwyczaj 1-2 brygady stanowią autobusy krótkie. A swoją drogą w taką upalną pogodę lepiej się jeździ starym poczciwym Ikarusem, w którym okno jak już się otwiera, to wpada sporo powietrza do środka.

--- www.dziecineostrady.prv.pl

Pokemony atakują...

wysłane przez Administracja 0

Całkowity brak interpunkcji - klawiatura szwankuje?