Forum

Propozycja nowej linii...

zablokowany

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Patrząc tak na plan Szczecina i zarazem na schemat komunikacji miejskiej w naszym mieście, jeden rejon, wydał mi się całkowicie pusty i co zarazem idzie postanowiłem pospekulować na temat nowej linii udałem się dzisiaj w tamten rejon i mam pewną propozycję :

86 - OSIEDLE MAJOWE - BASEN GÓRNICZY

OSIEDLE MAJOWE (Osiedle mieszkalne przy GIMNAZJUM NR 7) NAŁKOWSKIEJ (ul. Nałkowskiej) TELEKOMUNIKACJA ( ul. Botaniczna, zakład Telekomunikacji Polskiej) DĄBROWSKIEJ KOŚCIÓŁ (Kościół przy ulicy Dąbrowskiej) STRUGA PHS (zakład BUDERUS przy REALU) WIEŻOWIEC NŻ ZWIERZYNIECKA PŁONIA F-KA DOMÓW NŻ UNIKON PRZYLESIE NŻ OŚRODEK NŻ LEŚNICZÓWKA NŻ STARY SZLAK NŻ DRWALI NŻ LUTYKÓW ZDUNOWO DWORZEC ZDUNOWO SZPITAL WIELGOWO WIŚLANA BAŁTYCKA BRYCZKOWSKIEGO I NŻ WIELGOWO BORSUCZA FIOŁKOWA NŻ BRYCZKOWSKIEGO RADIOSTACJA WIELGOWO LAS NŻ WIELGOWO AUTOSTRADA NŻ PARK LEŚNY NŻ SŁUPSKA NŻ ELBLĄSKA TCZEWSKA PLAC SŁOWIAŃSKI EMILII GIERCZAK PRZYBRZEŻNA NŻ KOLONIA NŻ CAMPING NŻ PRZYSTAŃ ŻEGLARSKA NŻ LOTNISKO NŻ KSIĘŻNEJ ANNY NŻ BASEN GÓRNICZY

Korzyści wypływające z utworzenia tej linii : - obsługa terenów osiedla majowego (Nałkowskiej, Botaniczna, Dąbrowskiej, Wańkowicza, Struga) - komunikacja osiedli majowe - klęskowo - bukowe - z wielgowem, zdunowem i dąbiem - dodatkowy dojazd do szpitala w zdunowie, oraz od REALA - dojazd na BASEN GÓRNICZY przez Most Cłowy i ul. Przestrzenną mieszkańców osiedli Bukowe - Słoneczne - Klęskowo - Majowe - linia wspomagająca do linii 62, 73 - dodatkowa komunikacja na Basen Górniczy dla Zdunowa i Wielgowa
Propozycja nowej linii... · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Propozycja nowej linii... · 17 lat temu · Piotr
Re: Propozycja nowej linii... · 17 lat temu · Kriz8
Re: Propozycja nowej linii... · 17 lat temu · konjo 
Re: Propozycja nowej linii... · 17 lat temu · MQ
Re: Propozycja nowej linii... · 17 lat temu · MQ
76 · 17 lat temu · Pawel (gość)
Re: 76 · 17 lat temu · leks
Re: 76 · 17 lat temu · Pawel (gość)
Propozycja nowej linii... REKONSTRUKCJE · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Propozycja nowej linii... REKONSTRUKCJE · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Propozycja nowej linii... REKONSTRUKCJE · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: 90 - linia autobusowa dzienna · 17 lat temu · Piotr
Re: 90 - linia autobusowa dzienna · 17 lat temu · Piotr
Re: 90 - linia autobusowa dzienna · 17 lat temu · Piotr