Forum

MAN nl223 na 703

wysłane przez nomek (gość)

Sądziłem, że to sporadyczne zdfarzenia, ale już po raz kolejny widzę tabor niskopodłogowy na bezpłatnych liniach... Czy ma to jakiś związek z umowami zawartymi pomiędzy SPAK-iem, a TESCO?

wysłane przez leks 15

nomek napisał(a):

> Sądziłem, że to sporadyczne zdfarzenia, ale już po raz > kolejny widzę tabor niskopodłogowy na bezpłatnych liniach... > Czy ma to jakiś związek z umowami zawartymi pomiędzy > SPAK-iem, a TESCO?

Hmmm jeśli TESCO dobrze płaci to ja bym rozumiał SPAK nawet wtedy gdy obsadził, by wszystkie darmówki NL223. Bo za taką kase jaką daje ZDITM to...

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez X

lex napisał(a):

> Hmmm jeśli TESCO dobrze płaci to ja bym rozumiał SPAK nawet > wtedy gdy obsadził, by wszystkie darmówki NL223.

No tak a pasażerowie komunikacji miejskiej niech jeżdżą starymi,zdezelowanymi Jelczami M-11, lub Ikarusami? Osobiście nie obchodzi mnie to,że ZDiTM mało płaci przewoźnikom, ja również płacę ciężkie pieniądze za bilety i też chciałbym jeźdźic porządnym taborem, Myslę, że mam do tego prawo.

--- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez t105n 49

lex napisał(a):

> obsadził, by

Pierwszy raz widzę, żeby w środku wyrazu stawiać przecinek i spację...

wysłane przez mmm

lex napisał(a):

> Hmmm jeśli TESCO dobrze płaci to ja bym rozumiał SPAK nawet > wtedy gdy obsadził, by wszystkie darmówki NL223. Bo za taką > kase jaką daje ZDITM to...

E tam popsuł sie któryś z Jelczy to dali to co mieli pod ręką czyli MANa.

wysłane przez X

nomek napisał(a):

[ciach]

A nie lepiej dodać tę informację do newsroomu??:-)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz