Forum

"HIT" powraca?

zdjęcie
"HIT" powraca?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez leks 15

Taa HIT to chyba ten autobus :P.

wysłane przez mmm

Z ciekawostek na wyświetlaczch dodam, że dziś na tym samym placu Rodła ok 17.40 widziałem zjeżdzające Volvo z linii 68 z napisem: 1 Potulicka (autobus jechał w kierunku pl Sprzymierzonych).

wysłane przez Luke_Police 151

mmm napisał(a):

> Z ciekawostek na wyświetlaczch dodam, że dziś na tym samym > placu Rodła ok 17.40 widziałem zjeżdzające Volvo z linii 68 z > napisem: 1 Potulicka (autobus jechał w kierunku pl > Sprzymierzonych).

A ja dziś na dworcu głównym widziałem dąbskie Volvo z napisem "VOLVO" na wyświetlaczach. Chciałem zrobić fotę, ale odjechał zanim się przygotowałem :P

Technik serwisu :)

wysłane przez kapil

To ja jeszcze dodam że dziś na płycie SPAKu stał MAN z napisem na wyświtlaczu "125 ZAJEZDNIA KLONOWICA"

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jak już tak wymieniamy to i ja dodam że widziałem dzisiaj ex.berlińskiego Mana na linii 57, który na wyświetlaczu miał napisane KORSZEWO. Ktoś niezorientowany mógłby zadać pytanie gdzie to jest?

wysłane przez Bartek (gość)

> Jak już tak wymieniamy to i ja dodam że widziałem dzisiaj > ex.berlińskiego Mana na linii 57, który na wyświetlaczu miał > napisane KORSZEWO. Ktoś niezorientowany mógłby zadać pytanie gdzie > to jest?

Widac ze mozaika sie sypie ;)

p. bartek

wysłane przez Mareczek 1

Luke_Police napisał(a):

> A ja dziś na dworcu głównym widziałem dąbskie Volvo z napisem > "VOLVO" na wyświetlaczach.

Akurat to jest normalne, szczególnie przy zjazdach na posiłek "pod płot".

--- Nie parkuj jak Łoś! -> http://www.nieparkuj.pl

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids