Forum

I wszystko jasne

Z nieukrywaną przyjemnością, w imieniu swoim oraz pozostałych Administratorów, przedstawiam trzeciego moderatora naszego forum.

wysłane przez Pepe 235

"Co się odwlecze..." Można tak to skwitowac. Szczere gratulacje dla trzeciego moderatora. Mam nadzieję że współpraca będzie układała się co najmniej pozytywnie. :)

wysłane przez X

Serdecznie dziękuję za wybranie mnie na trzeciego moderatora.Korzystając z okazji ja rownież bym chciał podziękowac kilku osobom: Serdeczne podziękowania dla:

1 Maciek- członek redakcji, dzięki któremu w sumie po raz pierwszy zetknąłem sie STMKM i jego członkami- jeden z najlepszych MKM-ów.

2.MAN751- druga ważna osoba, z którą przyszło mi sie zapoznać, zawsze służacy pomocą i naprawde swietny kolega.

3.Kriz8- Użytkownik, który zawsze mnie wspierał w moich działaniach i jestem pewien, że zawsze moge liczyć na jego pomoc.

Poza tym dziękuję wszystkim osobom, które na mnie głosowały w głosowaniu wspólpracowników i członków redakcji, no i również wielkie podziękowania dla administracji, za wybranie mnie na stanowisko moderatora.Obiecuję ze swoje obowiązki bedę wykonywał z należytą starannością.Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

--- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Mario  ?

Romanas napisał(a):

> Serdecznie dziękuję za wybranie mnie na trzeciego > moderatora.

he, wiedziałem, że nim dostaniesz. Serdecznie gratuluję :-)

wysłane przez Wojciech

Gratuluje nowego stanowiska :)

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie