Forum

Grożą blokadą

wysłane przez t105n  49

Ludziom wieczna niedogoda! Z tego artykułu można wywnioskować, że najlepszym rozwiązaniem byłoby puszczenie autobusów przez Witkiewicza, Taczaka i Łukasińskiego. Przystanki na trasie "Osiedle Kaliny", a potem dopiero "Wernyhory". No przecież skoro ludziki nie chcą autobusu, to znaczy że przystanki też są niepotrzebne :-/ A druga sprawa: "Na osiedle Somosierry mieszka 5 tys. osób", podpisało się 400, a co z pozostałymi 4600? Też nie chcą autobusu, a może się cieszą, że wreszcie będą mieli bliżej?

wysłane przez luki663719 17

> podpisało się 400, a co z pozostałymi 4600? Też nie > chcą autobusu, a może się cieszą, że wreszcie będą mieli > bliżej?

Mają samochody i nie obchodzi ich to czy jedzie jakiś autobus czy nie ;)

wysłane przez mmm

Ja wiedziałem, że tak będzie...

wysłane przez Michal105N

No jak to w naszym kraju... nikomu nic nie pasuje, a gdy pojawia się alternatywa z której wszyscy byli by zadowoleni okazuje się że dopiero przez pare lat...

wysłane przez leks 17

Michal105N napisał(a):

> No jak to w naszym kraju... nikomu nic nie pasuje, a gdy > pojawia się alternatywa z której wszyscy byli by zadowoleni > okazuje się że dopiero przez pare lat...

Bo to takie głupie ludzie, zawsze szukają tylko kłótni, ja od początku byłem przeciwny przeniesieniu linii z tego powodu, że kilka okolicznych snobków ma w swojej wypasionej chacie za głośno, niech zainwestują w lepsze okna, no Ci co protestowali wczesniej na pewno maja samochod wiec na okna tez ich stac. Teraz znowu protest... jeszcze niech sie okaże, że kasa wydana na poprawki na Roweckiego i zatoczki poszła w błoto... byłem tam wczoraj i jest zrobiona już piękna zatoczka czekająca na autobus. Osobiście ucieszyłoby mnie gdyby autobusy miały pozostać na swojej stałej trasie tylko teraz szkoda tych pieniędzy - wiadomo to nie jest dużo pieniędzy, ale zawsze mogło pójść na inny cel. Teraz zmiana trasy wydłuży tylko czas przejazdu, a autobus będzie się niepotrzebnie wił uliczkami. Protesty ludzi z Roweckiego jednak troche mnie dziwią, bo im autobus nie powinien zbytnio przeskadzać. No tak, ale jak to w Polsce zaraz obudzą się zbulwersowane Panie Barbary z dziećmi, które to zapewne chodzą tamtedy do szkoły itd, itd...

*Taczaka* O ile linie 53 mogłaby jeszcze pojechać: Szafera, Zawadzkiego (bo z nowu tego osiedla nie moze omijać), Klonowica, Krzekowo, Szeroka ( za 100000000 lat może Nowoszeroka czy jakaś tam inna )Taczaka - do Derdowskiego i na obecną trase; to linia 75 jakos nie bardzo no chyba, że dopiero po budowie Nowoszerokiej. Jak na razie to jeśli chodzi o Taczaka to chyba najlepiej wyszło, by z linią 90, którą proponowałem w jednym temacie :D.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez luki663719 17

Nie róbmy z lini 53, 75, 60 lini działkowych przez Taczaka...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

luki663719 napisał(a):

> Nie róbmy z lini 53, 75, 60 lini działkowych przez Taczaka...

A ja bym je posłał tam - a co - niech jeżdżą - ważne, żeby ci, którzy tak strasznie jęczą że autobusy ani tu ani tu nie mieli do nich dostępu w ogóle. I to będzie najlepsze wyjście - zobaczymy na ile :)

--- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez leks 17

MC napisał(a):

> A ja bym je posłał tam - a co - niech jeżdżą - ważne, żeby ci, > którzy tak strasznie jęczą że autobusy ani tu ani tu nie mieli do > nich dostępu w ogóle. I to będzie najlepsze wyjście - zobaczymy na > ile :)

Hmmm, a ja wpadłem na wspaniały pomysł! Skoro nikt z osiedli po drodze nie chce autobusu to można, by wybudować od osiedla Zawadzkiego wielki wiadukt, aż do Turzynu gdzie dużo ludzi wsiada :P.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez Luke_Police  163

lex napisał(a):

> Hmmm, a ja wpadłem na wspaniały pomysł! Skoro nikt z osiedli po > drodze nie chce autobusu to można, by wybudować od osiedla > Zawadzkiego wielki wiadukt, aż do Turzynu gdzie dużo ludzi wsiada > :P.

Nie przesadzaj. Jeżeli już chcesz budować wiadukt to najwyżej do Osiedla Kaliny ;) . Wiem z doświadczenia, że bardzo dużo dzieciarni dojeżdża do szkół na Witkiewicza. Zaś na Osiedlu Przyjaźni wsiada wielu ludzi starszych. Ja zaś wiecznie korzystam z przystanku 26 Kwietnia bo tam jest moja uczelnia.

Technik serwisu :)