Forum

Na razie nici z umowy

Mimo szumnych zapowiedzi autobusy między Szczecinem a Policami znów będą jeździć na podstawie tymczasowej umowy. Kontrakt, który miał być podpisany na 10 lat, na razie nie może nabrać realnych kształtów. Wprawdzie po przegranych w dwóch instancjach procesach, szczeciński Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego uznał w końcu, że oferta spółki z Polic spełnia wszystkie wymogi, ale nic z tego na razie nie wynika.

wysłane przez leks 17

Ten ZDiTM to na prawde działa chyba na szkode miasta. Co tam za ludzie pracują... Boże... co za miasto... żenada... wieś. To co wyprawia się tu to już wszelkie pojęcie przechodzi, bez kitu. Nadal nie mogą pogodzić się z decyzją sądu tylko cyrki odstawiają, co za pajace :/. Nic nie może być zawsze pomyślnie tylko zawsze nic się nie udaje, zawsze nie można, zawsze nie ma pieniędzy...

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez MQ ?

Kolega umie czytać ze zrozumieniem? To niech jeszcze raz przeczyta fragment: "Dokumentacja trafiła do prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Odpowiedzi na razie nie ma, a umowa tymczasowa wygasła 31 lipca."

--- Nie krytykuj MZK, bo nazwą cię pseudomiłośnikiem

wysłane przez leks 17

mkubien napisał(a):

> Kolega umie czytać ze zrozumieniem? To niech jeszcze raz > przeczyta fragment: "Dokumentacja trafiła do prezesa Urzędu > Zamówień Publicznych. Odpowiedzi na razie nie ma, a umowa > tymczasowa wygasła 31 lipca."

Ehh to tylko głupia przykrywka i tak wszyscy dobrze wiedzą, że g... z tej umowy będzie, bo jak zwykle ZDiDM znajdzie "inne wyjście" z tej sytuacji... Paranoja jakaś.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/

wysłane przez MQ ?

A lex jak zwykle wie najlepiej, co będzie... Opanuj się człowieku, bo Twoja nienawiść do ZDiTM-u bokiem mi już wychodzi.

wysłane przez LLUZNIAK

mkubien napisał(a):

> A lex jak zwykle wie najlepiej, co będzie... Opanuj się człowieku, > bo Twoja nienawiść do ZDiTM-u bokiem mi już wychodzi.

Mi to tam bardziej wygląda na niedoinformowanie, bądź brak chęci poszerzania wiedzy na ten temat... Coś jak z naszymi bezrobotnymi, którzy się bronią przed pracą :> Choć w tym wypadku faktem jest, że ZDiTM dał przysłowiowej dupy uniewarzniając ten dziesięcioletni przetarg na pakiet policki.
LLUZNIAK napisał(a):

> Mi to tam bardziej wygląda na niedoinformowanie, bądź brak chęci > poszerzania wiedzy na ten temat... Coś jak z naszymi bezrobotnymi, > którzy się bronią przed pracą :> Choć w tym wypadku faktem jest, że > ZDiTM dał przysłowiowej dupy uniewarzniając ten dziesięcioletni > przetarg na pakiet policki.

Eh niedoinformowanie. Tylko nie mówcie mi teraz, że nagle nikt niewinny, ale umowy jakoś nie ma. Tak tak mam jeszcze może chwalić ZDiTM... Mkubien na pewno będziesz chwalił ZDiTM z oczywistych powodów... No dobra fakt przyznam się, że wcześniej jak to przeczytałem troche mnie poniosło i się zdenerwowałem, ale to miasto mnie już wnerwia na maxa.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
lex napisał(a):

> Mkubien na pewno będziesz chwalił ZDiTM z oczywistych powodów...

Nie będę chwalił, bo nie ma za co. Staram się jednak być obiektywny i odróżniać to, co przeskrobał ZDiTM od tego, co przeskrobali inni. A Tobie radzę, żebyś się zastanowił trzy razy, zanim coś chlapniesz.

--- Nie krytykuj MZK, bo nazwą cię pseudomiłośnikiem

wysłane przez (użytkownik usunięty)

lex napisał(a):

> Eh niedoinformowanie. Tylko nie mówcie mi teraz, że nagle nikt > niewinny, ale umowy jakoś nie ma. Tak tak mam jeszcze może chwalić > ZDiTM...

ZDiTM jak ZDiTM, oni robią co im miasto każe :>

> Mkubien na pewno będziesz chwalił ZDiTM z oczywistych powodów...

A że się zapytam jakich :D

> No dobra fakt przyznam się, że wcześniej jak to przeczytałem troche

Nerwosole czy inne wynalazki istnieją...

> mnie poniosło i się zdenerwowałem, ale to miasto mnie już wnerwia na > maxa.

oo a to se zmień na takie co sie podoba i tyle.

--- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez MQ ?

Umowa z wolnej ręki owszem, jest podpisana, ale na okres dwóch tygodni, tj. od 1 do 14 sierpnia. Informuje o tym ogłoszenie na stronie ZDiTM: http://www.zditm.szczecin.pl/ogloszenia/ogl_oprzewozy.doc

--- Nie krytykuj MZK, bo nazwą cię pseudomiłośnikiem