Forum

Historyczny skład eNek przed zajezdnią Pogodno

zablokowany
zdjęcie
Historyczny skład eNek przed zajezdnią Pogodno
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez bhj (gość)

Ten 4N ma z jednej strony drzwi!
bhj napisał(a):

> Ten 4N ma z jednej strony drzwi!

No i co w tym takiego nadzwyczajnego?? Może wyjaśnisz dlaczego Cię to tak zszokowało, że aż wątek musiałeś zakładac. :)
man751 napisał(a):

> No i co w tym takiego nadzwyczajnego?? Może wyjaśnisz dlaczego > Cię to tak zszokowało, że aż wątek musiałeś zakładac. :)

Pewnie chodzi mu o to, że fabrycznie były one dwukierunkowe (oprócz jednego egzemplarza), a dopiero później przerabiano je na jednokierunkówki :>
bhj napisał(a):

> Ten 4N ma z jednej strony drzwi!

man751 i LLUZNIAK kantują Ciebie. On nie ma drzwi, a ludzie widoczni w środku dostali się do środka przez okna. :-P

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> man751 i LLUZNIAK kantują Ciebie.

No i musiałeś wszystko zepsuć?! Ehhh... No dobra... Prawda jest taka, że w środku tak naprawdę nie ma ludzi - to UFO :P A oprócz okien mogli się dostać do środka przez klapę z przodu po lewej wagonu (obok stanowiska motorniczego), no ale to już wejście dla wybrednych ;)
LLUZNIAK napisał(a):

> Prawda jest taka, że w środku tak naprawdę nie ma ludzi - to UFO :P A oprócz > okien mogli się dostać do środka przez klapę z przodu po lewej > wagonu

Takich głupot jeszcze nigdy nie widziałem. Nie wiesz to nie mów :P. Jak widzimy wagon wyjeżdza z zajezdni Pogodno. By wsiaść do tego wagonu trzeba tak na prawde udać sie do kanałów naprawczych i tamtędy po specjalnie wysuwanych z wagonu schodkach lub w nowszych typach wagonów specjalną windą na pokład wagonu. W razie awarii takiego systemu pomyślano o tajnych teleportach, które znajdują się na każdej z zajezdni niestety wszystkie są obecnie w naprawie generalnej na planecie Neptun gdzie przejdą wymiane całej aparatury. Pasażerowie widoczni na zdjęciu po prostu wsiedli do wagonu w zajezdni :).

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/