Forum

Mieszkańcy się cieszą

Wczoraj na pół godziny miała być zablokowana ulica Grota-Roweckiego. Mieszkańcy osiedla Somosierry chcieli w ten sposób zaprotestować przeciwko przeniesieniu linii autobusowych nr 53 i 75. Nie musieli - miasto samo zdecydowało o wstrzymaniu decyzji.

wysłane przez 105ngs

"Nie ukrywam, że jestem jej członkiem i będę przeciwny autobusom jeżdżącym przez środek osiedla. Uważam, że w końcu czas wykorzystać ul. Taczaka, która doskonale rozwiąże problemy komunikacyjne tej części miasta."

No pewnie, a potem będzie Pan narzekał jak to daleko ma Pan do autobusu i zawiąże Pan kolejny komitet protestacyjny. Nasuwa mi się tu na myśl historyczne już stwierdzenie, że najlepsze miejsce na przystanek jest z dala od osad ludzkich, czy jak to tam szło. Tak, skierujmy wszystkie autobusy na za**pia, tak żeby nikomu nie przeszkadzały - w końcu żadnego z nich pożytku nie ma, tylko ludziom zawadzają. Taczaka z pewnością rozwiąże problemy komunikacyjne, ale działkowiczów. Tylko nie wiem po co im aż tyle kursów. Boże, ręce opadają... :|
Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · 105ngs
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · 105ngs
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · 105ngs
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · Michal105N
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · Michal105N
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · mmm
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · 105ngs
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · Michal105N
Niektórzy mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · bronhorst
Re: Niektórzy mieszkańcy się cieszą · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)