Forum

Wiaty

wysłane przez (użytkownik usunięty)

W całym centrum miasta, nawet lekko na uboczu są zamontowane czerwone nowe wiaty. Dziwi mnie trochę fakt,że takiej wiaty nie ma na dość węzłowym przystanku tramwajowym: Bohaterów Warszawy-Wawrzyniaka-Mickiewicza. Jest tam w pobliżu Powiatowy Urząd Pracy, buduje się Urząd Marszałkowski, jest spory biurowiec, Uniwersytet. Na owym przystanku w kierunku miasta jest tyle miejsca, że można by nawet postawić wiatę z kioskiem (bardzo by się przydał). To na razie tyle, może ktoś z kompetentnych weźmie moją uwagę pod lupę Pozdrawiam.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez LLUZNIAK

sluuurp napisał(a):

> Dziwi mnie trochę fakt,że > takiej wiaty nie ma na dość węzłowym przystanku > tramwajowym: Bohaterów Warszawy-Wawrzyniaka-Mickiewicza.

Cztery duże wiaty i jedna mniejsza czekają sobie jeszcze na placu składowym na postawienie (przynajmniej w czwartek tam były). Byćmoże jedna z nich stanie i tam :>

Mnie natomiast ciekawi, czy gdziekolwiek działa te jakże rozreklamowane oświetlenie...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez leks 17

LLUZNIAK napisał(a):

> Mnie natomiast ciekawi, czy gdziekolwiek działa te jakże > rozreklamowane oświetlenie...

No a jak, o ile pamiętam reklamy sie swiecą :D, ale nic poza tym raczej :D.

-- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez LLUZNIAK

lex napisał(a):

> No a jak, o ile pamiętam reklamy sie swiecą :D, ale nic poza > tym raczej :D.

Czyli nie wiadomo po co zostały zamontowane górne panele oświetleniowe - można było się tego spodziewać. Ja również nie spotkałem się jeszcze z pełni oświetloną nową wiatą... ba - widziałem nawet takie, w których reklama nie jest podświetlana, a niepodłączone kable wystają z puszki :P

wysłane przez Mareczek 5

LLUZNIAK napisał(a):

> Cztery duże wiaty i jedna mniejsza czekają sobie jeszcze na > placu składowym na postawienie (przynajmniej w czwartek tam > były). Byćmoże jedna z nich stanie i tam :>

Jedna już idzie na Baltona w kierunku Wyszyńskiego, pewnie ta "mała" - info za Krzyśkiem.

-- Nie parkuj jak Łoś! -> http://www.nieparkuj.pl

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez MQ ?

Mareczek napisał(a):

> Jedna już idzie na Baltona w kierunku Wyszyńskiego, pewnie ta > "mała" - info za Krzyśkiem.

Dwie, montowane wczoraj wieczorem.

wysłane przez LLUZNIAK

Mareczek napisał(a):

> Jedna już idzie na Baltona w kierunku Wyszyńskiego, pewnie ta > "mała" - info za Krzyśkiem.

No ta "mała" to raczej z tych średnich jest (nie z tych płyciutkich, tylko z głębszych, co to niektóre mają reklamy na bokach) - tyle że krótka. Natomiast oprócz tego na placu były też dwie stare wiaty (z tych "prostokąciaków" malowanych na dole w paski). Ciekawe jaki los je spotka (nie są w najlepszym stanie technicznym).

wysłane przez Kriz8

Mareczek napisał(a):

> Jedna już idzie na Baltona w kierunku Wyszyńskiego, pewnie ta > "mała" - info za Krzyśkiem.

"Baltona kier. BG" nie oznacza Wyszyńskiego, tylko Basen Górniczy ;-). Dodam jeszcze że nowa wiata pojawiła się też na przystanku Pl. Rodła LOT.

-- www.dziecineostrady.prv.pl

Pokemony atakują...

wysłane przez torwid  67

sluuurp napisał(a):

> W całym centrum miasta, nawet lekko na uboczu są > zamontowane czerwone nowe wiaty. Dziwi mnie trochę fakt,że > takiej wiaty nie ma na dość węzłowym przystanku > tramwajowym: Bohaterów Warszawy-Wawrzyniaka-Mickiewicza.

Mam wrażenie, że ten przystanek jest zbyt wąski. Niech mnie ktoś ze ZDiTM w razie czego poprawi, ale kojarzy mi się, że musi być przynajmniej 0,5 m od krawężnika i przynajmniej 1,5 m od krawędzi peronu.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez t105n  49

sluuurp napisał(a):

> wiaty nie ma na dość węzłowym przystanku > tramwajowym: Bohaterów Warszawy-Wawrzyniaka-Mickiewicza.

Według mnie oba przystanki są zbyt wąskie na wiatę.

> Na owym przystanku w kierunku miasta jest tyle miejsca,

Może się czepiam, ale tramwajów podmiejskich to my nie mamy, więc określenie "w kierunku miasta" jest dość nieprecyzyjne - tramwaj z miasta nie wyjeżdża, bo w nim jest. Napisanie "w kierunku centrum" też jest nieprecyzyjne, bo do centrum można pojechać przez Bohaterów Warszawy, Jagiellońską (jak "5"), a w drugim kierunku przez Wawrzyniaka i Wojska Polskiego. Zgaduję, że chodziło Ci o kierunek do ul.Jagiellońskiej.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

t105n napisał(a):

> Zgaduję, że chodziło Ci o kierunek do ul.Jagiellońskiej.

Tak zgadza się, może nie wyraziłem się zbyt precyzyjnie. Co do miejsca na przystanku to widziałem takie wiaty na o wiele węższych przystankach, np. na Wojska Polskiego przy Felczaka. Tam to dopiero jest wąsko, a wiaty stoją.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.