Forum

Rozkład jazdy linii 73Z

wysłane przez MQ 0

Wir-Marowi termometry się pokićkały.

wysłane przez Mareczek 1

mkubien napisał(a):

> Wir-Marowi termometry się pokićkały.

Dobrze, ze tylko przystanki, a nie kierunki. Wtedy byłby dopiero burdel.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez LLUZNIAK

mkubien napisał(a):

> Wir-Marowi termometry się pokićkały.

Czepiasz się :P

Swoją drogą to troszkę bezsensu jest odróżnianie na termometrze "Basenu Górniczego Z" od "Basenu Górniczego D", bo przecież w soboty i dni świąteczne (a także OIDP wieczorem) nie ma przejść pomiędzy brygadami (a termometr to sugeruje)

wysłane przez lhb178 17

LLUZNIAK napisał(a):

> Swoją drogą to troszkę bezsensu jest odróżnianie na > termometrze "Basenu Górniczego Z" od "Basenu Górniczego > D", bo przecież w soboty i dni świąteczne (a także OIDP > wieczorem) nie ma przejść pomiędzy brygadami (a termometr to > sugeruje)

Znaczy ma być inny termometr do 20 i inny po?

wysłane przez LLUZNIAK

lhb178 napisał(a):

> Znaczy ma być inny termometr do 20 i inny po?

Nie... Moim zdaniem najbezpieczniej byłoby zastąpić na termometrach "Basen Górniczy (Z)" i "Basen Górniczy (D)" przystankiem "Basen górniczy" - wtedy termometr nie sugerowałby przejść pomiędzy liniami (bo obecnie wynika z niego, że autobus zaczynający swój kurs powiedzmy na "Basen Górniczy (Z)" po przejechaniu wymienionych na termometrze przystanków stanie na przystanku "Basen Górniczy (D)").

wysłane przez lhb178 17

LLUZNIAK napisał(a):

> > Znaczy ma być inny termometr do 20 i inny po? > > Nie... Moim zdaniem najbezpieczniej byłoby zastąpić na > termometrach "Basen Górniczy (Z)" i "Basen Górniczy (D)" > przystankiem "Basen górniczy" - wtedy termometr nie sugerowałby > przejść pomiędzy liniami (bo obecnie wynika z niego, że autobus > zaczynający swój kurs powiedzmy na "Basen Górniczy (Z)" po > przejechaniu wymienionych na termometrze przystanków stanie na > przystanku "Basen Górniczy (D)").

Te oznaczenia są tylko (i aż) techniczne. O ile z problemem wyboru między kierunkiem BASEN GÓRNICZY->BASEN GÓRNICZY a BASEN GÓRNICZY->BASEN GÓRNICZY przy drukowaniu tabliczek można sobie jakoś poradzić, to chyba jednak lepiej, żeby łatwo było odróżnić jeden termometr od drugiego.

wysłane przez Błażej 3

Tak spoglądając na stronie ZDiTM na rozkłady, zauważyłem, że na odcinku Hangarowa nż - Zdroje Krzyżówka, wszystkie linie mają po około 0,3 km i minute na przejazd, a linia 73 aż 0,8 km i 2 minuty na przejazd, które w starym rozkładzie przez cały dzień były, w nowym tylko w szczycie popołudniowym. Więc, niby to którędy 73 pokonuje tą trasę !?

-- To były czasy: 104 - Podjuchy - Dolna Odra 110 - Gryfino - Dolna Odra

wysłane przez lhb178 17

Błażej napisał(a):

> Tak spoglądając na stronie ZDiTM na rozkłady, > zauważyłem, że na odcinku Hangarowa nż - Zdroje > Krzyżówka, wszystkie linie mają po około 0,3 km i minute > na przejazd, a linia 73 aż 0,8 km i 2 minuty na przejazd, > które w starym rozkładzie przez cały dzień były, w nowym > tylko w szczycie popołudniowym. Więc, niby to którędy 73 > pokonuje tą trasę !?

Lepiej zapytaj, którędy jedzie ta reszta :>

wysłane przez leks 15

Współczuje kierowcom, którzy dostaną te linie. Nie dość, że godzina jazdy to na każdym przystanku zdezorientowane babuszki i mohery będą pytały wnikliwie dokąd ten autobus jedzie, dlaczego tak czy inaczej, czy dojedzie tym autobusem na ulice "x" i tak dalej. Najlepiej na te linie brać Ikarusa i zamknąć się na wszystkie zamki w kabinie i grzać ile wlezie żeby było tak głośno, że babcia się nie do krzyczy :P.

-- ggf
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez konjo 4

lex napisał(a):

> Najlepiej na te linie brać Ikarusa i zamknąć się na wszystkie zamki > w kabinie i grzać ile wlezie żeby było tak głośno, że babcia się > nie do krzyczy :P.

To się nazywa społeczne podejście do informacji pasażerskiej... :)

-- Time went by and it became a joke.

So never mind the darkness.

wysłane przez jas59 ?

lex napisał(a):

> zdezorientowane babuszki i mohery będą pytały wnikliwie > dokąd ten autobus jedzie, dlaczego tak czy inaczej, czy > dojedzie tym autobusem na ulice "x" i tak dalej.

Jak Ty musisz nienawidzieć ludzi. Ty też w przyszłości będziesz "babuszką i moherem" lub "dziaduszkiem i berecikiem z antenką" w zależności od Twojej płci. Czytając Twoje posty lub odpowiedzi na posty innych, można powiedzieć "Boże Ty widzisz i nie grzmisz". Tworzysz i odpowiadasz na wątki innych bez zastanowienia - nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Nie jest sztuką gadanie byle czego, ale sztuką jest mówienie konkretów ze znajomością rzeczy. Użytkownicy forum KM wielokrotnie zwracali Ci uwagę, ale Ty nie bierzesz tego pod uwagę. Bardzo jesteś zadufany w sobie. Trochę więcej pokory. Najlepiej jak byś skorzystał z okazji i nie zabierał głosu na forum.

-- cogito ergo sum

cogito ergo sum

wysłane przez leks 15

jas59 napisał(a):

> Najlepiej jak byś skorzystał z > okazji i nie zabierał głosu na forum.

Zgodnie z twoim życzeniem, już nigdy się nie odezwe :).