Forum

Prezentujemy dąbskie NL202 ex BVAG

Mamy oficjalną zgodę i możemy przestać trzymać naszych użytkowników w niepewności. Serwis KOMIS ma zaszczyt przedstawić pierwsze zdjęcia MAN-ów NL202 należących do SPA Dąbie. Cztery pojazdy na placu postojowym zajezdni pochodzą z przedsiębiorstwa Braunschweiger Verkehrs-AG. Ich numery taborowe to 2305 (ex 9307), 2306 (ex 9302), 2307 (ex 9317), 2308 (ex 9312).

wysłane przez nuevo

Fajnie, że spółka odświeża tabor w miarę swoich skromnych możliwości. Martwi mnie tylko, że to kolejne wozy bez dostatecznej liczby uchylnych okien...W lipcu zdecydowanie wolałem jazdę Jelczami bądź Ikarusami niż "nowymi" nabytkami zza zachodniej granicy (wyjątek mógł tu stanowić Man NL202 #2754).

Nienawidzę przerostu formy nad treścią...
nuevo napisał(a):

> Martwi mnie tylko, że to kolejne > wozy bez dostatecznej liczby uchylnych okien...

A mnie martwi, że to kolejne wozy bez dostatecznej liczby drzwi :/ Niech tylko trafie na te busy, będę robił specjalnie zatory w drugich drzwiach :]

-- To były czasy: 104 - Podjuchy - Dolna Odra 110 - Gryfino - Dolna Odra

wysłane przez Robert 5

Właściwszym w sformułowaniu "nowych MAN-ów NL202" byłoby tu słowo "nowozakupionych"/"nowoprzybyłych"/"nowonabytych" etc. (albo: "kolejnych używanych MAN-ów NL202, nabytych przez SPA Dąbie"). Określenie "nowy pojazd" w pierwszej kolejności kojarzy się jednak z pojazdem stricte nowym.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Określenie "nowy pojazd" w pierwszej kolejności kojarzy > się jednak z pojazdem stricte nowym.

Hehe... Kolego uwazaj , bo po mnie juz admin pojechał, ze Go poprawilem z 4 dni temu z tymi "Nowymi autobusami".

wysłane przez konjo 4

Robert napisał(a):

> Właściwszym w sformułowaniu "nowych MAN-ów NL202"

Pozbyliśmy się "nowe", żeby nie było kontrowersji.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> > Pozbyliśmy się "nowe", żeby nie było kontrowersji.

Nie no spokojnie nie ma problemu - nie mam o to zalu. :) Miłej nocy zycze. Dobranoc.

wysłane przez 105ngs

ABC napisał(a):

> Nie no spokojnie nie ma problemu - nie mam o to zalu. :) Miłej > nocy zycze. Dobranoc.

WTF ?? A ty co, Matka Teresa ? To nawet nie była odpowiedź na twój post...