Forum

Czterozajezdniowa linia

Od jutra linia zastępcza 808 będzie obsługiwana aż przez czterech przewoźników. Do SPA Klonowica, SPA Dąbie i SPPK dołączy PKS Szczecin, który przejmie obsługę brygady 3 w dni powszednie i świąteczne. Od PKS-u wymagany jest tabor klasy MEGA.

wysłane przez Iwo

Hmmm, zaczyna się coraz ciekawiej u nas robić, ciekawe, kiedy PKS zacznie kursować na innych dziennych liniach...

wysłane przez mmm

Iwo napisał(a):

> Hmmm, zaczyna się coraz ciekawiej u nas robić, ciekawe,

Właśnie, dziś rano SPAK nie wystawił jednej brygady na 68 z powody braku kierowców.

wysłane przez piotrek

Wymagają MEGA więc albo będą trupy Ikarusy, albo na liniach Szczecina pojawią się Mercedesy będzie to zaiste gratka fotograficzna :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pepe 234

piotrek napisał(a):

> Wymagają MEGA więc albo będą trupy Ikarusy, albo na > liniach Szczecina pojawią się Mercedesy będzie to zaiste > gratka fotograficzna :)

Pewnie będzie gatka, ale tylko dla niektórych, większośc MKM-ów w Szczecinie nie lubi PKS-ów, sam się do nich zaliczam. Ciekawe czy Ci, któzy już zdecydują się polowac na tą brygadę nie trafią na podobnego kierowcę do tego, który jeździ #765 i zdjęc już nienawidzi. :) A podobno w PKS-ie jest bardzo dużo takich "kwiatków". ;)

wysłane przez konjo  4

man751 napisał(a):

> A podobno w PKS-ie jest bardzo dużo takich "kwiatków". ;)

Będziemy się bronić robiąc zdjęcia z wiaduktu. ;)

So never mind the darkness.

wysłane przez t105n  49

Mogą nadmuchać ;-) Zatrzyma się między przystankami, wysiądzie i będzie mnie gonił? Poza tym od czego jest zoom - nawet nie będzie wiedział, że jest focony ;-)

wysłane przez konjo  4

t105n napisał(a):

> Mogą nadmuchać ;-) Zatrzyma się między przystankami, wysiądzie > i będzie mnie gonił?

Ostatnio jakoś tak modnie, więc na wszelki wypadek lepszy jednak zoom. ;)

-- Time went by and it became a joke.

So never mind the darkness.

wysłane przez Luke_Police  163

konjo napisał(a):

> Ostatnio jakoś tak modnie, więc na wszelki wypadek lepszy jednak > zoom. ;)

Mam inny pomysł. Zdjęcia z ukrycia. Tylko trzeba znaleźć odpowiednio gęste krzaki na trasie z niewielką przestrzenią na aparat pomiędzy liśćmi. Nie wiem czy coś takiego przypadkiem jest możliwe w niewielkim parku obok "Starej Chemii" Politechniki Szczecińskiej. A zresztą, przecież są żywopłoty na Sikorskiego wzdłuż torów tramwajowych :D

-- I nagle zyskałem czerwony kolor. Myślę, że w żółtym było mi bardziej do twarzy.

Technik serwisu :)

wysłane przez enka167 25

man751 napisał(a):

> Pewnie będzie gatka, ale tylko dla niektórych, większośc > MKM-ów w Szczecinie nie lubi PKS-ów, sam się do nich > zaliczam.

Ja nie przepadam za PKSami, ale sfocić warto, choćby dla potomności ;)

wysłane przez Lukasy

man751 napisał(a):

> Ciekawe czy Ci, któzy już zdecydują się polowac na tą > brygadę nie trafią na podobnego kierowcę do tego, który > jeździ #765 i zdjęc już nienawidzi. :) A podobno w > PKS-ie jest bardzo dużo takich "kwiatków". ;)

Bo taka mentalność jest w PKSie :) Święte prawo własności wizerunku własnego i wizerunku swojego wspaniałego wozu. Nie daj Boże fotografować, bo dostarczą jeszcze w tajne akta agencji czegośtam i będzie po premii (tak, tak, to przez tego z aparatem). Słowem: głęboko zakorzeniona komuna w głowach starszych kierowców PKSu. Oni zazwyczaj byli nieprzyjaźnie nastawieni do ludzi z aparatami, czychających na autobus :D

-- Pzdr! ŁZ

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ostatnio ten miły pan z 765 zadzwonił po policje, ale oni nie przyjechali i pewnie go wysmiali :D

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Pewnie będzie gatka, ale tylko dla niektórych, większośc > MKM-ów w Szczecinie nie lubi PKS-ów, sam się do nich > zaliczam. Ciekawe czy Ci, któzy już zdecydują się polowac > na tą brygadę nie trafią na podobnego kierowcę do tego, > który jeździ #765 i zdjęc już nienawidzi. :) A podobno w > PKS-ie jest bardzo dużo takich "kwiatków". ;)

A ostatnio się na mnie kierowca wydzierał bo robiłem mu zdjecie a on do mnie ze zaraz mi aparat zabierze i wogule, zaraz przyjechał drugi i sie go spytałem czy moge zdjęcie zrobić a on do mnie a rób przodu tyłu a nawet jak chcesz to nadwozia i tacy kierowcy powinni być :) a jeszcze małe pytanie czy chodzi o tego kierowce #765 to z 1 zmianyczy 2 ? bo ten z pierszej jest bardzo miły :) a na robienie zdjęć to trzeba mieć jakieś pozwolenie ?

wysłane przez Pepe 234

marcinek napisał(a):

> A ostatnio się na mnie kierowca wydzierał bo robiłem mu > zdjecie a on do mnie ze zaraz mi aparat zabierze i wogule, zaraz > przyjechał drugi i sie go spytałem czy moge zdjęcie zrobić a > on do mnie a rób przodu tyłu a nawet jak chcesz to nadwozia i > tacy kierowcy powinni być :) a jeszcze małe pytanie czy chodzi > o tego kierowce #765 to z 1 zmianyczy 2 ? bo ten z pierszej jest > bardzo miły :) a na robienie zdjęć to trzeba mieć jakieś > pozwolenie ?

Po pierwsze: do słownika powinieneś wsadzic nos, bo znowu robisz koszmarne błędy. Po drugie: kierowca jest z drugiej zmiany. Po trzecie: Nie trzeba żadnego pozwolenia, chyba że na zamkniętym terenie. :)

wysłane przez lukasz007 5

By mogli takie autobusy częściej puszczć na lini 8 w strone lubieszyna a nie jeżdźą po szczecinie przecież szczecin ma dużo autobusów ma spa dąbie, spa klonowica i sppk

wysłane przez Michal105N

przecież > szczecin ma dużo autobusów ma spa dąbie, spa klonowica i > sppk

Ale nie ma kierowców?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Ale nie ma kierowców?

Wydaje mi się, że lukasz007 mogło chodzić o to, że te autobusy nie stały bezczynnie czekając aż nadarzy się okazja by gdzieś pojechać, ale obsługiwały linie typowe dla PKS. Co teraz jeździ na tych liniach? Pewnie to czego obawiano się zobaczyć na 808. Innymi słowy pasażerów PKS pozbawiono gwałtownie komfortu, bo spółki szczecińskie nie mają kierowców. Można mieć wrażenie że to krzywdzące i nielogiczne.

wysłane przez konjo  4

mimbla napisał(a):

> Innymi słowy pasażerów PKS pozbawiono gwałtownie komfortu, bo spółki > szczecińskie nie mają kierowców. Można mieć wrażenie że to krzywdzące i > nielogiczne.

Przepraszam bardzo, ale czy pasażerowie PKS Szczecin są tak rozpieszczani, że zdążyli się przyzwyczaić do "extra klasy"? PKS został postawiony pod ścianą, żeby odświeżyć tabor, bo zdaje się, że Gryfino miało już dość tego komfortu...

-- Time went by and it became a joke.

So never mind the darkness.

wysłane przez t105n  49

mimbla napisał(a):

> Innymi słowy pasażerów PKS pozbawiono > gwałtownie komfortu, bo spółki szczecińskie nie mają > kierowców.

ZDiTM zlecił PKS-owi obsługę jednej brygady i już dzieje się dramat pasażerów PKS! Coś strasznego! ;-D PKS ma jeszcze 10 takich wozów, więc nie wiem, po co tak wyolbrzymiasz.

wysłane przez MQ ?

lukasz007 napisał(a):

> przecież > szczecin ma dużo autobusów ma spa dąbie, spa klonowica i > sppk

Gwarantuję Ci, że PKS na 808 nie wynika z niczyjego widzimisię, a z konieczności. No chyba że ZDiTM miał pociąć częstotliwość i zmniejszyć ilość brygad?

wysłane przez pioko17 38

Którą brygadę i której zajezdni zastąpił PKS?

wysłane przez Michal105N

> Którą brygadę i której zajezdni zastąpił PKS?

SPAK, 3