Forum

Miłe spotkanie w Lasku

zdjęcie
Miłe spotkanie w Lasku
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez piotrek

"Miłe" spotkanie z pogotowiem technicznym? :->

wysłane przez Iwo

piotrek napisał(a):

> "Miłe" spotkanie z pogotowiem technicznym? :->

Raczej dzień bez awarii 102Na dniem straconym :)

Pozdrawiam Iwo

wysłane przez Blake96 37

Od piątku 18.11.2011r. ten widok przechodzi całkowicie do (pięknej) historii tramwajów w Szczecinie. Od teraz nie zobaczymy takiego samego wyglądu pętli i pięknych 102-jek, które zostały wyparte przez Tatry.

Szkoda, że wszystko tak szybko się zmienia.

wysłane przez Bamip

Blake96 napisał(a):

> Od piątku 18.11.2011r. ten widok przechodzi całkowicie do > (pięknej) historii tramwajów w Szczecinie. Od teraz nie > zobaczymy takiego samego wyglądu pętli i pięknych 102-jek, > które zostały wyparte przez Tatry. >  > Szkoda, że wszystko tak szybko się zmienia.

Jedną lub dwie 102-ki mogliby zostawić do regularnego kursowania.

-- Tutaj nie prowadzę agitacji. Rozmawiam o komunikacji.

wysłane przez stoch

Bamip napisał(a):

> Jedną lub dwie 102-ki mogliby zostawić do regularnego > kursowania.

Po co? Żeby MKM mógł się podniecać?

wysłane przez Bamip

stoch napisał(a):

> Po co? Żeby MKM mógł się podniecać?

Chyba za dużo naczytałeś się nonsensopedii.

Wiem, sam przez pewien czas nie mogłem się powstrzymać od używania tego portalu. Nawet napisałem tam ok 40 artykułów, sporo z dziedzin mkmowskich.

-- Tutaj nie prowadzę agitacji. Rozmawiam o komunikacji.

wysłane przez stoch

Bamip napisał(a):

> Chyba za dużo naczytałeś się nonsensopedii.

Tak się składa, że nie przeglądam Nonsensopedii. Wydaje mi się, że dyskusja z Tobą nie ma sensu, skoro nie potrafisz podać żadnego argumentu, który potwierdziłby to, że eksploatacja 102Na jest potrzebna, a w zamian najeżdżasz na kogoś, kto ma odmienne zdanie na ten temat.

Po co Ci te "stodwójki"? Mamy wystarczającą ilość taboru. Co prawda wysłali kilka KT4 na EW, ale składy w zamian wyjeżdżają i te dziury taborowe się łata.