Forum

Informacja o zmianach tras linii autobusowych 63, 102 oraz...

zdjęcie
Informacja o zmianach tras linii autobusowych 63, 102 oraz 526
Mmmmm, jak to " pięknie " wygląda...

Iwo
Iwo napisał(a):

> Mmmmm, jak to " pięknie " wygląda...

Pięknie, czy nie pięknie, myślę, że najważniejsze jest to, że wiadomo o co chodzi.

Technik serwisu :)
Iwo napisał(a):

> Mmmmm, jak to " pięknie " wygląda...

Niestety termin rozpoczęcia robót był przesuwany dwa razy. Początkowo zamknięcie miało nastąpić 9 września i właśnie ta data jest zaklejona na tabliczce, ponieważ była aktualna w momencie żywicowania tabliczek. Później wszystko przesunęło się najpierw na 11 września, a ostatecznie na 12 września. A że koszt wykonania kilkudziesięciu nowych tabliczek to liczba czterocyfrowa, zdecydowano się na rozwiązanie prostsze i tańsze.
mkubien napisał(a):

> Niestety termin rozpoczęcia robót był przesuwany dwa razy. > Początkowo zamknięcie miało nastąpić 9 września i > właśnie ta data jest zaklejona na tabliczce, ponieważ była > aktualna w momencie żywicowania tabliczek. Później wszystko > przesunęło się najpierw na 11 września, a ostatecznie na 12 > września.

Właściwie to Trans Net sam nie wie na kiedy się przesunęło. :/ Dziś o 8:40 rano na przystanku "Mścięcino krzyżówka" zawieszali dopiero tabliczki i rozkłady 102A i 526A bo prawdopodobnie wcześniej zawiesili nie na tym przystanku co trzeba...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
man751 napisał(a):

> Dziś o 8:40 rano na przystanku "Mścięcino krzyżówka" > zawieszali dopiero tabliczki i rozkłady 102A i 526A bo > prawdopodobnie > wcześniej zawiesili nie na tym przystanku co trzeba...

Zgadza się, o 7:15 wisiały na przystanku w stronę Szczecina. Ale to nic nowego, nawet jeśli w komunikacie jest jak wół napisane, co i jak, to Trans-Net i tak powiesi po swojemu.

wysłane przez t105n  49

Mnie się bardzo podoba, że dodano prosty, a zarazem bardzo czytelny schemat. Trzeba być jełopem, żeby tego nie zrozumieć. Gratulacje dla pomysłodawcy i wykonawcy!

wysłane przez Mareczek 5

t105n napisał(a):

> Mnie się bardzo podoba, że dodano prosty, a zarazem bardzo > czytelny schemat. Trzeba być jełopem, żeby tego nie > zrozumieć. Gratulacje dla pomysłodawcy i wykonawcy!

Ja również gratuluje, ale czy musi być na tym pomarańczowym tle? Jakaś gruba obwódka wokół całości, albo chociaż wokół schematu?

-- Nie parkuj jak Łoś! -> http://www.nieparkuj.pl

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Pepe 235

Trochę z opóźnieniem, ale jednak dziś SPAK się popisał, otóż #568, #572 i #552 jeżdżące na linii 63 zostały wyposażone w dodatkowe świeże tablice z termometrami z wypisanymi przystankami końcowymi Kołłątaja-Skolwin Dworzec. Są one oczywiście białe...