Forum

Znowu blokada?

Realna groźba paraliżu komunikacyjnego Pogodna. Mieszkańcy ul. Reduty Ordona planują blokować jezdnię. To reakcja na przywrócenie im autobusów pod oknami.

wysłane przez yoss83

Ja tam widzę rozwiązanie problemu - puścić wszystkie autobusy inną trasą... może przez Taczaka? Zobaczymy, czy wszyscy będą szczęśliwi, jeżeli będą mieli kilometr do najbliższego przystanku.

wysłane przez Pawel

> Ja tam widzę rozwiązanie problemu - puścić wszystkie > autobusy inną trasą... może przez Taczaka? Zobaczymy, czy > wszyscy będą szczęśliwi, jeżeli będą mieli kilometr do > najbliższego przystanku.

OK ale tylko pod jednym warunkiem - zamknąć ulicę Reduty Ordona zupełnie na głucho. wjazd tylko dla straży pożarnej, pogotowia i policji. I zobaczymy czy wtedy krzykacze z komitetu będą zadowoleni, jak będą musieli biegać do swoich samochodów zaparkowanych parę ulic dalej...

wysłane przez enka167 25

Pawel napisał(a):

> OK ale tylko pod jednym warunkiem - zamknąć ulicę Reduty > Ordona zupełnie na głucho. wjazd tylko dla straży pożarnej, > pogotowia i policji. I zobaczymy czy wtedy krzykacze z komitetu > będą zadowoleni, jak będą musieli biegać do swoich > samochodów zaparkowanych parę ulic dalej...

I to by była chyba nallepsza nauczka dla tych krzykaczy, którzy pewnie sami samochodami sie wożą. Tylko szkoda tych co korzystaja z komunikacji miejskiej.

wysłane przez Piotr

wystarczy co drugi kurs 75 puszczać przez Reduty ;)

wysłane przez Luke_Police  163

Piotr napisał(a):

> wystarczy co drugi kurs 75 puszczać przez Reduty ;)

Już takie rozwiązanie proponowałem, wcześniej http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1157136633.news, ale skoro ludzie nie potrafią dojść do kompromisu, tylko obie strony walczą zaciekle o usunięcie autobusów z ich ulicy, to o kompromisie mowy być nie może. Ciekawe, ile jeszcze czasu potrwa ten spór. Może chociaż ktoś z władz miasta wpadnie na pomysł, by za całą tę zadymę, obie strony "ukarać" autobusami na ich ulicach.

-- I nagle zyskałem czerwony kolor. Myślę, że w żółtym było mi bardziej do twarzy ;-)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Ciekawe, ile > jeszcze czasu potrwa ten spór. Może chociaż ktoś z władz > miasta wpadnie na pomysł, by za całą tę zadymę, obie > strony "ukarać" autobusami na ich ulicach.

Tez jestem ciekawa. A może całkowicie zabrać tym krzykaczom autobusy? Nie wiem czy widzie4liście to osiedle "od środka" (chodzi mi o okolice ul. Grota Rowckiego)? Tam chyba wszyscy samochodami się wożą, prawie każde wolne miejsce wykorzystane jest na parking. Szkoda tylko tych nielicznych co faktycznie muszą korzystać z komunikacji miejskiej.

wysłane przez piotrek

Czy działo się coś w temacie blokad? Dziś wyjątkowo tamtędy nie przejeżdzałem więc nie wiem.