Forum

To już historia...

zdjęcie
To już historia...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Wojciech

Warto dodać, że to był ostatni Ikarus na linii F.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez enka167 25

Wojciech napisał(a):

> Warto dodać, że to był ostatni Ikarus na linii F.

Za to paażerowie się cieszą, że lepszy tabor jeździ :)

wysłane przez Pepe 235

enka167 napisał(a):

> Za to paażerowie się cieszą, że lepszy tabor jeździ :)

Pewnie, że się cieszą. Ja sam z F-ki korzystam minimum raz dziennie. Przed wakacjami zawsze przed przyjazdem zgadywałem co będzie, czy rozwalający się #709, czy może jednak "super-ikarus" #743, a teraz zgadywanka jest o niebo lepsza: czy norweg, czy berlińczyk, czy może NG313. A muszę przyznać, że te ostatnie co drugi dzień się zdarzają. :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Piotr

man751 napisał(a):

> Pewnie, że się cieszą. Ja sam z F-ki korzystam minimum raz > dziennie.

Ciekawe, czy po poprawie jakości świadczonych usług ;) patrz wyżej lepsze autobusy na linii F...Część pasażerów, która korzysta z linii 107 zainteresuje się pośpiechem...Jak wiemy różnie to bywa z zapełnieniem w "Efce", czasami jest zdecydowanie zbyt dużo wolnego miejsca ;), w 107 nawet ciężko oddychać...Wiele ludzi widząc zdezelowanego "Ikara" po prostu wybierała zatłoczony, ale nowoczesny MANowski autobobus - sam często dokonywałem takiego wyboru ;). Nie mieszkam w Policach i bywam tam powiedzmy raz na miesiąc, ale jako posiadacz sieciówki na wszystkie linie, teraz na pewno chętnie skorzystam z linii F :). To tyle ;)

wysłane przez Luke_Police  163

man751 napisał(a):

> Przed wakacjami zawsze przed przyjazdem zgadywałem co > będzie, czy rozwalający się #709, czy może jednak > "super-ikarus" #743,

To prawda, #743 jest zdecydowanie w najlepszym stanie. Te gruchoty, które pokasowali wraz z kupnem "Norwegów" były zdecydowanie najgłośniejszymi autobusami w Policach.

> a teraz zgadywanka jest o niebo lepsza: > czy norweg, czy berlińczyk, czy może NG313. A muszę przyznać, > że te ostatnie co drugi dzień się zdarzają. :)

Ja dorzuciłbym jeszcze "deskorolkę" bo mimo wszystko często trafia się na "eFce". Natomiast ciekawy jestem, czy taki tabor na F przetrwa do końca roku, gdyż jak skończą remont Trzebieży może się okazać, że nastąpi zamiana taboru i znowu 1-2 brygady F będą obsługiwane Ikarusami, o czym zresztą już ktoś wspominał na forum.

-- I nagle zyskałem czerwony kolor. Myślę, że w żółtym było mi bardziej do twarzy ;-)

Technik serwisu :)

wysłane przez Pepe 235

Luke_Police napisał(a):

> Ja dorzuciłbym jeszcze "deskorolkę" bo mimo wszystko często > trafia się na "eFce".

Tutaj trafiłeś w dziesiątkę. :) Dziś dwie na F: #3021 i #3023.

> znowu 1-2 brygady F będą obsługiwane Ikarusami.

Tylko nie to. Niedoczekanie. :(

wysłane przez Piotr

man751 napisał(a):

> Tylko nie to. Niedoczekanie. :(

nie narzekać ;) SPPK w przyszłym roku na pewno rozpisze przetarg na nowe autobusy :).