Forum

To jedna z jego ostatnich służb dla SPAK-u

zdjęcie
To jedna z jego ostatnich służb dla SPAK-u
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Jedyne SPAKowe Jelczyki M11 z białymi tablicami pojechały do Włocławka. Jakoś po 6 latach wymiany tablic na białe w SPAKu tego nie widać. Większość autobusów jeździ z ubiegłowiecznymi tablicami... Czy to taki straszny wydatek na nowe tablice? SPAD i SPAK powinny iść za dobrym przykładem z Polic.
luki663719 napisał(a):

> Jedyne SPAKowe Jelczyki M11 z białymi tablicami pojechały > do Włocławka. Jakoś po 6 latach wymiany tablic na białe w > SPAKu tego nie widać. Większość autobusów jeździ z > ubiegłowiecznymi tablicami... Czy to taki straszny wydatek > na nowe tablice? SPAD i SPAK powinny iść za dobrym > przykładem z Polic.

Już ktoś z użytowników kiedyś wyjaśniał tą sprawę. Wydatek faktycznie nie taki duży, ale po co wydawać kasę na darmo jak nie ma takiego obowiązku, by przerejestrowywać autobusy. :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez piotrek

luki663719 napisał(a):

>Czy to taki straszny wydatek > na nowe tablice? SPAD i SPAK powinny iść za dobrym > przykładem z Polic.

Czy ten dodatkowy wydatek w jakikolwiek sposób podniesie jakość świadczonych usług?
luki663719 napisał(a):

> SPAD i SPAK powinny iść za dobrym przykładem z Polic.

Ale na szczęście nie idą za, moim zdaniem złym, przykładem Polic. Po grzyba przerejestrowywać autobusy, skoro to cały czas ten sam pojazd? A taki #3023 ma już czwarte białe tablice, a kursuje dopiero 4 lata.
luki663719 napisał(a):

> Jedyne SPAKowe Jelczyki M11 z białymi tablicami pojechały > do Włocławka.

Kto pojechał ten pojechał. #569 i #566 stoja sobie jeszcze w najlepsze bez numerów (info z dzisiaj) na tyłach, bez numerów taborowych widziałem też dziś na tyłach SPAK Ikarusa #1086.