Forum

Protest na ulicy

Kilkudziesięciu mieszkańców, policja, straż miejska oraz pracownicy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego zgodnie z planem zjawili się wczoraj o g. 15.30 na skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego i Reduty Ordona w Szczecinie. Do zapowiedzianej blokady jednak nie doszło. Mimo że ruch na ul. Reduty Ordona nie zmalał.

wysłane przez Iwo

Widać, coraz ciekawiej się robi... Delikatnie mówiąc idą wybory i Grabiec ma trudny orzech do zgryzienia, jak się nie narazić mieszkańcom, w zasadzie wyborcom... Ciekawe, co też ZDiTM nam zaproponuje...

wysłane przez enka167 25

Iwo napisał(a):

> Widać, coraz ciekawiej się robi... Delikatnie mówiąc idą > wybory i Grabiec ma trudny orzech do zgryzienia, jak się nie > narazić mieszkańcom, w zasadzie wyborcom...

I tak co by nie zrobił to komuś się narazi. Wyrzuci autobusy to narazi się tym co z nich korzystają, nie wyrzuci to narazi się tym co ich nie chcą.

wysłane przez Luke_Police 151

Mam nadzieję, że nie puszczą przez Taczaka linii 75, bo wydłużyłoby to jej czas przejazdu, a chętnie z niej korzystam jeżdżąc na studia właśnie z uwagi na to, że tak jest szybciej (niż tramwajem linii 9). Tak czy owak, jeżeli wyrzuciliby 75, pojawiłyby się protesty rzeszy mieszkańców, że mają utrudniony dojazd do centrum, gdyby wyrzucili 60 zaczęliby narzekać studenci, więc chyba najkorzystniej będzie w układzie: - 75 Reduty Ordona; - 60 Grota Roweckiego; - 53 Taczaka.

-- I nagle zyskałem czerwony kolor. Myślę, że w żółtym było mi bardziej do twarzy ;-)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> - 75 Reduty Ordona; > - 60 Grota Roweckiego; > - 53 Taczaka.

Wciąż twierdzę, że najlepiej było nic nie ruszać, ale jeśli już to ta propozycja jest chyba faktycznie najlepsza.
Luke_Police napisał(a):

(...) chyba > najkorzystniej będzie w układzie: > - 75 Reduty Ordona; > - 60 Grota Roweckiego; > - 53 Taczaka.

Ale niczego nie możemy być pewni. Decyzja ma być najpóźiej we wtorek. A rozważany jest też pomysł, by to właśnie 75 skręcał z Raduty w Łukasińskiego, Taczaka i którymś magicznym skrzyżowaniem (nie znam dobrze tej okolicy) pakował się od razu w Witkiewicza na odcinku dotąd nie obsługiwanym przez KM.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez techno

torwid napisał(a):

> Ale niczego nie możemy być pewni. Decyzja ma być najpóźiej > we wtorek. A rozważany jest też pomysł, by to właśnie 75 > skręcał z Raduty w Łukasińskiego, Taczaka i którymś > magicznym skrzyżowaniem (nie znam dobrze tej okolicy) pakował > się od razu w Witkiewicza na odcinku dotąd nie obsługiwanym > przez KM.

To magiczne skrzyżowanie, to właśnie skrzyżowanie Taczaka/Witkiewicza. Jest jeszcze trochę innych pomysłów, ale niech nam najpierw wybudują Nowoszeroką to się zacznie je sprawdzać :) pzdr

-- Reflektor prawdy rzuci światło na ukrytych w krzakach manipulatorów!

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez alat57

Luke_Police napisał(a):

> - 75 Reduty Ordona; > - 60 Grota Roweckiego; > - 53 Taczaka.

Uważam że ta propozycja powinna zadowolić tych wszystkich którzy na swoich ulicach nie chcą dużego ruchu, tylko że znając życie i ludzi to zaczną się protesty - dlaczego ta a nie tamta linia jedzie przez tą a nie tamtą ulicą?

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez kapil

"Kursuje tam 5 linii dziennych, 4 komercyjne i 1 nocna."

4 komercyjne? 702, 705, 708 i? Jeżeli 5 dziennych (czyli + 74 i 80) to 2 nocne 521 i 529.

wysłane przez t105n 49

kapil napisał(a):

> 4 komercyjne? 702, 705, 708 i?

I te 3 linie wykonują łącznie ok. 30 kursów przez cały dzień.

wysłane przez maciekos95 2

kapil napisał(a):

> 4 komercyjne? 702, 705, 708 i?

Może 706????:-)