Forum

Październikowe zmiany rozkładów

1 i 2 października nastąpią zmiany rozkładów jazdy niektórych linii autobusowych, związane głównie z rozpoczęciem roku akademickiego.

wysłane przez torwid  67

Na liniach 53, 60 i 81 przywrócone zostaną zimowe rozkłady jazdy.

No co do 60 to się jeszcze coś może zmienić. Jest szansa, że z początkiem października pojedzie Łukasińskiego-Taczaka-Derdowskiego. Przynajmniej dziś po raz pierwszy padło takie oficjalne stwierdzenie.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez pawelp19 −3

torwid napisał(a):

> No co do 60 to się jeszcze coś może zmienić. Jest szansa, > że z początkiem października pojedzie > Łukasińskiego-Taczaka-Derdowskiego. Przynajmniej dziś po > raz pierwszy padło takie oficjalne stwierdzenie.

Mam sporą nadzieję że nie gdyż jak jeździła przez Reduty Ordona było mi to bardzo na rękę :P ale też domyślam się że innej opcji niebędzie skoro wiadomo już że 53 będzie przez Roweckiego to wątpie żeby 75 puścili przez Taczaka bo to by wydłużyło tylko trase a na niewiele by się zdało ale zobaczymy jak to będzie :)
pawelp19 napisał(a):

> Mam sporą nadzieję że nie gdyż jak jeździła przez Reduty > Ordona było mi to bardzo na rękę :P

Niestety jak widać nie wszystkim było to na rękę :(

> ale też domyślam się > że innej opcji niebędzie skoro wiadomo już że 53 będzie > przez Roweckiego to wątpie żeby 75 puścili przez Taczaka bo > to by wydłużyło tylko trase a na niewiele by się zdało ale > zobaczymy jak to będzie :)

Raczej nie puszczą 75 przez Taczaka. Po pierwsze trasa by się wydłużyła. Po drugie pozbawiłoby to wielu ludzi dojazdu do Centrum (myślę tu głównie o okolicach ul. Zawadzkiego).

wysłane przez alat57

enka167 napisał(a):

> Raczej nie puszczą 75 przez Taczaka. Po pierwsze trasa by się > wydłużyła. Po drugie pozbawiłoby to wielu ludzi dojazdu do > Centrum (myślę tu głównie o okolicach ul. Zawadzkiego).

a kto powiedział że nie pojedzie przez ul. Zawadzkiego?

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
alat57 napisał(a):

> enka167 napisał(a):

> > Raczej nie puszczą 75 przez Taczaka. Po pierwsze trasa by się > > wydłużyła. Po drugie pozbawiłoby to wielu ludzi dojazdu do > > Centrum (myślę tu głównie o okolicach ul. Zawadzkiego). > > a kto powiedział że nie pojedzie przez ul. Zawadzkiego?

No, Rada Osiedla Pogodno miała takie pomysły. Popatrzcie zresztą jak mieszkańcy osiedla Horeszów "wyczuli koniunkturę". Nie mówię, że linia do centrum przez Taczaka nie jest potrzebna - tylko dlaczego czyimś kosztem?
lhb178 napisał(a):

> No, Rada Osiedla Pogodno miała takie pomysły. Popatrzcie zresztą > jak mieszkańcy osiedla Horeszów "wyczuli koniunkturę". Nie > mówię, że linia do centrum przez Taczaka nie jest potrzebna - > tylko dlaczego czyimś kosztem?

No jak widać niektórzy sie tym nie przejmują :(
Ja mam do Ciebie jedną prośbę - przeczytaj w instrukcji pisania na forum punkty 1 i 11 i wyciągnij wnioski.
torwid napisał(a):

> No co do 60 to się jeszcze coś może zmienić. Jest szansa, > że z początkiem października pojedzie > Łukasińskiego-Taczaka-Derdowskiego.

Szansa? Lepiej zabrzmiałoby: ryzyko.

wysłane przez torwid  67

lhb178 napisał(a):

> Szansa? Lepiej zabrzmiałoby: ryzyko.

Jak zwał, tak zwał. Miałem na myśli to, że po raz pierwszy wiceprezydent Grabiec oficjalnie przyzynał, że przez Taczaka pojedzie 60 i że może się to stać w ciągu tygodnia. Tyle podobno wystarczy na zmianę rozkładu i nowe tabliczki, więc reszta w rękach ZDiTM. :D

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez yoss83

Czyli linia, która z zaożenia ma obsługiwać komleks akademicki będzie się teraz zatrzymywała dalej od niego. Czemu ma to służyć? A co do przystanku końcowego na Południowej to w Szczecinie i tak jest zbyt wiele miejsc, gdzie linie jadące w tym samym kierunku mają inaczej zlokalizowane przystanki. (chodzi mi w tym konkretnym wypadku o wsiadanie na pętli do 81, czemu nie jednocześnie do 61bis? )

wysłane przez lhb178 19

yoss83 napisał(a):

> Czyli linia, która z zaożenia ma obsługiwać komleks > akademicki będzie się teraz zatrzymywała dalej od niego. > Czemu ma to służyć?

Pętla na Cukrowej nie jest dostosowana do kursowania tam dwóch linii, a miejsca na powiększenie wbrew pozorom nie ma.
C

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Witam

Zmiana na C to powrót do przeszłości - paiętam że w latach 90 C na placu Słowiańskim stawało a potem jak po "dłuższej" przerwie pojawiłem się w dąbiu byłem mocno zdziwiony że już nie staje. W któym roku mu ten przystanek wycięto?

-- Volvo ponad reszte busów :)