Forum

Remont na piastów?

wysłane przez yoss83

Ostatnimi dniami jeżdżąc Al. Piastów na wyskokości Boh.Getta/Małkowskiego zauważyłem na torach panów w pomarańcfzowych kamizelkach, obok leżały luzem szyny. Czyżby szykował się remont tego odcinka, poniekąd najbardziej dobitego na całej długości ulicy, czy niestety chodzi tu o coś minnego?

wysłane przez Pepe 90

yoss83 napisał(a):

> Czyżby szykował się remont tego odcinka, poniekąd > najbardziej dobitego na całej długości ulicy, czy niestety > chodzi tu o coś minnego?

Remont owszem, ale niestety nadal doraźny (tu wymiana kawałka, tam paru metrów) :(

wysłane przez enka167 25

man751 napisał(a):

> Remont owszem, ale niestety nadal doraźny (tu wymiana > kawałka, tam paru metrów) :(

Na tym odcinku przydałby się kapitalny remont. Tatry już niedługo przyjdą, nie wiem czy ten doraźny remont wiele da?

wysłane przez leks 15

man751 napisał(a):

> Remont owszem, ale niestety nadal doraźny (tu wymiana > kawałka, tam paru metrów) :(

Taa to będzie na pewno taka prowizorka jak na Boh. Warszawy. Nie było nawet przetargu więc nic poważnego tam nie zrobią.

-- ggf

wysłane przez techno

Wymiana szyn na zdezelowanym odcinku. W końcu. Jak wczoraj jechałem, to wygrzebana była już ziemia. Nadzieja jest, że po wymianie przestanie bujać pierwszoklasowo;)

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez lhb178 17

yoss83 napisał(a):

> Czyżby szykował się remont tego odcinka, poniekąd > najbardziej dobitego na całej długości ulicy, czy niestety > chodzi tu o coś minnego?

Wygląda na reanimację pod Tatry. Ostatnio wymieniono szyny na Powstańców Wlkp. "w dół". Jeździ się zdecydowanie lepiej niż po szynach, którym została połowa wysokości główki ;>