Forum

MAN NG272 na linii 808 odpoczywa na pętli

zdjęcie
MAN NG272 na linii 808 odpoczywa na pętli
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez mike_1994

No to Dąbie sie pochwaliło. Szkoda tylko, że to niecodzienność na tej linii, choć może gdy klonownickie wyjadą na linie nie będzie za późno dla 808 (chyba, że nie skończą torowiska na Ku Słońcu przed 1 listopada =]).

-- Słońce świeci, ptaszek śpiewa, a mnie w budzie krew zalewa.
mike_1994 napisał(a):

> No to Dąbie sie pochwaliło. Szkoda tylko, że to > niecodzienność na tej linii, choć może gdy klonownickie > wyjadą na linie nie będzie za późno dla 808 (chyba, że > nie skończą torowiska na Ku Słońcu przed 1 listopada =]).

Ja myślę, że ten MAN to dlatego, że weekend jest, w dni powszednie SPAD wysyła głównie Ikarusy. Natomiast dziś oprócz MAN-a NG272 i Mercedesa z PKS-u kursował jeszcze jakiś Volvo B10MA. Co do torów to remont wygląda imponująco. Rozebrane są szyny wzdłuż cmentarza, leży pełno betonowych podkładów. Obok przebudowywanego skrzyżowania wykopy są jeszcze większe, zaczęli też coś kopać w stronę Hipermarketów, ale tylko kilkadziesiąt metrów.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Co do torów to remont wygląda > imponująco. Rozebrane są szyny wzdłuż cmentarza, leży > pełno betonowych podkładów. Obok przebudowywanego > skrzyżowania wykopy są jeszcze większe, zaczęli też coś > kopać w stronę Hipermarketów, ale tylko kilkadziesiąt > metrów.

To jak tam tak ciekawie, to może jak ktoś ma czas, to by zarzucił nowymi fotami, bo człowiek nie ma czasu osobiście się wybrać :]

-- To były czasy: 104 - Podjuchy - Dolna Odra 110 - Gryfino - Dolna Odra
Błażej napisał(a):

> To jak tam tak ciekawie, to może jak ktoś ma czas, to by > zarzucił nowymi fotami, bo człowiek nie ma czasu osobiście > się wybrać :]

Teraz zaczynam studia (IV rok), a moja uczelnia jest niedaleko, więc jak to na początku semestru kupa okienek i totalna dezorganizacja. Jak będę miał dłuższe okienko i będzie ładna pogoda, to się tam przejdę z aparatem =)

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)