Forum

Dziwnie działający wyświetlacz

zdjęcie
Dziwnie działający wyświetlacz
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez RoGaL

Nie wiecie może co mu się stało z tym wyświetlaczem, że nie wyświetla kierunku jazdy tylko sam numer linii?
RoGaL napisał(a):

> Nie wiecie może co mu się stało z tym wyświetlaczem, że > nie wyświetla kierunku jazdy tylko sam numer linii?

Czasem wyświetla kierunek, nie wiem od czego to zależy. Tyle, że często na tylnym podczas wyświetlania kierunku pojawia się jego fragment. Więc, gdyby z przodu wświetlić "103 Głębokie" to z tyłu byłoby "kie" :D http://foto.mkm.szczecin.pl/big/1149688534.jpg Ale i tak najlepszy jest wyświetlacz w #3030. Jak wyświetla kierunek, to na środkowej części zazwyczaj widoczny jest fragment kierunku przeciwnego. Widziałem to zjawisko wielokrotnie na liniach 103, 102 i 111. Niestety do tej pory nie udało mi się zrobić wartościowego zdjęcia (choć ze 2 zrobiłem).

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
RoGaL napisał(a):

> Nie wiecie może co mu się stało z tym wyświetlaczem, że > nie wyświetla kierunku jazdy tylko sam numer linii?

Chodzi o sposób wpisania. W sterowniku niemieckim (od wyświetlaczów) wpisuje się : 10301 linia+kiernuek np.: 10301 Zakł. Chemiczne 10302 Police Rynek 10303 Głębokie

Kierowca ma wpisane 10304 co oznacza błąd. I wtedy wyświetla się tylko numer. Gdybym wpisał 200601 na wyświetlaczu pojawił by się 2006. Kierowca znów leniwy.

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez RoGaL

A tak przy okazji tego autobusu, wie ktoś może co mu się stało z pulpitem? Wczoraj jadąc nim zauważyłem, że na ekranie zamiast wyświetlanych informacji miał czarne kreski.

wysłane przez Filip_Police 7

RoGaL napisał(a):

> A tak przy okazji tego autobusu, wie ktoś może co mu się > stało z pulpitem? Wczoraj jadąc nim zauważyłem, że na > ekranie zamiast wyświetlanych informacji miał czarne > kreski.

Sorry, że temat dawny, ale znam odpowiedź ;D Ilość kresek na sterowniku głownym w pulpicie oznacza ilość błędów - usterek w autobusie (chyba dotyczących tylko elekryki). Np. 2202 jeźdząc na 79 miał tylko 3.

-- Reaktywacja 120M w Policach - prawie jak powrót zombii (prawie robi wielką róznicę) ;D

wysłane przez Phobos 17

Kierunku nie wyświetla. Łał, sensacja.

Do autora: gdybyś zobaczył na przednim wyświetlaczu datę i godzinę, a po chwili jeszcze kto ma dziś imieniny, to to byłoby dziwne :-P

-- Czy jesteś gotów na jeszcze nowszą jakość?

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.