Forum

Objazdowy MAN przeciska się przez modernizowaną ulicę

zdjęcie
Objazdowy MAN przeciska się przez modernizowaną ulicę
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez LLUZNIAK

Mógłby ktoś zaspokoić moją ciekawość i olśnić mnie w temacie kartek naklejonych na trzecich drzwiach tego wozu? Bo jak na napis "drzwi otwierane przez pasażera" to ta kartka jest według mnie trochę przy duża :>
LLUZNIAK napisał(a):

> Mógłby ktoś zaspokoić moją ciekawość i olśnić mnie w > temacie kartek naklejonych na trzecich drzwiach tego wozu? Bo > jak na napis "drzwi otwierane przez pasażera" to ta kartka > jest według mnie trochę przy duża :>

Na kartce jest napis "Drzwi otwierane przez pasażera", a i tak ludzie stojący przed zamkniętymi drzwiami tego nie widzą :/

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie
Wojciech napisał(a):

> Na kartce jest napis "Drzwi otwierane przez pasażera", a i > tak ludzie stojący przed zamkniętymi drzwiami tego nie widzą > :/

No baaa, a w dwudrzwiowych MANach stoją z tyłu pojazu i czekają na gwiezdne wrota;), ale o tym już pisałem :D. Żadne kartki nie pomogą, ludzie żyją przyzwyczajeniami...
Piotr napisał(a):

> No baaa, a w dwudrzwiowych MANach stoją z tyłu pojazu i > czekają na gwiezdne wrota;), ale o tym już pisałem :D. Żadne > kartki nie pomogą, ludzie żyją przyzwyczajeniami...

Eee tam, przyzywczają się z czasem. Jak w Policach nie mogli przywyknąć do guzików w ex-berlińczykach, tak teraz nawet w najstarszych NG312 sami szukają przycisku, wciskają STOPy i odsuwają się nieraz od drzwi. Raz nawet jakiś pasażer, bodajże w #750, wydarł się na drugiego, żeby odsunął się od drzwi, "bo nie ruszymy". Nieszczęśnik akurat stał przy zepsutych, wiecznie sprawiających kłopot, drugich drzwiach... no i oberwał paroma niemiłymi słowami ;)

-- Kto rano wstaje, temu wykolejenie :>

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/