Forum

"5" wypadła z szyn

Z powodu awarii tramwaju ponad godzinę pl. Rodła nie był przejezdny. - Już jestem spóźniona. Szef zwolni mnie z pracy - martwiła się Anna Masłowska.

wysłane przez Iwo

>- Ze wstępnych ustaleń wynika, że tramwaj linii "11" najechał na >impulsator, który spowodował przełożenie zwrotnicy. Jadąca przed >nim "piątka" nie zdążyła jeszcze zjechać ze zwrotnicy

Czyli winnym zdarzenia będzie motorniczy tramwaju linii 11, a także sieciowcy z MZK, wynika z tego, że nie zadziałała blokada zwrotnicy...

Kocham nasze MZK... Iwo

wysłane przez Mario  ?

Iwo napisał(a):

> Czyli winnym zdarzenia będzie motorniczy tramwaju linii 11,

A ja się zastanawiam, po co motorniczy "jedenastki" przełożył zwrotnice?. Przecież linia 11 jedzie tak samo jak "piątka" :-/

-- Moje ulubione tramwaje to: 1003+1004 i 1047+1048

wysłane przez M21 8

Bella napisał(a):

> A ja się zastanawiam, po co motorniczy "jedenastki" > przełożył zwrotnice?. Przecież linia 11 jedzie tak samo jak > "piątka" :-/

Możliwe jest ze poprostu wpadł w poslizg i nie zdążył sie zatrzymac na czas . A przejechał bez prądu i zwrotnica odrzuciła .Ale na 100 procent zepsuta była blokada zwrotnicy .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez Iwo

M21 napisał(a):

> odrzuciła .Ale na 100 procent zepsuta była blokada zwrotnicy .

Zdaje mi się, że nie jesteś członkiem komisji badającej takie przypadki, więc nie wypowiadaj takich sądów. Radził bym zacząć od siebie od np. przestrzegania rozkładu jazdy Panie Motorniczy, bo następnym razem za wcześniejszy odjazd z przystanku o 4 minuty pojawią Ci się w karcie dwie pieczątki.

Iwo

wysłane przez M21 8

Iwo napisał(a):

[Ciah]

A sory ty jestes w spec komisji ?? I o co ci hodzi z tymi 4 minutami ??

wysłane przez Moderator 0

M21 napisał(a):

Speckomisji piszemy łącznie, a chodzi przez CH. Czy my naprawdę tak wiele wymagamy?

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Iwo

Bella napisał(a):

> > A ja się zastanawiam, po co motorniczy "jedenastki" > przełożył zwrotnice?. Przecież linia 11 jedzie tak samo jak > "piątka" :-/

Hehh, chyba jeszcze jestem zaspany. Faktycznie, nie miało by to sensu. NIemniej jednak mógł to zrobić prze przypadek, lub doszło do awarii urządzeń sterowania zwrotnicą.

Iwo