Forum

Ruch w tramwajach

Komisja przetargowa wybrała w końcu tramwaje, jakie Szczecin chce kupić do końca przyszłego roku. Przetarg rozpoczął się na początku września, po kilkakrotnym przesunięciu terminu. Umowa może być jednak podpisana tylko wtedy, jeśli w ciągu 7 dni nie wpłyną protesty. Szybciej dotrą do nas używane tramwaje z Niemiec, bo zakupy są niezbędne.

wysłane przez kajetansz 65

No to zobaczymy, czy będą to kompletnie nowe tramwaje, czy zrobione na jakiś starych pudłach.

Штирлиц

wysłane przez Piotr

Stirlitz napisał(a):

> No to zobaczymy, czy będą to kompletnie nowe tramwaje, czy > zrobione na jakiś starych pudłach.

Nowe to nowe ;) nie wydaje mi się, aby mogli zastosować stare pudło...Nie wyklucza to jednak możliwości odkupienia czegoś nowego od Alstomu-o ile zostało im jakieś pudełko;).

wysłane przez yoss83

Ja sie jednak boję, że firma pójdzie na łatwiznę i doczepy nie będą się zbytnio różniły od modernizacji i biała bulwa będzie ciągała koszmarka ;-) A szkoda, bo gdyby wygrał HCP z dużą dozą prawdopodobieństwa można by spodziewać się czegoś na kształt 123N skoro już mają linię produkcyjną. Pożyjemy, zobaczymy...

wysłane przez konjo 4

yoss83 napisał(a):

> Ja sie jednak boję, że firma pójdzie na łatwiznę i > doczepy nie będą się zbytnio różniły od modernizacji i > biała bulwa będzie ciągała koszmarka ;-)

Wiesz narazie nie ma co panikować, może firma będzie się chciała pokazać od lepszej strony jajko debiutant? Wszak bulwowe wytłoczki, drzwi IFE czy fotele Tapsa może kupić każdy... :)

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.