Forum

Sobotnia "niespodzianka" dla pasażerów linii 107

zdjęcie
Sobotnia "niespodzianka" dla pasażerów linii 107
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Miałem okazje dzisiaj nim jechac... Jego dni sa chyba policzone... Ma problemy z podjazdem pod gorke i na dodatek cos ze szkrzynia biegow.
ABC napisał(a):

> Miałem okazje dzisiaj nim jechac... Jego dni sa chyba > policzone... Ma problemy z podjazdem pod gorke i na dodatek > cos ze szkrzynia biegow.

Dni wszystkich polickich Ikarusów są policzone...
ABC napisał(a):

> Miałem okazje dzisiaj nim jechac... Jego dni sa chyba > policzone... Ma problemy z podjazdem pod gorke i na dodatek > cos ze szkrzynia biegow.

Może kierowca nie potrafił nim prawidłowo kierować. Podczas naszego wyjazdu do Nowego Warpna ten wóz nie sprawiał żadnych problemów. Chyba, że już zdążyli go dobić po ostatniej naprawie :P

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
> Może kierowca nie potrafił nim prawidłowo kierować. Podczas > naszego wyjazdu do Nowego Warpna ten wóz nie sprawiał > żadnych problemów. Chyba, że już zdążyli go dobić po > ostatniej naprawie :P

Całkiem realne, różne rzeczy się dzieją w zajezdniach. Ten 1298 co tak buczy jak Volvo (w innym wątku ktoś tak napisał) to przez długi czas trafiał na kierowców, którzy chyba testowali jakie najwyższe obroty osiągnie silnik RABA-MAN...
Luke_Police napisał(a):

> Może kierowca nie potrafił nim prawidłowo kierować.

Ja tylko dopiszę, że dostał go bardzo młody kierowca, który na każdym kółku łapał jakieś opóźnienie. Widocznie oswajał się z wozem i być może stąd te kłopoty...

Dla ciekawskich: wóz dojeździł do końca bez podmiany, zjechał do zajezdni jako ostatnia 107 :D

-- Kto rano wstaje, temu wykolejenie :>

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/