Forum

Miłośnik w Radzie Miasta?

Wybory samorządowe coraz bliżej. O tym, iż dyrektor MZK Jerzy Manduk startuje w wyborach na prezydenta miasta wiedzą już wszyscy. Jednak dopiero kilka dni temu w BIP Urzędu Miasta Szczecin znalazła się informacja, że z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Jerzego Manduka "Czas" w wyborach do Rady Miasta startuje Robert Piotr Łubiński - prezes Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej.

wysłane przez jas59  ?

Dobrze by było gdyby pan Robert Łubiński został wybrany na radnego. Znajomość zagadnień komunikacji miejskiej przez niego, obligowałaby Go do uświadomienia pozostałym radnym o konieczności zwiększenia nakładów na komunikację miejską.

-- cogito ergo sum

cogito ergo sum

wysłane przez Iwo

jas59 napisał(a):

> Dobrze by było gdyby pan Robert Łubiński został wybrany > na radnego.

Niestety, tak sie nie stalo.

Iwo

wysłane przez t105n  49

Nie tylko Robert kandyduje do RM. W okręgu nr 3 (Śródmieście, Niebuszewo) z listy PiS kandyduje inny miłośnik. Z tego co wiem, to czyta KOMIS, więc pewnie się ujawni :-)

wysłane przez Robert 5

t105n napisał(a):

> Nie tylko Robert kandyduje do RM. W okręgu nr 3 > (Śródmieście, Niebuszewo) z listy PiS kandyduje inny > miłośnik.

Oby było we władzach Szczecina (i to nie tylko w tej jednej kadencji) jak najwięcej fachowców, budujących lepszą przyszłość naszego miasta. :-)

wysłane przez leks 17

Robert napisał(a):

> Oby było we władzach Szczecina (i to nie tylko w tej jednej > kadencji) jak najwięcej fachowców, budujących lepszą > przyszłość naszego miasta. :-)

No no fachowcu, mam nadzieje, że jak Ci się uda to coś konkretnego zmienisz, a jest co.... Widząc twoje nazwisko byłem troche zaskoczony, bo nie wiedziałem, że startujesz, myślałem, że tylko jesteś w komitecie... :) Jesteś odpowiedzialną i porządną osobą z tego co zdążyłem zauważyć więc myśle, że zasłużyłeś sobie na poparcie MKM'ów i mam nadzieje, że poza miłośnikami będą osoby, które zechcą na Ciebie głosować. Mam tylko nadzieje, że polityka Ciebie nie zmieni (może zmieniać, ale byle na lepsze :) ) i że nadal będziesz sympatycznym człowiekiem, a nie takim gburem i złodziejem ;) jak to pewna część naszych politykow... To co, szykujesz jakieś niespodzianki? Kiedy rusza kampania :P? Jaką macie wizje rozwoju Szczecina? Co chcecie zmienić? Mam nadzieje, że poza samą komunikacją zajmiecie się też wieloma innymi poważnymi i wartymi uwagi sprawami w mieście.

wysłane przez PientaL

lex napisał(a):

> > zasłużyłeś sobie na poparcie > MKM'ów i mam nadzieje, że poza miłośnikami będą osoby, > które zechcą na Ciebie głosować.

Zwłaszcza, że głosuje się przecież w okręgach, a nie w ramach całego miasta, tak więc należałoby zapytać ilu my tam mamy tych miłośników na Pomorzanach i Gumieńcach ;)

wysłane przez t105n  49

PientaL napisał(a):

> tak więc należałoby zapytać ilu my tam mamy > tych miłośników na Pomorzanach i Gumieńcach ;)

I to co najmniej 18-letnich. ;-)

wysłane przez Luke_Police  163

PientaL napisał(a):

> tak więc należałoby zapytać ilu my tam mamy > tych miłośników na Pomorzanach i Gumieńcach ;)

Powoli żałuję, że tam nie mieszkam, bo miałbym w końcu na kogo głosować. A swoją drogą, to nie sądziłem, że podczas wyjazdu do Nowego Warpna Robert mówił poważnie na temat kandydowania w wyborach :P

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)

wysłane przez Ferrix 8

Luke_Police napisał(a):

> > Powoli żałuję, że tam nie mieszkam, bo miałbym w końcu na kogo > głosować.

A ja chyba się tam przeprowadzę... [byle szybko] :D

STMKŻ