Forum

812 na Pomorzany

Ze względu na roboty kanalizacyjne w ciągu alei Powstańców Wlkp., od 19 do 26 października od godz. 18:30 do końca okresu kursowania wstrzymany będzie ruch tramwajów na alei Piastów i alei Powstańców Wlkp. między ul. Jagiellońską a pętlą "Pomorzany".

wysłane przez torwid 64

Dojazd na Pomorzany zapewniać będą autobusy linii zastępczej 812, kursującej w relacji Piastów - Pomorzany Dobrzyńska.

Wg informacji z wiarygodnego źródła linię obsługiwać ma PKS Szczecin.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez jas59 ?

torwid napisał(a):

> Wg informacji z wiarygodnego źródła linię obsługiwać ma > PKS Szczecin.

Tak 4 brygady wystawi PKS a 1 SPA"Dąbie".

cogito ergo sum

wysłane przez M21 1

jas59 napisał(a):

> Tak 4 brygady wystawi PKS a 1 SPA"Dąbie".

Nie no to juz jest wstyd . Nidługo PKS zacznie jeszcze obsługiwac jakies linie normalne . Tak np 52 wtedy Dąbie bedzie mogło skasowac wszytkie M11 :D

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

> Nie no to juz jest wstyd . Nidługo PKS zacznie jeszcze > obsługiwac jakies linie normalne

A dlaczego wstyd? Chyba o to chodziło u podstaw organizacji komunikacji w Szczecinie. Tylko zostało to wypaczone i przetargi były robione pod SPA.

wysłane przez mike_1994

M21 napisał(a):

> Nie no to juz jest wstyd . Nidługo PKS zacznie jeszcze > obsługiwac jakies linie normalne . Tak np 52 wtedy Dąbie bedzie > mogło skasowac wszytkie M11 :D

Och jakbym się cieszył gdybym na 52 nie ujrzał dąbskiej M11-tki. Nie wiem w jakim stanie są Jelcze PKSu, ale jakie by nie były cieszyłbym się. Szkoda, że SPA "Dąbie" nie remontuje swoich Jelczy. Choćby jeden...

wysłane przez Pepe 90

mike_1994 napisał(a):

> Och jakbym się cieszył gdybym na 52 nie ujrzał dąbskiej > M11-tki. Nie wiem w jakim stanie są Jelcze PKSu, ale jakie by nie > były cieszyłbym się. Szkoda, że SPA "Dąbie" nie remontuje > swoich Jelczy. Choćby jeden...

A ile to "coś" można remontowac. Ostatnie remonty M11 były w dąbiu w 2002 r. i starczy. :(

wysłane przez mike_1994

man751 napisał(a):

> A ile to "coś" można remontowac. Ostatnie remonty M11 były w > dąbiu w 2002 r. i starczy. :(

Remont to na moje oko miał #346 we wnętrzu, i #50 wygląda jakby miał blacharkę (ale wątpie), ale nie dotyczy to drzwi, które są połatane i pordzewiałe.

wysłane przez Pepe 90

mike_1994 napisał(a):

> Remont to na moje oko miał #346 we wnętrzu, i #50 wygląda jakby > miał blacharkę (ale wątpie), ale nie dotyczy to drzwi, które są > połatane i pordzewiałe.

No to jeszcze przypomnij sobie wnętrze #353 i #354. :)

wysłane przez mike_1994

man751 napisał(a):

> No to jeszcze przypomnij sobie wnętrze #353 i #354. :)

Święta prawda, to teraz mogliby zająć się karoserią i wszystkim do czego są podłączone kabelki. ;]

wysłane przez konjo 4

torwid napisał(a):

> Wg informacji z wiarygodnego źródła linię obsługiwać ma > PKS Szczecin.

Focić, focić, focić... :D Czyli jednak się przełamali, ciekawe kiedy Komis poda informację przetarg na linię X bis wygrał PKS. ;)

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.

wysłane przez Phobos 17

> ciekawe kiedy Komis poda informację przetarg na linię X bis > wygrał PKS. ;)

Oby nigdy :-> Boże jak ja nie cierpie bisów ;-)

A na serio - bisy zazwyczaj robi się po to, aby przetargów unikać :-)

-- 8 października 2006 - Kolejowy KOMIS, odsłona pierwsza

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez konjo 4

Phobos napisał(a):

> A na serio - bisy zazwyczaj robi się po to, aby przetargów > unikać :-)

O faktycznie, mój błąd. Swoją drogą to szansa jest coraz większa, a jeśli PKS kupi sobie 0405GN jakimś cudem to w otwartym przetargu mają ogromne możliwości zwycięstwa ceną.

wysłane przez torwid 64

konjo napisał(a):

a jeśli PKS kupi sobie 0405GN jakimś cudem to w > otwartym przetargu mają ogromne możliwości zwycięstwa ceną.

A mają coś na oku? Bo że szukają, to wiadomo od ładnych paru miesięcy, ale na razie jakoś bez skutku. Zainwestowali jedynie w turystyczne używki.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

torwid napisał(a):

> A mają coś na oku? Bo że szukają, to wiadomo od ładnych paru > mniesięcy, ale na razie jakoś bez skutku. Zainwestowali jedynie w > turystyczne używki.

Myślę że O405GN nie bedzie jakoś ciężko trafić zwłaszcza że PKS nie wymaga 4 par drzwi sam od siebie. Swoją droga dobre autobusy...

P.S. Ktoś pytał o Jelczydła PKS. Ciesz się że jeździsz dąbskimi na 52 (jak jeździsz) bo PKSu są jeszcze gorsze. Polecem przetestować na 711/714 (Wprawdzie L11). Ten złom nie powinien w ogóle wyjeżdżać z zajezdni choć jest po remoncie w Słupsku...

-- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez mike_1994

MC napisał(a):

> P.S. Ktoś pytał o Jelczydła PKS. Ciesz się że jeździsz dąbskimi > na 52 (jak jeździsz) bo PKSu są jeszcze gorsze. Polecem przetestować > na 711/714 (Wprawdzie L11). Ten złom nie powinien w ogóle > wyjeżdżać z zajezdni choć jest po remoncie w Słupsku...

Dzięki za info (że Jelcze PKSu są gorsze). Ciekawe gdzie oprócz 711 i 714 PKS tak zajeździł te Jelcze?

wysłane przez 105ngs

mike_1994 napisał(a):

> Dzięki za info (że Jelcze PKSu są gorsze). Ciekawe gdzie oprócz > 711 i 714 PKS tak zajeździł te Jelcze?

To wiadomo nie od dziś. Te bez remontu (a jest takich parę) to już w ogóle ekstra klasa na miarę najgorszych polickich - rdza aż po oczach bije. Co do zajeżdżania to darmobusy tylko dobijają te Jelczydła. Zauważ, że REALbusy często kursują też na zwykłych liniach PKSu, i to nie tylko numerowanych, które za daleko od Szczecina nie odjeżdżają, ale również tych dłuższych. Tam następuje największe zużycie.

wysłane przez konjo 4

torwid napisał(a):

> A mają coś na oku? Bo że szukają, to wiadomo od ładnych paru > miesięcy, ale na razie jakoś bez skutku.

Nie wiem co mają na oku, bo PKS, aż tak bardzo nigdy mnie nie interesował, ale myśle, że 0405GN spokojnie da się wyciągnąć jeszcze... pytanie tylko czy interesują się 3 czy 4 drzwiowymi (z zamierzeniem na jakieś miejskie) i ile chcą zapłacić.

Jednak MAN i Neoplan w Polsce cieszy się dużo większym wzięciem... używane 0405GN brał Gdańsk, Jaworzno (i w zasadzie z pamięci kończą mi się opcje :) ).

wysłane przez pawelp19 −3

Mam takie pytanko czy ten 812 już jeździ bo miał zacząć od dzisiaj a tym czasem w newsroomie czytam że 11 i 12 po 20 kursowały z Głębokiego do pętli Pomorzany to ja już neiwiem w końcu ?

wysłane przez MQ 0

pawelp19 napisał(a):

> Mam takie pytanko czy ten 812 już jeździ bo miał zacząć > od dzisiaj a tym czasem w newsroomie czytam że 11 i 12 po 20 > kursowały z Głębokiego do pętli Pomorzany to ja już > neiwiem w końcu ?

Mój błąd. Nie skojarzyłem, że objazdy już dzisiaj. News znika.
mkubien napisał(a):

> Mój błąd. Nie skojarzyłem, że objazdy już dzisiaj. News > znika.

Raczej mój błąd, a nie Twój :P Również nie skojarzyłem, że chodzi o zaplanowaną zmianę. Przepraszam za zamieszanie.