Forum

Trójskłady na linii 7

wysłane przez enka167 25

Dziś na 7/8 jeździ trojak. To jest nie lada gratka. Warto sfocić.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez enka167 25

enka167 napisał(a):

> Dziś na 7/8 jeździ trojak. To jest nie lada gratka. Warto > sfocić.

Najnowsze info. Trojaki będą puszczane na łamańce 7 aż do Wszystkich Świętych. Jest to związane z tym, że zostały już zmontowane trojaki na to właśnie święto, a wagony nie mogą stać "bezrobotnie" i dlatego będa jeździły na łamańcach 7. Co do brygady nie jest na stałe ustalona. W razie czego zawsze mozna sie dyspozytora zapytać :)

wysłane przez Pepe 234

enka167 napisał(a):

> Najnowsze info. Trojaki będą puszczane na łamańce 7 aż do > Wszystkich Świętych. Jest to związane z tym, że zostały > już zmontowane trojaki na to właśnie święto, a wagony nie > mogą stać "bezrobotnie" i dlatego będa jeździły na > łamańcach 7.

Info bardzo ciekawe, ale też dziwne. Dotychczas w ostatnich latach trojaki montowano 6, góra 7 dni przed 1 listopada. Dlaczego w tym roku zdecydowano się już na to 18/19 października? :)

wysłane przez enka167 25

man751 napisał(a):

> Info bardzo ciekawe, ale też dziwne. Dotychczas w ostatnich > latach trojaki montowano 6, góra 7 dni przed 1 listopada. > Dlaczego w tym roku zdecydowano się już na to 18/19 > października? :)

Nie mam pojęcia czemu tak zrobili w tym roku. Może jest to związane z tym, że jest mniej pracowników na zapleczu, bo kilku ludzi jest na szkoleniu w Niemczech. Szkolenie jest związane z przyjściem tatr.

wysłane przez 105ngs

man751 napisał(a):

> Dlaczego w tym roku zdecydowano się już na to 18/19 > października? :)

A mnie interesuje jeszcze jedno. Ile trojaków będzie w tym roku ? Jak wiadomo po modernizacji 738+751 musi jednego ubyć i teraz pytanie czy chociaż spróbują go czymś zastąpić czy też będzie o jednego mniej. Bo w zeszłym roku złączonych było 5, ale jeździły 4, więc teoretycznie jednego może nie być, tylko że wtedy nie będzie rezerwy.

wysłane przez Pepe 234

105ngs napisał(a):

> Jak wiadomo po modernizacji 738+751 musi jednego ubyć i teraz > pytanie czy chociaż spróbują go czymś zastąpić czy też > będzie o jednego mniej. Bo w zeszłym roku złączonych było 5, > ale jeździły 4

No niestety to ostatnie rozwiązanie jest niemal pewne. :/ Nie liczyłbym na to, że będą szukac czegokolwiek w zamian. Dobrze będzie jak te 4 trójskłady puszczą będą w stanie wypuścic. Przecież było słychac głosy z ZDITM-u 2 lata temu przy okazji uśmiercenia podwójnych 102-jek, że 5 trójskładów 105-tek to i tak za dużo. :(

wysłane przez enka167 25

105ngs napisał(a):

> A mnie interesuje jeszcze jedno. Ile trojaków będzie w tym roku ?

Maja być 4 :), ale narazie zmontowany jest tylko ten jeden(754+750+735).

wysłane przez paki

enka167 napisał(a):

> Najnowsze info. Trojaki będą puszczane na łamańce 7 aż do > Wszystkich Świętych. Jest to związane z tym, że zostały > już zmontowane trojaki na to właśnie święto, a wagony nie > mogą stać "bezrobotnie" i dlatego będa jeździły na > łamańcach 7. Co do brygady nie jest na stałe ustalona. W > razie czego zawsze mozna sie dyspozytora zapytać :)

Głupie pytanie z mojej strony, ale 25 października wszystkie trójskłady będą już na "ósemce"?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Pepe 234

paki napisał(a):

> Głupie pytanie z mojej strony, ale 25 października wszystkie > trójskłady będą już na "ósemce"?

Głupie? To czemu pytasz? Jeśli na Ku Słońcu uporają się z torowiskiem to napewno wszystkie trójskłady będą jeździc od soboty 28.10, wcześniej (tzn. 25, 26, 27.10) nie liczyłbym na wszystkie 4, tak jest co roku. :)

wysłane przez paki

man751 napisał(a):

> Głupie?

Piszę, że głupie, bo z pewnością jakiś znawca szczecińskiej komunikacji mnie tu zaraz wyśmieje...

Właśnie dzięki tym trojakom i dodatkowym brygadom bardzo lubię Wszystkich Świętych: tramwaj na Gumieńce średnio co trzy minuty, od cmentarza aż do Gumieniec w tramwaju luzy:)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez MiWolo

Z jakiej to okazji tramwaj składa się z 3 wagonów? Bardzo mnie ździwił widok tego tramwaju na Pl.Kościuszki.
MiWolo napisał(a):

> Z jakiej to okazji tramwaj składa się z 3 wagonów? Bardzo > mnie ździwił widok tego tramwaju na Pl.Kościuszki.

Co roku na święto Wszystkich Świętych na linię 8 wypuszczane są 3-wagonowe składy w celu zwiększenia możliwości przewozowych dla pasażerów jadących na i z Cmentarza Centralnego. Podobnie również puszczane są dodatki na liniach autobusowych z tego co pamiętam to na 67 (choć nie jestem pewien czy na 53 i 60 też). Po 2 listopada trójskłady są rozłączane.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Podobnie również puszczane są dodatki > na liniach autobusowych z tego co pamiętam to na 67 (choć nie > jestem pewien czy na 53 i 60 też)

Na 53 co roku są dodatki, a na 60 jeździły kilka lat temu.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez mkokolus

Mnie tylko ciekawi czy w ten weekend na 7 będą jeździć trojaki?.

wysłane przez Wojciech

mkokolus napisał(a):

> Mnie tylko ciekawi czy w ten weekend na 7 będą jeździć > trojaki?.

Trojaki będą tylko w dni powszednie na wybranych brygadach szczytowych. Mnie ciekawi, od kiedy po znaku zapytania stawia się kropkę :]

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez enka167 25

Dziś na 7 jeżdżą 3 trojaki: 7/4 752+774+773 7/10 754+750+734 7/12 763+778+777 Fociści do dzieła :)

wysłane przez Wojciech

enka167 napisał(a):

> Dziś na 7 jeżdżą 3 trojaki: > 7/10 754+750+734

754+750+735 jak już :)

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez enka167 25

Wojciech napisał(a):

> 754+750+735 jak już :)

Masz rację, omyłkowo wcisnęłam 4 zamiast 5.

wysłane przez paki

enka167 napisał(a):

> Dziś na 7 jeżdżą 3 trojaki: > 7/4 752+774+773 > 7/10 754+750+734 > 7/12 763+778+777

Znamy już trzy, pozostały jeszcze dwa. Będą złożone z 105N2k/2000?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Pepe 234

paki napisał(a):

> Znamy już trzy, pozostały jeszcze dwa. Będą złożone z > 105N2k/2000?

Tak oczywiście, zapewne po staremu czyli: 785+786+784 i 787+788+783. Aczkolwiek ukłony przed Pogodnem bo byłem pewien że 5 trojaka nie zmontują. :) Inna sprawa czy on jeszcze wyjedzie... Bo rekordy bił na swoim drugim kółku w szarpaniu.

wysłane przez Pepe 234

Miła niespodzianka dziś na 8 czy pogodno się przeliczyło z możliwościami obsadzenia pozostałych linii? Zamiast czterech, w popołudniowym szczycie kursowało aż pięć trojaków. :)

-- Komis to nie informacja turystyczna.