Forum

Będzie blokada ul. Reduty Ordona

Zjednoczone komitety protestacyjne z ulic: Reduty Ordona, Horeszków, ks. Robaka i gen. Sadowskiego, twierdzą, że inaczej nie dogadają się z miastem.

wysłane przez paki 54

Szczerze, to ta cała sytuacja zaczyna mnie powoli już nużyć... Ile można o tym samym? jak tylko zabiorą 75 z Reduty Ordona, to po dwóch tygodniach będą znów blokady, bo nie będzie połączenia z centrum...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mieszkańcy ul Horeszków chcą by 75 jeździło przez Taczaka, A ja chcę żeby pod moim domem jeździło A i to 24h/dobę i co z tego że tak chce? Gdy zaproponowano ludziom jedyną sensowną możliwość rozłożenia linii w tamtym rejonie to się buntują jeszcze bardziej. W takim układzie ok. Wszystkie linie na Taczaka i zero przystanków w okolicy niech chodzą do KM kilometrami.

-- Volvo ponad reszte busów :)
MC napisał(a):

> Gdy zaproponowano ludziom > jedyną sensowną możliwość rozłożenia linii w tamtym > rejonie to się buntują jeszcze bardziej. W takim układzie > ok. Wszystkie linie na Taczaka i zero przystanków w okolicy > niech chodzą do KM kilometrami.

Mhm to może od razu wysadźmy w powietrze oba te osiedla i zbudujmy tam jedną szeroką ulicę po której pojadą wszystkie 3 linie. Byłby spokój przynajmniej. A tak na poważnie, to obawiam się, że co by miasto nie zrobiło, to zaraz znajdzie się ktoś, żeby oprotestować nowy układ linii w tym rejonie, więc jedyne co można sensownego zrobić w tej sprawie to zignorować tych ludzi. Tyle tylko, że teraz w okresie zbliżających się wyborów miasto będzie starało się ulegać, by urzędnicy nie stracili swych stanowisk i zostali ponownie wybrani na następną kadencję.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)