Forum

Zjeżdżamy z placu budowy i do zajezdni! Następne składy...

zdjęcie
Zjeżdżamy z placu budowy i do zajezdni! Następne składy jeszcze dziś
A nie dziś? Po 16 miały jeździć 2 składy z ludźmi, coby wszystko podocierać..?

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> A nie dziś? Po 16 miały jeździć 2 składy z ludźmi, coby > wszystko podocierać..?

Myślałem, że już rano miały być dwa składy z ludźmi. A skoro był tylko jeden i to bez ludzi... Niedoinformowanie :-)
HDD napisał(a):

> Myślałem, że już rano miały być dwa składy z ludźmi. A > skoro był tylko jeden i to bez ludzi... > Niedoinformowanie :-)

Ten był jak najbardziej zgodnie z planem. Podobno potem nawet szlifierkę uruchomili. Więc jest szansa, że zapowiadane 2 składy z ludźmi potem pojadą. Ale zdaje się, że planowano skróconą trasę Gumieńce-Dworcowa. Dyrekcja MZK na naradzie w UM, więc na razie nic konkretnie chyba nie stwierdzimy.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Podobno potem nawet > szlifierkę uruchomili.

Ciekawe, chyba się przejdę zobaczyć jak tam szyny wyglądają :-)

> Więc jest szansa, że zapowiadane 2 > składy z ludźmi potem pojadą. Ale zdaje się, że planowano > skróconą trasę Gumieńce-Dworcowa. Dyrekcja MZK na naradzie w > UM, więc na razie nic konkretnie chyba nie stwierdzimy.

A później? ;-> Interesuje mnie, ile kursów zrobią te składy. Kursy te chyba nie są opłacane przez ZDiTM, więc może jazda nimi będzie darmowa? :-D
HDD napisał(a):

> Interesuje mnie, ile kursów zrobią te składy. > Kursy te chyba nie są opłacane przez ZDiTM, więc może jazda > nimi będzie darmowa? :-D

Sam sobie odpowiem (info za mkubniem za torwidem za MZK ;-) — jak nie Stirlitza, to może mnie ktoś dziś ochrzani): Składy testowe (105Na 736+737 i 105Ng/S 745+746) będą jeździć do ok. godz. 20, bez ludzi.
torwid napisał(a):

> Ten był jak najbardziej zgodnie z planem. Podobno potem nawet > szlifierkę uruchomili.

A owszem szlifierka #024 po porannych przygotowaniach pojechała na Ku Słońcu. :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> A owszem szlifierka #024 po porannych przygotowaniach pojechała na > Ku Słońcu. :)

Jakoś o godzinie 12:40 widziałem ją na gumieńcach jak jechała.A ktoś wie o której godzinie i jak będzie jechał ten skład z ludźmi?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.