Forum

Konstalowska "stodwójka" na tyłach zajezdni Pogodno

zdjęcie
Konstalowska "stodwójka" na tyłach zajezdni Pogodno
kto jej tak oczy wydłubał? Normalnie widoczek jak z filmu "Ptaki" Hitchcocka ;), a czy są może w Polsce jacyć chętni na zakup naszych części od 102Na? (tak wiem, że to złom).
Piotr napisał(a):

> a czy są może w Polsce jacyć chętni na zakup naszych > części od 102Na? (tak wiem, że to złom).

Zapewne tylko huty. ;)

So never mind the darkness.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Piotr napisał(a):

> kto jej tak oczy wydłubał? Normalnie widoczek jak z filmu > "Ptaki" Hitchcocka ;), a czy są może w Polsce jacyć > chętni na zakup naszych części od 102Na? (tak wiem, że to > złom).

Sporo części jest zunifikowanych/zamiennych ze stopiątkami, a reszta pewnie bliższa do złomowiska.

wysłane przez luki663719 17

A jaki numer boczny ma ta stodwójka obok i co tam jeszcze stoi na tyłach Pogodna?

wysłane przez Wojciech

luki663719 napisał(a):

> A jaki numer boczny ma ta stodwójka obok i co tam jeszcze > stoi na tyłach Pogodna?

Obok stoi #630.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez paki 54

Dziwi mnie to, że tuż po remoncie wagon ten został odstawiony... Znacie może przyczynę jego odtawienia...?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Wojciech

paki napisał(a):

> Dziwi mnie to, że tuż po remoncie wagon ten został > odstawiony... Znacie może przyczynę jego odtawienia...?

Remont blacharski zakończono 12.2005, zaś wagon odstawiono 04.2006. To był tylko remont blacharski. Powodem odstawienia był stan tehcniczny(aparatura elektryczna).

wysłane przez luki663719 17

Wojciech napisał(a):

> Remont blacharski zakończono 12.2005, zaś wagon odstawiono > 04.2006. To był tylko remont blacharski. Powodem odstawienia > był stan techniczny(aparatura elektryczna).

Dlaczego nie przełożono aparatury z jakiejś sprawnej ''stodwójki''?

wysłane przez Wojciech

luki663719 napisał(a):

> Dlaczego nie przełożono aparatury z jakiejś sprawnej > ''stodwójki''?

Widocznie uznano, że nie ma takiej potrzeby i wagon można spokojnie odstawić. Nawet jakby przełożono aparaturę(nie mylić z taką do robienia bimbru) to wagon by najdłużej do końca tego roku jeździł :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Kiedys jak jechałem tym tramwajem i byl potworny tłok oparłem sie o drzwi jednego z tych złomow... Fajna mialem jasna kurtke.. ;) Miałem, bo w wyniku czego ubrudzila sie potwornie smarem. W zwiazku z czym : KASOWAC TEN ZŁOM !!!

wysłane przez Mareczek 1

ABC napisał(a):

> Kiedys jak jechałem tym tramwajem i byl potworny tłok > oparłem sie o drzwi jednego z tych złomow... Fajna mialem > jasna kurtke.. ;) Miałem, bo w wyniku czego ubrudzila sie > potwornie smarem.

Drzwi nie służa do opierania się, to raz. A dwa to wole mieć posmarowane prowadnice i kółeczka które w nich są (pewnie ktoś nawalił za dużo smaru, albo wytarł palce o drzwi), niż słuchać jęk otwierających i zamykających się drzwi...

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mareczek napisał(a):

> Drzwi nie służa do opierania się, to raz.

Był tłok i nie bylo innej mozliwosci niz oparcie sie o drzwi.

wysłane przez kajetansz 65

Mareczek napisał(a):

> Drzwi nie służa do opierania się, to raz.

Trzymam Cię za słowo.

Штирлиц