Forum

Niskopodłogowy "berlińczyk" z wizytą w Szczecinie

zdjęcie
Niskopodłogowy "berlińczyk" z wizytą w Szczecinie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez PawlukBoss21

Pamiętam te czasy jak testowany był na 7. Chciałbym spotkać jeszcze w Szczecinie z 5 takich tramwajów kursujących na 3 do Lasku Arkońskiego lub 12 na Dworzec Niebuszewo. Może w 2016-2017 kupi się takie składy do Szczecina.
PawlukBoss21 napisał(a):

> Pamiętam te czasy jak testowany był na 7. > Chciałbym spotkać jeszcze w Szczecinie z 5 takich > tramwajów kursujących na 3 do Lasku Arkońskiego lub 12 na > Dworzec Niebuszewo. > Może w 2016-2017 kupi się takie składy do Szczecina.

Weź się chłopie wreszcie ogarnij, bo o tych wozach piszesz już dosłownie wszędzie. Nawet nie dajesz żyć już na TWB, bo Szczecin powinien je sprowadzić... Mam nadzieję, że nie sprowadzi bo to stare i ciasne wozy. Mamy z resztą już obraz w jakim stanie są wozy z Berlina.
PrzemekW napisał(a):

> Weź się chłopie wreszcie ogarnij, bo o tych wozach piszesz > już dosłownie wszędzie. Nawet nie dajesz żyć już na TWB, > bo Szczecin powinien je sprowadzić...

Ale nie wspomniał nic o FG;)

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):

> Ale nie wspomniał nic o FG;)

Jeszcze nie ale jakby np. juz je kupiono i jeździły by w żółtych barwach go byłyby pytania typu "Kiedy zostaną przemalowane?" czy też "Czekam aż, w końcu je przemalują".
bartez napisał(a):

> Ale nie wspomniał nic o FG;)

Faktycznie... dziwne ;)
bartez napisał(a):

> PrzemekW napisał(a):

> Ale nie wspomniał nic o FG;)

Kurde juz nie mogę się doczekać aż takie wozy kupią. Tak z 5 sztuk i żeby były w FG i miały takie fajne kleksy i automaty do kawy bo biletomat nie potrzebny...

-- SPPK Police - mimo wielu, wielu, trudów istnieje już 17 lat.SPA Klonowica - w tym roku 15-to lecie :)
Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Nie rozumiem dlaczego ciągle wieszacie na niego psy. Chłopak ma swoją wizje coś mu się podoba, a coś nie. Każdy ma inne zdanie, a o gustach się nie rozmawia. Co do wozów z Berlina to jakby nie kupili używek, to do dziś głównym taborem byłby Konstal 105N i pochodne. Osobiście uważam że Tatry z Berlina to dobry zakup, chociażby dlatego że jest więcej miejsc siedzących i nie tarabanią tak jak Konstale. A co do FG to jestem takiego samego zdania, że tabor w tych barwach wygląda lepiej niż w barwach poprzednich. Również z dużym zaciekawieniem przypatruje się kolejnym przemalowanym wozom i cieszy mnie ten fakt bo pomału robi się ujednolicenie kursującego taboru na mieście. Na dzień dzisiejszy tabor jeżdżący po Szczecinie jest w czterech barwach. Wizerunek okropny. Dla nie interesujących się komunikacją w naszym mieście wygląda to tak jakby spółki nabyły co popadnie i gdzie popadnie okleiły w swoje loga i puściły na miasto.
tabor3377 napisał(a):

> Nie rozumiem dlaczego ciągle wieszacie na niego psy. Chłopak ma > swoją wizje coś mu się podoba, a coś nie. Każdy ma inne > zdanie, a o gustach się nie rozmawia.

Ale mówiąc w kółko o tym samym inni odbierają już takie komentarze jako strasznie irytujące.
333Wojtas333 napisał(a):

> Ale mówiąc w kółko o tym samym inni odbierają już takie > komentarze jako strasznie irytujące.

Na innym portalu zachowuje się tak samo...
LagunaGrandtour napisał(a):

> Na innym portalu zachowuje się tak samo...

Panowie, dajcie już spokój. Zrozumiał pewnie.
wsad123 napisał(a):

> Panowie, dajcie już spokój. Zrozumiał pewnie.

Chciałbym odnieść się do słów moich krytykantów, odnośnie mojej wizji szczecińskiej komunikacji miejskiej. Najpierw chciałbym podziękować tym co mnie wspierają w głoszeniu opinii o KM w Szczecinie. Odkąd mieszkam w Szczecinie wpadły mi w oko barwy Floating Garden. I dalej głoszę, że one powinny być na każdym pojeździe KM, oprócz wozów które są pierwsze do wycofania czyli Tatry T6A2D , Volvo B10Ma i MAN-y NL/NG**2. Ja zawsze kierowałem się zasadą, że trzeba iść z duchem czasu i pożegnać się z rzeczami, które już nie obowiązują. I takie zdanie mam o poprzednich barw miejskich, które widnieją na kilku już pojazdach miejskich. Powinno się także ujednolicić barwy w mieście( SPPK niech ma swoje kolory - też są ładne, ale SU18 powinno mieć rodzime barwy ). Co do tramwajów AEG GT6. Nie wyobrażam sobie , by Tatry T6a2D zastąpiły częściowo niskopodłogowe Moderusy Beta. Te tramwaje powinny kursować tam, gdzie nie wjadą takie tramwaje jak Pesa Swing czy konfliktowy AEG GT6 czyli linie 5,6,11 czyli obsługiwane przez Golęcin. A takie GT6 idealnie nadają się na SST, 3, 10 czy nawet 12. Szanuje wasze zdanie, ale proszę o szanowanie też mojego zdania. Każdy jest tu przecież równo traktowany, ja nikogo nie obrażam, a mnie kilka osób obraża za poglądy i wizje. Przypominam, że kilka razy moje wizje się sprawdziły ( sprowadzenie serii NG313 i Lions City) co niektórzy mówili, że to nie realne.

Proszę o wzajemny szacunek do mych poglądów i wizji. A administracje o obserwowanie zachowań członków MKM Szczecin ;)
PawlukBoss21 napisał(a):

> Szanuje wasze zdanie, ale proszę o szanowanie też mojego zdania. > Każdy jest tu przecież równo traktowany, ja nikogo nie obrażam, a > mnie kilka osób obraża za poglądy i wizje. > Przypominam, że kilka razy moje wizje się sprawdziły ( sprowadzenie > serii NG313 i Lions City) co niektórzy mówili, że to nie realne. >  > Proszę o wzajemny szacunek do mych poglądów i wizji. A administracje > o obserwowanie zachowań członków MKM Szczecin ;)

Popieram. Można mieć swoje poglądy czy też wizje, mimo iż niektóre są nierealne lub mało prawdopodobne. Nikt nie powinien krytykować innych tylko z powodu tego jakie jest ich marzenie.

#TramwajemPoŚwiecie
Robi się to uciążliwe dla innych użytkowników i w końcu skończy się moderacją postów. Nikt nikomu nie broni wypowiadać swoich opinii, natomiast są pewne granice upierdliwości, które ten użytkownik notorycznie przekracza.

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
PawlukBoss21 napisał(a):

> Proszę o wzajemny szacunek do mych poglądów i wizji.

Kolego, szanuję Twoje zdanie, chociaż mam całkiem odmienne. Natomiast czytanie tego samego w co drugim wątku staje się po prostu nudne i przez wielu użytkowników przestajesz być poważnie traktowany.
PawlukBoss21 napisał(a):

> Najpierw chciałbym podziękować tym co mnie wspierają w głoszeniu > opinii o KM w Szczecinie.

A Ty co, komunikacyjny jehowy?

> Ja zawsze kierowałem się zasadą, że trzeba iść z duchem czasu i > pożegnać się z rzeczami, które już nie obowiązują. I takie > zdanie mam o poprzednich barw miejskich, które widnieją na kilku już > pojazdach miejskich.

Czy my płaczemy za starymi barwami? Jak już to pewnie max. kilka osób ale Ty twierdzisz, że wszyscy jesteśmy przeciwko barwom FG .A tak nie jest bo większość nic do nich nie ma.

> Szanuje wasze zdanie, ale proszę o szanowanie też mojego zdania. > Każdy jest tu przecież równo traktowany, ja nikogo nie obrażam, a > mnie kilka osób obraża za poglądy i wizje. > Przypominam, że kilka razy moje wizje się sprawdziły ( sprowadzenie > serii NG313 i Lions City) co niektórzy mówili, że to nie realne.

Kto Cię obraża i gdzie? Bo ja tego faktu nie pamiętam, a jeśli był to napisz. Każdy jest równo traktowany ale jesteś upierdliwy i piszesz tylko o jednym, na dodatek spamujesz na TWB jak i tutaj wiecznie pisząc TO SAMO. Co do MANów to było to do przewidzenia.

> Proszę o wzajemny szacunek do mych poglądów i wizji. A administracje > o obserwowanie zachowań członków MKM Szczecin ;)

Najpierw powinni się wziąć za Ciebie i twoje komentarze o jednym i tym samym ;)
PawlukBoss21 napisał(a):

>Powinno się także ujednolicić barwy w > mieście( SPPK niech ma swoje kolory - też są ładne, ale SU18 > powinno mieć rodzime barwy ).

Nie rozumiem tego fragmentu. Mówisz o tym że SU18 z SPPK powinny mieć barwy obowiązujące w SPPK? Czy o tym że wszystkie SU18 powinny mieć barwy FG?

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)
Mati524 napisał(a):

> PawlukBoss21 napisał(a):

> >Powinno się także ujednolicić barwy w > > mieście( SPPK niech ma swoje kolory - też są ładne, ale SU18 > > powinno mieć rodzime barwy ). >  > Nie rozumiem tego fragmentu. Mówisz o tym że SU18 z SPPK powinny > mieć barwy obowiązujące w SPPK? Czy o tym że wszystkie SU18 powinny > mieć barwy FG? SU18 z SPPK posiadać barwy zielono-żółte :)
PawlukBoss21 napisał(a):

> Mati524 napisał(a):

> > PawlukBoss21 napisał(a):

> > >Powinno się także ujednolicić barwy w > > > mieście( SPPK niech ma swoje kolory - też są ładne, ale SU18 > > > powinno mieć rodzime barwy ). > >  > > Nie rozumiem tego fragmentu. Mówisz o tym że SU18 z SPPK powinny > > mieć barwy obowiązujące w SPPK? Czy o tym że wszystkie SU18 > powinny > > mieć barwy FG? > SU18 z SPPK posiadać barwy zielono-żółte :)

1. Tnij cytaty. 2. Wszystkie pojazdy w jeżdżące w Szczecińskiej sieci powinny mieć barwy FG, skoro nawet PKS się na to zgodził to SPPK niedługo też pewnie zostanie do tego przekonane. 3. Jak mi tu zacznie się ponownie burza o wyższości barw SPPK nad resztą świata to polecą bany, temat wielokrotnie przerabialiśmy i wiemy że są osoby które wolą burdel w malowaniu byle by niepodległe miasto Police się czymś wyróżniało.

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
Spokojnie. Nikt nie jest zainteresowany w Szczecinie tymi tramwajami.
DAWO napisał(a):

> Spokojnie. Nikt nie jest zainteresowany w Szczecinie tymi > tramwajami.

Za to jest zainteresowanie przestarzałymi tramwajami z wysoką podłogą i głośnymi jak w zwykłe stopiątki... Do tego składa się je w Szczecinie sztucznie utrzymując WNT w TS. Nie pierwszy raz rządzący tym miastem idą po najmniejszej linii oporu, po co remontować torowiska skoro można kupić tabor który pojedzie wszędzie... Jeśli idzie o posty kolegi to przecież nikt nie każe czytać tego co napisał...
BVG ma miliard euro długu. Zaangażowali się w przedłużenie U5 na odcinku Alexanderplatz->Bundestag, a ponadto rozpoczęli modernizację którejśtam serii składów metra. Więc trochę im "nie po drodze" ze sprzedażą niskopodłogowych tramwajów tym bardziej, że "katówki" 6xxx ciągle w ruchu.

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
PawlukBoss21 napisał(a):

> Pamiętam te czasy jak testowany był na 7.

OIDP nie był. Na "siódemce" kursował chyba tylko śląski "karlik". Reszta jeździła tylko na "ósemce".
mkubien napisał(a):

> PawlukBoss21 napisał(a):

> > Pamiętam te czasy jak testowany był na 7. >  > OIDP nie był. Na "siódemce" kursował chyba tylko śląski > "karlik". Reszta jeździła tylko na "ósemce".

Dokładnie. A trochę się zastanawiałem, jak gimnazjalista może pamiętać 2001 rok...