Forum

Uszkodzone Volvo na linii 80

zdjęcie
Uszkodzone Volvo na linii 80
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Luke_Police 151

To zdjęcie napewno było zrobione wczoraj? Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy, to przypomniałem sobie, że dzisiaj około 9:50 widziałem na rondzie Zawadzkiego/Szafera Jelcza 120M otablicowanego jak 51, który zakręcił w stronę Wojska Polskiego, więc gdyby ten Volvo zdefektował dzisiaj, to mielibyśmy wyjaśnienie tej zagadki, co za niego wyjechało. Nie pamiętam numeru taborowego niestety, ale wiem, że miał jakieś nieduże reklamy na burcie od strony drzwi ze sporą zawartością koloru jasno-pomarańczowego.

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ 0

Luke_Police napisał(a):

> To zdjęcie napewno było zrobione wczoraj?

No fota wisi w serwisie od wczoraj.

mkubien napisał(a):

> No fota wisi w serwisie od wczoraj.

Rozumiem. Wczoraj niestety nie miałem za bardzo czasu by dokładnie przejrzeć serwis, co nowego doszło.

wysłane przez durek1

Luke_Police napisał(a):

> To zdjęcie napewno było zrobione wczoraj? Pierwsza myśl > jaka mi przyszła do głowy, to przypomniałem sobie, że > dzisiaj około 9:50 widziałem na rondzie Zawadzkiego/Szafera > Jelcza 120M otablicowanego jak 51, który zakręcił w > stronę Wojska Polskiego, więc gdyby ten Volvo zdefektował > dzisiaj, to mielibyśmy wyjaśnienie tej zagadki, co za niego > wyjechało. Nie pamiętam numeru taborowego niestety, ale > wiem, że miał jakieś nieduże reklamy na burcie od strony > drzwi ze sporą zawartością koloru jasno-pomarańczowego.

Owszem te zdjecie było robione wczoraj miedzy godz. 9-10 i zastąpił go Jelcz 120M #1411. A pózniej wraz z 199 udali się do zajezdni.

-- Nie ma to jak spóźniony autobus

durek1 napisał(a):

> Owszem te zdjecie było robione wczoraj miedzy godz. 9-10 i > zastąpił go Jelcz 120M #1411. A pózniej wraz z 199 udali > się do zajezdni.

No to chyba dzisiaj rano była powtórka z rozrywki :) A tak przy okazji, to jak jechałem pierwszy raz po zmianie rozkładu linii 103 na Głębokie, to około 9:35 zobaczyłem ciekawostkę. Na czerwonym świetle obok pętli na wyjeździe z ulicy Miodowej stał Volvo B10L-SN12 #1707 z napisem na wyświetlaczu "51 do zajezdni". Oczywiście zanim wysiadłem ze 103 i wyciągnąłem aparat, to jego już nie było...

wysłane przez durek1

Luke_Police napisał(a):

> No to chyba dzisiaj rano była powtórka z rozrywki :) A tak przy > okazji, to jak jechałem pierwszy raz po zmianie rozkładu linii > 103 na Głębokie, to około 9:35 zobaczyłem ciekawostkę. Na > czerwonym świetle obok pętli na wyjeździe z ulicy Miodowej > stał Volvo B10L-SN12 #1707 z napisem na wyświetlaczu "51 do > zajezdni". Oczywiście zanim wysiadłem ze 103 i wyciągnąłem > aparat, to jego już nie było...

No to bardzo ciekawe, szkoda ze zdjecia niezdązyłeś zrobić bo około 9 widziałem go na 57 Bis i widziałem go również o 13-15.

durek1 napisał(a):

> No to bardzo ciekawe, szkoda ze zdjecia niezdązyłeś zrobić bo > około 9 widziałem go na 57 Bis i widziałem go również o 13-15.

Tak, tylko chyba mówimy o 2 różnych dniach. Ten zjazdowy kurs #1707 przez Głebokie zaobserwowałem na poczatku Listopada jakoś, a nie wczoraj, czy przedwczoraj :).

wysłane przez durek1

Luke_Police napisał(a):

> Tak, tylko chyba mówimy o 2 różnych dniach. Ten zjazdowy kurs > #1707 przez Głebokie zaobserwowałem na poczatku Listopada jakoś, a > nie wczoraj, czy przedwczoraj :).

Spójrz na swój poprzedni post.